bugün

Güzel paraya giden oyuncu.

Getirdiği para ile güzel oyuncular alınabilir remy ve mitroglou gibi isimler duyuluyor.
yolu açık olsun, yaşattığı her şey için teşekkürler.

getirdiği para için de tabi.

yerine mitroglou nun alınması yerinde olacaktır.
Eski beşiktaşlı futbolcu. Beşiktaş kulüp tarihinin en iyi futbolcu satışlarından birini yaparak kasasına milyon dolarlar koymuştur. Şu zamanda Beşiktaş için bu para tam bir can simidi diyebiliriz.
Bir pascal nouma degildir.

Galatasaray
Gidişinin tek sebebi Nurella'nın Demba ba şarkısı olduğu düşünülen başarılı futbolcu...
ya tamam çok iyi paraya satıldı ama demba ba giderse yerine kim geçecek abi? pektemek mi? adamda forvet vasfı yok bi kere.
13-14 milyon euroya yerine çok rahat yenisi konabilir.

hatta ne diyorum ben yerine 2 tane bile koyarsın.

ama bizim yönetim demba ba'nın yerine adam koymaktansa, taraftarın umutlarına koymayı daha çok tercih ediyor tabi.
bir beşiktaşlı olarak gitmesine zerre üzülmedim.
aksine iyi para gelecek diye takımı şanslı buluyorum.
mevzu satılması değil.
sezon biter bitmez ayrılmak istediğini söylemesi.
beşiktaş'ta hoşuna gitmeyen ne vardı da tee ebesinin amına kadar gitti.
çin liginden tanıdık tek takım shanghai var.
onuda sayesinde tanıdık.
futbol konusunda 3. dünya ülkesi olan çin ne alaka amk?
adına şarkılar besteler yazıldı şarkılar söylendi.
şaşkınım gerçekten.
bazen böyle ters tepiyor demekki.
Onun için gittiğim maçlara acıyorum.
gitmesine uzulmedim üstüne hak bile verdim. bir beşiktaşlı olarak düşüncem şudur; eğer bir takımın otobüsü silahlaniyorsa o ülkede futbol eğlence olmaktan çıkmıştır. kuyt gibi demba ba gibi sow gibi oyuncular bile korkup ayrilmak istiyorlarsa biraz dönüp bakmamiz gerekiyor. sporda siddeti önleme yasasi sana silahla koca otobüsü köprüden aşağı düşürme cesareti veriyorsa senin futbol anlayışını seveyim. adamlar ta o zaman bu nasıl ülke nerdeyiz biz dedi ama kimse oynamiyorum demedi sezon bitince usulunce gitmek istiyorum dedi. kulübüme kazandırdiklari için teşekkür bile ederim yolu açık olsun iyi topcuydu.
türkiye'nin kebabını bırakıp çinin itini köpeğini yesin aklı başına gelsin futbolcusu. evet.
elvir baliç ten sonra türk futbol tarihinde türkiyeden en fazla bonservis verilerek transfer olan futbolcudur.
Hep kazık yedikten sonra 40 yılın başı kârlı bir transfer yaptık daha ne yav. Çok güzel oldu bence.
Çin'de çoğaltılıp bir suretinin de tekrar Beşiktaş'a gönderileceğini düşündüğüm topçu şahsiyet.
yahu adam 13 milyon avro bonservis bedeliyle gitmiş bazıları laf ediyor. bu da yetmiyor kendi de 7,5 milyon avro yıllık alacak. hadi gitme.
O çin takımına imza atarsa Müslümanlığına tukureyim.
Çine giderek kariyerini bitirmiştir.
vedasını etmiştir;

görsel
Ulan bu herif Müslüman mı lafta Müslüman.
turkiyeyi çok sevdim diyor (bence Türkiyeyi değil parayı seviyor)

ulan bu Çinliler değil mi bizim doğu Türkistandaki,Türklere zülüm eden.

eee demba Ba nerde senin Müslümanlığın..

ah ah demba bada akpli galiba..
çok değerli bir futbolcuydu, yerine adam gibi birini de bulamamışlardır.

Beşiktaş yönetiminin yaptığı en büyük hatadır, bu adamı göndermek.
bu aralar çok fazla kafa koparmali ışid vidyosu izlemis herhalde. Çin liginde kan dondurucu bir faule imza atmistir.
çin liginde adı duyulmayan bir takımda top koşturan eski beşiktaşlı futbolcu. işin ilginç tarafı bu değil miydi her gol attığında secdeye yatan, çin liginde yaptığı bir faulde neredeyse rakibinin kafasını uçuracaktı.

ilgili video
q7 denen kazmayı alıp ergen ruhlu bjk taraftarini susturabilmek icin satilan adam. neredesin gara oğlan ühühü.
mario gomez in saç teli olamaz.
iyi futbolcuydu fakat ancak bizim gibi ülkelerde. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar