bugün

türkiye' de '' devlet'' isimli kaç kişi var bilemiyorum ama bana kalırsa '' devlet'' isimli birinin, türkiye' nin en kritik partisinde genel başkanlık yapması bile başlı başına milli bir senaryodur. iktidar olmadan muktedir olmanın anlamı, lider bahçeli' nin icraatlarıyla vuku bulmuştur. kaldı ki devletin devamlılığını etkileyen her noktada direk devlet bahçeli' nin parmağı vardır. bundan 10 yıl evvel '' bu fetö' nün okullarını kapatalım '' dediğinde herkes üzerine yürümüştü, bundan birkaç yıl önce samanyolu tv' de chp propagandası yapılırken, chp' yi eleştirdiğinde de herkes üstüne yürüdü. ama lider kararlıdır, kararlı olduğu için istikrarlıdır. lider bahçeli iç ve dış politikada bugüne kadar ne öngördüyse bir bir çıkmıştır. zira dediklerini dinlemeyenler ülkeyi felakete sürüklediğinde de yine sorumluluk alıp kendisine bağlı milli birliklerle darbe girişimini bastırmıştır.

bugün yine bilgisizlerce eleştiriliyor. yahu siz kimsiniz? ülke hakkında ne biliyorsunuz? muz cumhuriyeti mi lan bu?

biz liderimizin dün emrindeydik bugün de emrindeyiz. bir ay önce ankara' ya 1 gecede 300000 neferle geldik. gerekirse türkiye' yi baştan fethederiz.
"devlet'' isimli birinin, türkiye' nin en kritik partisinde genel başkanlık yapması bile başlı başına milli bir senaryodur."

Abi sen hangi senede takılı kaldın bilmiyorum ama senin o devlet artık sadece recep'in, "doğvu mu samet" dediği adam oldu.
tabi ya samanyolu tv' de çıkan türbanlı ablaların '' hayatımda ilk defa chp' ye oy vereceğim'' diye reklamlarda oynatıldığı günleri çabuk unuttunuz, bugün devletin devamlılığı için ömrünü, servetini, gençliğini harcamış adam gibi adama laf eder oldunuz. başbuğ döneminde de saadete verilen destek için aynısını konuşmuştunuz peki ya sonra ne oldu?
parti felsefesiyle çeliştiğini iddia edenler buna bir tek delil göstersin parti programımız olan dokuz ışık' tan ben bu başlığı sileceğim.
bu memleket öztürk soyadlı teröristleri mecliste gördü. çok takılmamak lazım bahçeliye.
Alparslan Türkeş bizzat kendisi söylemiş derin devlet adamıdır diye ama göz önünde tutmuş. Onun yerine başkasını sokmasınlar diye. Sonuç olarak öyle ya da böyle bahçeli görevi neyse onu yapıyor. Şüphesiz balikesirli tiyatro izliyor.
devleti şuan ülkücüler yönetiyor inanmak istemeyen cumhurbaşkanı korumalarının korumalarına bakabilirler .
devletin başına devlet gelmiştir.
derinlerde yatan bir sebep olabilir. yüzde 11 alıp da ülkenin her şeyine karar veren başka müessese yok.
hadi anayasa değişsin dedi, değişti.
hadi seçime gidelim dedi, gidildi.
tayyip cumhurbaşkanı olsun ama çok şımarmasın bize muhtaç olsun dedi, aynen dediği gibi oldu.
adam bug bulmuş.
Memleketin% 70 i derin devlet zaten.
O kadar derindir ki sırlarına erişilmeyecek kadar.
Zerre derinliği olsa Erdoğan'ın yedek lastiği olmazdı. Doğu perinçek vasıfsızı bile bundan daha çok derin ilişkiye sahiptir.
Ne kadar derinse magmaya ulaştı galiba ses gelmiyor.
Mete han neyse alparslan neyse, fatih sultan mehmet neyse atatürk neyse bahçeli odur muhsin yazıcıoğlu odur çatlı odur çakıcı da odur.