bugün

1998 Muğla doğumlu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı 1.sınıf öğrencisi olan oyuncu

https://www.twitter.com/devrimozkan_/
25 yaşındaymış.

görsel
Çok güzel. Yaşıtmışız ama benden baya bi büyük duruyor. Neyse canım herkes ben gibi bebeksi cilde sahip olacak değil ya
bu kadar genç olduğunu öğrenince şok olduğum enfes kadın
her sokak başında size 1 tane devrim özkan bulabilirim. şu ülkede ünlü olan herkese güzel genç oyuncu ve yakışıklı erkek oyuncu demekten vazgeçmeliyizdir.

sevimli enerjik bir şey, galatasaray maçlarına gelmemesini tavsiye ederim, toreyra kız lisesi önüne çömen meslek liseli erkeklere döndü be kardeşim.
görsel
Toreyra tarafından ağzı burnu yalanmış

görsel
görsel
Bu kız çok güzel baya güzel fakat nasıl 98 doğumlu ya. Çok şaşırdım kesinlikle daha büyük görünüyor. 30-32 yaşında gibi.
görsel
Hem sesi, hem kendisi çok güzel kadın.. umarım kendisine yazık etmez. çok değerli çünkü..
Çok güzel kadın her gördüğümde kanalı değiştiremeden bir süre bakıyorum. oynadığı dizilerden mi yaşının büyük durmasından mı bilmiyorum bende ağır bir kadın imajı çizdi ama o 25-26yaşında ve torreirayla ebo diye biriyle falan takılıyor.
güncel Önemli Başlıklar