bugün

galatasaraylılığı ve müzik zevkiyle takdir ettiğim sözlük yazarı,entrylerinide severek okuyoruz...Ayrıca 50 cent in harika şarkısının ismi,kafalar o zaman hakkaten uludağa kayıyo,aklımıza havana geliyo...

edit:nickinin müzikzevkiyle ilgisi yokmuş,özürdiliyorum.
amerikan güreşi elemanlarından biri.sahneye çıkmadan önce dans etmesiyle ünlüdür.stinger ve big sexy i yenmişliği vardır...
antalya kemerde bulunan club.
yazın rus kaldırmanın kolay oldugu gençlerin akın akın yakın mekanlardan geldiği müzik açısından pek tatmin edici olmayan mekan.
görüşlerine saygı duyduğum okunası yazar.
muzik icerikli bilgilerini okudugum,sadece bir metallica entrysini begenmedigim * ama bircok basarili entrylere imza atan yazar arkadasimiz.muzik zevki ust duzeylerde olan takdir edilesi yazar.
sozlukteki iyi entryleriyle dikkatimi cekmis yazar bin kusur entry si oldugu halde bu kadar az entry e maruz kalmasida sanirim tribunlere oynamamsindandir *
50 cent'in bir şarkısını ismi klibi izlemeye değer.*
sözlüğe girdiği bilgi entryleri takdir edilesi yazar. * *
geç katılsa da halı saha zirvesini şereflendirmiş yazardır. oynadığı basit ve akıllı oyunla ve defans-hücum bağlantısı sağlamadaki başarısıyla göz doldurmuş.
16 temmuz 2007 tarihinde keşfedilen yazar..güzel yazar..
50 cent'in fıkır fıkır eğlenceli şarkısı.
müzik zevkiyle takdir edilesi yazar.

tanımıyor olsam da glam metal/rock sevdiğini öğrendim entrylerinden.**
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 11'ne geç de olsa katılmış yazardır. pek muhabbet edememişizdir ama olsun geldiği için teşekkürü bir borç bildiğimdir, aynı zamanda futboluna laf ettirmeyeceğim kişiliktir.*
"duzgun yazarlardan" obegini kullanabilecegimiz uuserlardan.
islam dinine imana küfür etmemiş yazardır. doğru bildiğini yazan yazardır. ayrıca müzik zevki iyiymiş.
eger okunulan biraz sakince ve anlayarak okunursa islam dinine degil , musluman olmayanlari cennette potansiyel huri(escort) olarak goren zihniyete tukureyim diyen yazardir. ama cikip hayir tumune kibrit suyunu boca ederim derse baska.
(#2141642) iş bu entry'sinde; bazılarının iman diye belledikleri bazı geri zekalı yaklaşımların müslümanlıkla uyuşmadığını, yaptıkları şeyi din kılıfına sokarak, kavramları kirlettiklerini betimlemek istemiştir.

--spoiler--
aynı zihniyet havalimanlarında mayo reklamlarını kaldırtır, belediyecilik bazında mayo reklamlarını yasaklar, görünce akılları oralarına gidecek ve günah işleyecekler ya hani!

aynı zihniyet al şu bombaları sarmalan, git kendini patlat, cennette ruslardan oluşan huriler seni bekliyor tarzı yaklaşımlarla bana göre o hurileri olacağını düşündükleri bayanları cennete gönderirken kendilerine de başka kapılar açmakta.
--spoiler--

bu satırlarda eleştirilen şeyi savunan maslow köpeği varsa, beri gelsin, kendisine bir kemik de ben vereceğim.
bir amerikan güreşçisi. rey mysterio jr'dan sonra favorimdir. genelde dövüşlerin sonunun önceden belli olması gerçeğine karşın, kendi cüssesinin 2 katı adamları dize getirerek sempatimi kazanmıştır.
30 ağustos zafer bayramında rus dansçılara türk bayraklı t-shirt ler giyddirilen mekanmış, diğer adı da club inferno imiş, ben de atv haber in yalancısıyım.

mekan sahipleri hakkında soruşturma açılmış.
futbol entrylerinde aşırı heyecanlı ve dürüst anlatımıyla dikkat çeken, hakan şükür hakkındaki düşüncelerine katılmadığım saygıdeğer yazar.
Metal müzik hakkında bilgi sahibi ve de birçok metal hakkındaki yazılarında da tuttuğum yazar.
prison breake'a 'zorlama, tutarsız ve klişe' diyerek agzımı bi karış açık bırakmıs yazar. *
müzik kültürü gerçekten yüksek, takdir edilen yazar.. yine de dave mustaine'e haksızlık ettiğini düşünüyorum.
bir şeyi beğendiği zaman havai fişeklerle kutlama yapılacağı gün olacak yazar.
bir pankreas güreşçisiydi. şimdi noldu bilmiyorum. zamanında çok dayak yerdi zaar.