1. 1.
  osmanlı dönemindeki ayrıcalıkları elinden alınmış tarikatların atatürk'e duyduğu öfkenin bugüne yansımasıdır. bu öfkeden bir tek kenan evren nasibini almaz, çünkü bugünkü ergenekon karşıtı dincilerin öz babası darbeci kenan evrendir. tabii ki onunda babası (bkz: abd) dir.
  7 -6 ... david addison
 2. 2.
  aslı için:

  (bkz: tsk nın din düşmanlığı)
  8 -14 ... hidden feelings
 3. 3.
  her hangi bir tehlike anında tsk'ya sığınacak olanların değil, abd'ye kaçacak olanların yaptıkları şeydir.
  5 -2 ... kizkaciran damat
 4. 4.
  gerçeği (bkz: tsk nın din düşmanlığı) olan şey.

  bakınız dinci olarak bilinen medyadan kaç gazete tsk'ya akredite.
  5 -10 ... tu kaka bana
 5. 5.
  muzaffer ve şanlı türk ordusu'nun başkomutanı mustafa kemal atatürk'ün yenilikçi devrimlerinden dolayı travmaya giren, hilafeti ve onun altında yatan büyük rantı arayan kuyruk acılı tarikatçıların düşmanlığıdır.

  bre kafir, bu vatanına kendini adamak değildir de nedir?

  nerede kaldı imanın temeli, kul hakkı!*
  1 -2 ... gore gori chapa tipa rota hey
 6. 6.
  nispeten görülebilir bir şeydir. bir kurum olarak tsk'nın ve tsk mensubu personelin laik ve atatürkçü olmasıyla ilgili olsa gerek diye düşündürür.
  ayrıca tsk dine düşman değildir. ramazanda bir kışlaya gidin mesela. oruç tutmak mı yasaklanıyormuş ki? ya da hangi tsk personelinin inancı manipüle ediliyormuş? öyle olsa boy boy haber olurdu zaten. illa ki bir düşmanlık olacaksa din değil, dindar değil, takım tutan fanatikler düzeyinde olan dincilere düşmanlıktan bahsedilebilir. belki.
  hem zaten tsk ve presoneli, ülkeyi korurken sınırda, sadece laikleri koruyor değil mi?

  edit: bilmeyene not; askeri kurumlara "türban"la girilmediği gibi, mini etekle, aşmış dekolteyle, şortla girmek de yasaktır. orduevine asker çocuğu uzun saçlı, sakallı, küpeli alınmıyorsa da din düşmanlığıdır değil mi? kural sistem düzen denen şeyler var azizim. ve ordu belki de bunların "en" uygulanabildiği kurum. acaba anketlerde en güvenilir kurum olma sebebi bu mudur?
  5 -1 ... kelime
 7. 7.
  kurum olarak ilerici zihniyetin gata`da yatan erlerin annelerinin başörtülerine dahi karışacak kadar gözü dönmüşlüğünün resmini izm le açıklayacak kadar entel yazarlarımıza diyeceğim şudur ki, varlığımızı borçlu olduğumuz şey sandığımız şey değilse ne yapacağız john.
  3 -7 ... sex files
 8. 8.
  başlıktan anlaşıldığı üzere "dinci" sözcüğü kullanılmış. benim bildiğim dinci demek, dinle hurafeleri birbirine karıştırmış, bunun sonucunda da hayatını belli bir seviyenin üzerine hem kültürel hem de sosyal anlamda çıkaramamış kişi anlamına gelmektedir. veya dini kullanan, istismar eden, dini kullanarak kazanç sağlayan* özel veya tüzel kişiler anlamında kullanılmaktadır.

  eğer başlıkta "dindar" sözcüğü kullanılsaydı, buraya başka şeyler yazardım. ama "dinci" deniyor. "dinci" dediğin kişinin de müslümanlıkla pek alakası yoktur. yobazlıkla, gericilikle alakası vardır. şekilcilikle alakası vardır. bunlardır tsk düşmanlığı içinde bulunan.
  3 -2 ... kizkaciran damat
 9. 9.
  ne yapsam da laik düzeni yıksam, abd nin emellerini burada daha rahat gerçekleştirip ceplerimi parayla doldursam diyenlerin tsk'yı hedef seçmeleriyle başlamış olan düşmanlıktır.

  tsk dinci diye geçinen gazeteleri aslen dinci değil, tsk'ya ön yargılı oldukları,tsk'dan gelen haberleri evirip çevirip yayınladıkları için akreditasyon vermemiştir.

  ha bi de bunlar çok güzel kulaktan duyma haber yetiştirirler, bir kaynağı belgesi de yoktur. mesela derler sürekli; askeri lise sınavında atatürk mü hz.muhammed mi diye soru sorarlar, atatürk demezsen elenirsin, gata'da yatan erlerin anneleri türbanlıysa alınmaz,alındıysa kovulur, oruç tutturmazlar,dayak atarlar,küfür ederler. vay bee.

  (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
  5 -4 ... beitar jerusalem
 10. 10.
  tsknın laiklik konusunda taviz vermemesinden kaynaklanan düşmanlıktır.
  2 ... billy shears