bugün

entry'ler (816)

türk erkeklerinin abaza olması

abaza günümüz türkçesinde sekse aç demek olabilir, bir insan sekse nasıl aç olabilir, yapamayarak...

yani kadın vermezse erkek abaza olabilir. neden sonuç ilişkisi. Kadınlar verirse erkeklerde abazalık biter.

basit neden-sonuç ilişkisi.

oral seks yapan kadın

kadın-erkek demeden yapılması gereken, direk girme çıkmaya alternatif sevişme biçimi. yapınız, yaptırınız.

popoya kalp dovmesi yaptirmak

sikişmeyi seviyorum demenin, çizim ile karşı tarafa anlatılmasıdır.

bu kız bana bakar mı

parasını verirsen bakar. verirmi bilmem.

sürdürülebilir alkolizmin temel prensipleri

aylik en az 6000 tl ayirabilmeli. Yoksa turkiye sartlarinda ucuz iş degildir.

içki içenlerin cehenneme gideceği gerçeği

(bkz: cennette huri sikeceğine inanmak)

pantolon fiyatları

Eğer türkiyede üretilmiş ise; maliyeti taş çatlasa 15 EUR dur. Ki gerçekten kaliteli işçiliği ve kumaşı olur bu 20 EUR ya kadar çıkar adet burada çok belirleyici. Çok büyük adetlerde 10-12 EUR bandında 8-9 lara bile düşebilir.

Bengladeş, pakistan üretimi ise 6-8 EUR de. Ki orada bazı yerler düzine hesabıyla çalışıyor, belki de hepsi tam emin değilim. 8 EUR bir düzine fiyatı olabilir.

Asıl para tutan kumaş, kaliteli türk kumaşlarının metresi 3 - 10 EUR arasında değişebilir. bu fiyatlar artmış bile olabilir.
Bir de yıkama olayı çok önemli ne kadar alengirli olursa pantolon yıkama maliyeti o kadar artar. Alengirli dediğim bacak üstü bembeyaz olanlar değil.

anal seksin erkek hayatındaki önemi

kadında erkeklerin ilk baktığı yer göt olduğu için insanın onu sikesi geliyor. isterse hiç yüzünü göstermesin kadın fark etmez. asıl istediğimiz şey göt. nedenini bende bilmiyorum.

abd askerlerinin kuzey suriye den çıkmaması

40 km ötede devriye attıkları doğrudur. Ayağımızın altında dolaşmıyorlar kısacası...

will sparks

en son dinlediğim" My Spine Is Tingling " parçasıyla beni benden alan DJ. akıl yitirtir. ağızda diş bıraktırmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=fNN64tdEWrM

kadına oral yapmak

anüse de yapılması gayet zevkli eylemdir.

passat vs jetta

jetta avrupa pazarında artık yok. ikisini kıyaslamak yanlış. 2.0 td passat güzel araç. gidiyor, duruyor şasi dengesi güzel.

lakin bu paralar verilmez. Hele aklı olan türkiyede vw ye yanaşmaz bu saatten sonra.

s 400 leri napcaz

kendi yaptığımız düşük-orta menzilli hisar savunma sistemimiz ile çalışmasını sağlamalı. kendi özgün radar ağımızı kurmalıyız. yoksa hiç bir boka yaramaz zaten.

ohnezucker e mesaj atan yazarlar

ben attım yalan yok.

allah a küfür etmek

az önce üzülerek yaptım, tam evin yanına kondurmuşlar camiiyi huzur muzur kalmadı.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=YWZoZj1JJUI
--spoiler--

kendinle alakalı ilginç bir bilgi ver

ayık gezmeyi hiç sevmem.

s 400 vs kız kaçıran

benim favorim budur, ameriganın uçaklarını kalkmadan vurur. trump yatağında bile rahat uyuyamaz. uçağa bile binmeye korkar artık. hemde yüzde bi milyon milli
görsel

hesap ödemeyen erkek

aynı zamanda borcunu penisiyle ödeyen erkektir.

bir kız için bütün sivası satan genç

250 gr'ın ederini gösteren hadisedir.

mini eteğine bakılmadığı için kuduran kız

şu memlekette erkek olmak daha zor, baksan suç bakmasan suç.

ö yüzden bakın, boşa gitmesin.