bugün

havuz ve denizin karşılaştırmasıdır.

havuzun en büyük avantaji suyu tuzsuz oldugundan gözü yakmamasidir.
denizin en büyük avantajiysa tuzlu olduğundan kaldirma kuvvetini daha fazla uygulamasidir.

vesaire vesaire.
(bkz: dennis vs house)* *
Havuz da 2 saatte sıkılırsınız deniz de bütün gün sıkılmazsınız.
deniz alır götürür.
insanlarla iç içe olmayı sevmeyenler için idealdir deniz.
kaşılaştırmadır.
da
valla elimin altında o an hangisi varsa o guzel.bazen küvet bile maldivler gibi geliyor insana...
denizin her türlü sikerteceği karşılaşmadır.
ikisinde ıslaktır. *

(bkz: darius ve krezus) serbest çağrışımların en boktanı. kusura bakma darius ve krezus
en temiz havuz, denizden kirlidir.
havuz alır dedigim versus. temiz, yengec yok, balık yok, deniz anasi yok. Mis.
yüzmek istiyosanız havuz, güneşlenip, kitap okuyup, müzik dinleyip rahatlamak istiyosanız deniz.
mikrobiyolojik olarak temiz olduğu için tabiki denizdir. mikrop olmaması dğer pisliklerin olmucağı anlamına gelmez uyarıyım. yüzdüğünüz yeri iyi seçmek lazım.
2 yildir havuzu tercih ettigimdir site de yuzunce insanin denize gidesi ne bilim arkadaşlara olur falan.
Düşünmeden verilen cevap deniz.
Duba koy yüzmeye başladığın noktaya. Ya da bir iskeleden başla yüzmeye. Mantara için de dermo troysd kullan.
havuz diyorum çünkü belirli zamanlarda düzenli olarak temizleniyor. tabi denizde yüzmekte güzeldir ama onlarca bilinçsiz ayı oğlu ayılar çişlerini yapıyorlar ve ben o suya kafamı sokuyorum vücudumu sokuyorum. bu nedenle iğreniyorum.

havuzada çişini yapan ayı oğlu ayılarda var ama dediğim gibi düzenli bir şekilde temizlendiği için tercihim havuzdan yanadır.
Denizden korkan ılık erkekleri göstermiş olan karşılaşmadır. Havuz temiz len amk diyen arkadaşlar siz hiç kulakları denizde iltihap kapıpta hastaneye gideni gördünüz mü?
insan sağlığına zararlı kimyasallar içeren yapay havuz, out. insan sağlığına yararlı mineraller içeren doğal antiseptik, mikrop öldürücü özelliğe sahip olan deniz, in. Denizin doğal enerjisi bile farklı. Havuzu da seviyorum; Ama sadece izlemek için. Denizi ise hem izlemek hem de girmek için seviyorum. Bir de buradaki deniz gizli bir koyda olduğu için, sakin ve huzurlu olduğu için, bazen koskoca denizin içinde tek ben oluyorum ve o duyguyu çok seviyorum. doğanın kucağında denizle, doğayla baş başa olma hissi harika! Sadece doğa ve ben... Müthiş bir his.
havuzda birim başına düşen " suriyeli taşak suyu " çok, deniz suyunda ise eser miktardadır.
Yasantisinda hic lagüne girmemis kisi beyanı.
Denizi severim ama çıkarken tuzlu tuzlu yapış yapış oluyorsun. Pişik etmeside cabası.
havuzda yüzmek daha zordur. çünkü bildiğiniz gibi tuz yoktur. o yüzden yazın gelen almanlara baktığınızda genellikle bizden daha iyi yüzerler. çünkü onlar havuza alışmıştır ve deniz onlara hiçbir şey gibidir.
ikisi de güzel; Ama her şeyin en kalitelisi ve sağlıklısı, doğal olanıdır. Bu yüzden Havuz yapay olduğu için, sadece güneşlenme amaçlı kullanıma uygun bence. Ama denizin içine girmek ayrı güzel, kıyısında oturup dalgalarının sesini dinlemek, dalgalarını izlemek; Gelgit gibi harika bir doğa olayını izlemek ayrı güzel, Dolunayda ışıldayan Yakamozunu izlemek ayrı güzel.
Ayrıca deniz, içerdiği tuz ve mineraller ile insan kanına en yakın sıvıdır.
iyot kokusu mutluluk verir.
Bir de geceleri denizden gökyüzüne bakarak yıldızları seyretmek vardır. Dalgaların sesi arka fonda ruhunuzu okşar. Eşsiz bir duygu.
En çok sevdiğim de kayalıklara oturup dalga sesini dinlemek:
Yazın her türlü deniz. Yağmur yağdığında, deniz dalgalı olduğunda mecburen havuz. Kışın kapalı havuz.
klor kokusu nefis ama deniz daha güzel.
ikisi de. Deniz; plaj ve kumsalıyla güzel.
Havuz; şezlong, şemsiye ve arkadan garip garip çalan dımtıs dımtıs şarkılarıyla.