bugün

Türkiye'de final ve fen bilimleri dershaneleri dışında başka bir yere para yedirmemenizi öneriyorum. 2019 yks döneminde dershaneye giden birisi olarak söylüyorum final ve fen bilimleri dışında geri kalanı ticarethanedir, içlerinde bol bol ara gazı veren ne idüğü belirsiz rehberlik hocaları bulunur, ekmeğinin peşinde olan hocalar ebesi sikilene kadar size ders anlatmak zorundadır bu kurumlarda.

Yine tekrar ediyorum maddi durumu iyi olan fen bilimleri ya da final dershanesine gitsin geri kalanı ticarethanedir hiçbir katkısı olmaz, bunun dışında başarı insanın içindedir. Eğer üniversite sınavına tek başına girecekseniz temmuz - ağustos gibi maratona başlayın tyt - ayt'nin ikisini bir arada götürmeye çalışın dershaneye giden birisi olarak söylüyorum ki hicbir katkısı yok safi masraf boşa paranızı yedirmeyin. Evet.
5000 tlye ipucu kursa yazıldım bu sene tyt ayt hazırlık için yine pek beklentim yok sınavda .
kapasitesi yetersizlerin uğrak mekanı.
1 ay önce bıraktım vakit kaybı diye şu an entry giriyorum.

Gittiğim süre içerisinde hiçbir işe yaramadı.
lise ve ya üniversite için iyi yerlere gelmek amacı ve yapabildiğinin en iyisini yapma niyetinde olup %60ının başarı derecesinde değişme sağlamayan kurumlardır kendileri.
(Bkz: Üniversiteyi kazanınca cilenin biteceğini düşünen ergen.)
bilemiyorum altan, daha önce hiç dersaneye gitmedim ki.
Şu an gidilebilecek en iyi dershane hangisidir diye sormak isterim bilenler dökülsün.
ilan veriyorlar "kpss, lys, dgs, sbs" cart curt diye.

kpss'yi kazanamayıp dershanede işe başlayan insanlar, diğer insanları kpss'ye hazırlıyor. bu bana her zaman çok garip gelmiştir.
Rant kurumundan başka bişey değildir. Umarım kpssden sonra bunlara muhtaç kalmam artık şifre mifre de veremiyolardır bi halta yaramaz gitmek. goygoy yapan dayaklık hocalarla dolu olduğunu düşünüyorum hepsinin.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.