bugün

entry'ler (321)

alkol sigara kullanmayan çapkınlık yapmayan erkek

Çapkınlık yapmıyorum ama yaptığım hareketler öyle algılanıyor.

yahudi bir yazar hz muhammed i anlatıyor

https://youtu.be/nPvOV8U-G5Y

Agnostik bir inanca sahip yahudi kadın yazarın Hz. Muhammed i anlatıyor ve yobaz gayrimüslimleri eleştiriyor, Hz. Muhammed hakkında ilk müslüman kitabını yazan yazar, gayrimüslimlerin baş örtüsünü saygısızlık olarak nitelendirmesini sorgulatarak ön yargıyı yıkıyor. Aslında izlerseniz, anlayacaksınız ki bir yahudi bunu tarafsızca ele alıp, yapabiliyorken ülkemizdeki gayri müslimlerin bu derece saygılı ve tarafsız olmayışı iç sızlatıyor,
Bazı yazarlarımızın bu hanfendiden öğreneceği çok şey var. izleyin farkedeceksiniz.

son sahur

Konya da şuan ezan okunuyor ve son sahura noktayı koyuyor, Allah nice ramazanlara ulaştırıp, oruç tutmayı nasip etsin. amin.

haydin o zaman oylar kılıçdaroğluna

daha önce 1.50 dan satmayı vadettiği mazotu 2 ayda 0.34 zam yaparak 1.84 kuruştan satmayı vadeden kemal kılıçdaroğlu, halkın ne kadar zor şartlarda sıcakta oruç tuttuğunu analiz etmiş olacak ki malum uyku süresine kadar süreyi kısaltacağını vadecek bir öneriyle gelmiştir.

17 saate varan oruç süresi halkı zorlar mı bilinmez ama kemal kılıçdaroğlu 5 saate düşüreceğini vaadediyor. o halde ne duruyorsunuz oyumuzu kılıçdaroğlu'na veriyoruz. güldürmüş bir seçim kampanyasıdır.

görsel

evrendeki her şeyin oval ve eliptik olması

(#33120399) numaralı entry i okuyunca aklıma bu geldi.

https://youtu.be/--6VY6sZZ7I

aslında evrendeki her şey fibonacci sayı dizisine göre bir düzen i.indedir. 666 gibi bir şey bu. ilk entry de verilen örneğe bakın, hepsi fibonacci ile alakalı.

herkes nikini kız niki veya erkek niki yapsın

sigara alkolicmempedikürlübiriyim oldu mu olmadı, neden çünkü türkiye de girdiğimiz şu yerli ulu sözlük bile türkçe karakter destekleyemiyor ezikkk...

şöyle olabilir sigara alkolicmempedikurlubiriyim olurdu lakin sınırsız özgürlüğümüzün olduğu şu ülkede nick de 30 karakter sınırı koyan bir format var yani kızlar ne yapsam olmuyor, arada aşılmaz dağlar var, kuralı delecek bir yol bile yok.

amerikan filmleri

hep aynı konu işlenen filmlerdir, çünkü bu bir propogandadır. dünyada tek devlet olma politikası vardır ki bu da rotchildler ile olabilir. her neyse dünya tek devlet, biz amerikalılar hep kahraman dünyanın kahraman devletiyiz mesajı verilir.

babanın söylediği unutulmayan sözler

Benim param seni doyuracak kadar, çocuklarına daha lüks bir hayat bırakmak istemez misin?
(Bu gidişle 2 3 soy sonra torunlarım köye ağa olurlar)

bir kitaba 25 tl veren insan

50 lira verdim, 6 yıldır akıcı bir şekilde ingilizce konuşabiliyorum.

ağaçla seks yapan adam

Ağaçla dost hayatı yaşıyor olabilir. Yahu biz de dost olarak görüyoruz ama biz ona su veriyoruz, o bize parçalayıp, oksijen veriyor biz ona ışık vermesek bile o bize meyvesini eksik etmiyor sırf su verdik diye. adam ağacı dosttan öte görüyorsa yapacak bir şey yok.

bir kızın anal yapıp yapmadığını anlama yolları

karpuz mu vurarak yoklayacaksın, tek bir yolu var o da ahirette hesaba çekilirken, büyük boy ekranda günahını gördüğünüzde olur, onun dışında dürüstçe cevaplamasını ve bunun sonucu değiştirmeyeceğini söyleyin ne biliyim güven verin ve birlikte aşabileceğinizi söyleyin, ilişkide yalan olmasını istemediğinizi ve korkmasına çekinmesine gerek olmadığını söyleyin. ona bir zamanlar sizin de ergen olduğunuzu ama sabır gösterip, nefsinize hakim olduğunuzu söyleyin. kız söylerse ve eğer yapmışsa tavsiyem yolunuza bunu bilerek devam edin ama şu bilgiyi de vermeden geçemiyorum eğer inanan mümin insansanız her şeyi güzel yaratan ve adaletli olan Allah'ın size sizin gibi birini nasip ettiğini unutmayın.

avrupalı kızlarla evlenecekseniz %50 ihtimal türk kızı veya müslüman bir kızsa yine %50 ama toplum baskısı ve dini sorumluluğu bu oranı %10 kadar düşürür.

türk dizilerindeki unutulmaz ikililer

polat ile memati ille de sevgili olması gerekmez, bu ikili bize sizin için her şeyi feda edebilecek arkadaşınızla aynı yolda yürümenin ne kadar güzel olduğunu göstermiştir.

tişörtlerde yazan gap ın açılımı nedir sorunsalı

"Güzellik ahlaktadır."
-Poseidon.

no 309

kardeşimin ve kuzenimin ilkokul numarasıdır.
ayrı okuldalar tabi ki de.

shakespeare gizli müslümandı asıl adı şeyh pir idi

+Ahh romeo ne zamandan beri romeosun sen?
-Dedem kulağıma ezan okuduğundan beri..!

ypg ve pkk lı teröristleri 1 cümleyle tanıt

babaları belli değildir.
ekmeğini yediği vatana neden ihanet etsinler ki? belli ki pirçler.

ypg ve pkk lı teröristleri 1 cümleyle tanıt

Bir atasözüyle itleri tanımlamaca...
Bakın it diyorum köpek demiyorum hayvanseverler eksilemesin lütfen it dediğin kişiler hayvandır sadece saldırır, köpekler saldırmaz insan dostudur. Sonuçta ben de bir hayvanseverim, köpeklere haksızlık etmek istemem.

*şapı kaynatsan olur mu şeker tipini silktiğim cinsine çeker. (Bkz: bir atasözü)
[ermenilere çekmişler]

*eceli gelen fare kedinin testislerini yalarmış. (bir atasözü aslında taş... diye devam ediyor ama format katili olmanın lüzümu yok)

*eceli gelen köpek cami duvarına işer...
[işid ve ülkemize saldırarak bunu kanıtlıyorlar]

eceli gelen hayvanlar gerçekten garip yahu...

hz adem in boyu altmış zira idi hadisi

buhari genelde sahih oluyor ama bilmeyorum hadisi.

hz adem in boyu altmış zira idi hadisi

Allah Adem’i yarattı, boyu altmış zira idi… Cennete gidenler de onun boyunda olacaklar.”(Buharî, Enbiya, 1).

“Allah Âdem’i kendi ismini tamamıyla gösterir bir sûrette yarattı. Onun boyu altmış zira’dır. Âdem’in yaratılışını tamamladığı zaman ona: ‘Haydi git de, şu oturmakta olan melekler topluluğuna selâm ver. Ve onların senin selâmına nasıl karşılık vereceklerini dikkatle dinle. Çünkü bu, hem senin, hem de senden sonra soyundan geleceklerin selâmlaşma örneğidir.” buyurdu. Bunun üzerine Âdem gitti ve melekler topluluğuna: “Esselâmü aleyküm” dedi. Melekler de: “Esselâmü aleyke ve rahmetullâhi” diye karşılık verdiler. Ve selâmlarına “ve rahmetullâhi” cümlesini ilave ettiler. Âdem insanlığın atası olduğu için Cennete her giren kişi Âdem’in bu güzel sûretinde girecektir. Onun boyunun uzunluğu altmış zira’dır. Âdem’in kendisinden sonra gelen torunları şimdiye kadar onun vücut güzelliğinden birer parçasını kaybetmeğe devam ettiler.” (Müslim, Cennet, 28)

vatandaşlıktan vazgeçip mülteci olmak

Beşşar esed den ve ya ilgili kurumlardan vatandaşlık belgesi alınması gerekir, şu durumda zor gibi.