bugün

''bazen ortaklarımız bizi bulur. onları uzak tutmaya çalışsak da hayatımıza girmenin bir yolunu bulurlar. ta ki onlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu farkedene dek.''
(bkz: dexter morgan)
baba olmaktan korkan fakan çok iyi bir baba olan seri katil . madem öldürüyoz mikropları öldürelim de bi işe yarasın diyen adam .
seri katil kimliğinden asla vazgeçmemesi gereken adam.
bizim mahalledeki falçata recebin, hayatından esinlenilerek oluşturulmuş, alametifarikaları olan bir kişilik.
kan analistçisi,seri katil,baba,normal bir adam ve aşağıdaki sözleriyle boş zamanlarında da filozofluk yaptığını tahmin ediyorum.

--spoiler--
kalbi durdurmanın birçok yolu vardır.elektroşok,kötü beslenme.aortu kesmek.en sevdiğim yöntemdir.ama bir tanesinin atmasını sağlamak, işte bu ilk defa oluyor.
- - - -
cadılar bayramını severim.sadece benim değil, herkesin maske giydiği yılın tek günü.insanlar, kendilerini canavar yerine koymayı çok eğlenceli buluyorlar.ben ise öyle olmadığım rolüne bürünerek hayatımı geçiriyorum.
--spoiler--
2 Ekim 2011 6. sezonu başlayacak Dexter adlı dizinin diziye adını veren ana karakterdir..
Şahsı kişilik olarak şahsıma çok benzemektedir. Diziyi ilk izlediğimde kişiliklerimiz arası benzerlik gözlerimi doldurmaya yetmiştir.
Hayır küçükken travma yaşamadım ve katil değilim...
senaristinin dexter ın ta kendisi olduğunu düşündüğüm mükemmel kurgulu dizi.
dexter diyor ki:
Vicdan azabı çekmenin amacı, hataları tekrarlamaktan alıkoymak mı?

http://www.replikler.net/replik/dexter/
ateisttir. akıllı adam vesselam.
Bu adama ve sözlerine bayılıyorum.
Ve Dexter der ki:
Kalbi durdurmanın pek çok yolu vardır: Elektro şok, kötü beslenme, aort’u kesmek… Kişisel favorimdir. Ama bir tanesinin atmasını sağlamak.. işte bu ilk defa oluyor.

http://www.replikler.net/replik/dexter/
duygusuz bir adli tıpçıdır.*
özünde çok iyi bir insan.
güzel ülkemede gerekli olduğunu düşündüğüm karakter.
kız bacısı süper güzeldir ülkemize lazımdır.
katildir.*
Kutsal katildir.
bacaklarının gövdesiyle uyumsuz olduğunu düşündüğüm özel ve sosyal hayatta hiç de çekici bir izlenim bırakmayan tapılası katil.
(#14727064) entrysi yarım kalmış. sanırım muşambalı odaya gitti... güzel nick li yazar. hoşgelmiş.
hosbulmustur.
yazar mı varmış öyle? ahhh.. hoş gelmiş, sefalar getirmiş. iyi sözlükler kendisine.*
(bkz: dark passenger)
canavarlaşan insanları tanıtmak için, insanlaşan bir canavarın öyküsüne ihtiyaç duyulacağını kim tahmin edebilirdi.
(bkz: reyiz)
kurban bayramı nedeniyle kendimi bir nebze olsun yerine koyduğum seri katil. ama mantıksız abi. biz 6 kişi 6 saatte zor kestik doğradık hayvanı. adam tek başına iki dakikada parçalara ayırıp paketleyip yok ediyor amk. çok saçma. ama yine de dexter candır. özellikle "rita" olan kısmı.
ailemizin katili.
karaktere çok kapılırsanız kendi kendinize içsel bir konuşma yaptığınızı fark edebilirsiniz.