bugün

Demba ba : Çin'de sıkıldım galatasaray'dan teklif var tekrar Türkiye'de oynamak istiyorum ama adıma beste yapan beni çok seven BEŞiKTAŞ taraftarından çekiniyorum..

bi zahmet çekin.baba dedik sana.
klasik Beşiktaşlı abartmasina maruz kalan fitbolcu.

gecen sezon her gün başlığına 50 entry giren tinerciler, bu büyük efsaneyi çok cabuk unutmuşlar. noldu lan hayirdir?
sekiztaşlıların sattığı keltoş golcü. gomezDen 10 kat iyiydi. evet.
gomez'den sonra çok da hatırlanmayan golcü.
ama gomez yerine vasat bir forvet gelmiş olsaydı (N'Doye; Allah korumuş) buralar başkana çok sözle dolardı.
gelen gideni aratmadı.
kalbimizdesin kara çocuk.
adına şarkılar devşirilmiş beşiktaşın geçen sezonki golcüsü..
bacağı çok feci kırılmış.

Allah sabır ve şifa versin, geçmiş olsun.

edit: ayağı yazmıştım, bacağıymış.
beşiktaş tarihinin büyük loserlarından.
arapçı demba ba out,alemci gomez in.
Çok geçmiş olsun.Çok kötü kırılmış ayağı.
ayağı kırılmış futbolcu. o nasıl kırılma lan içim acıdı resmen. evet.
aks kırılmış, perte çıkmış futbolcu.
acil şifalar ama pert kaydı var artık.
Geçmiş olsundur.
Offff. Sanki kendi Ayağım kırıldı. Off çok kötü
reis ülkenin hali yetmezmiş gibi birde senin ayağının kırılması... resmen depresyona girdik ya.
geçmiş olsun inşallah tez vakitte geri dönersin yeşil sahalara.
Umarım iyileşir bir an önce.Daha oynayamaz eskisi gibi.En fazla iyileştikten sonra 2 sene düşük kulüplerede oynar.Çok sıkıntı bacak sakatlığı.Kobe'nin aşili gitti adam oynayamadı doğru düzgün 3 yıl.
görsel
"türkiye'de beşiktaş gibi takım yok" demiş, yerel halk kahramanı. türküsü bile vardır.

gerçi demba ba 'cım o devir geçti. ama severiz seni bilirsin.

http://www.milliyet.com.t...ktas-2316331-skorerhaber/
şu an kadıköyde;

görsel
umarım türkiye'ye geri döner. kaliteli golcüdür vesselam.
adam bjk'den resmen ayrıldı ama belli ki kalben değil,

halen renklilere koymaya devam ediyor.
musa sow'un kankası futbolcu. şimdi ntv spor'da röportajı var çok kafa bir adam. musa sow için kardeşim diyor karım bazen kıskanıyor çok zaman geçiriyorsunuz diye diyor. evet.
Bu herif için güzelim hangimiz sevmedik şarkısını çoluk çocuğun diline düşüren adamları kınıyorum. Ulan adam her gün gitar hero oynuyor küpe takıyor rock dinliyor duman mıdır mangamıdır onu dinliyor sonra geliyor hangimiz sevmedik diye böğürüyor. Soğudum lan güzelim şarkıdan. Amınıza koyum.
Besiktasta golleri siraladigi donemde "adam yatsi namazini sahada kildi amk" seklinde bi yorum gormustum.

Aklima geldikce hala guluyorum.
(bkz: demba ba nın beşiktaş a geri dönmesi)
seneye beşiktaş'a dönecek.