bugün

akıl saglıgından şüphe edilen kişiyle ilgili üçüncü şahısa sorulan sorudur.
genelde bayanların kullandığı bir sözdür..başına da "aaa!!" eklenmesi muhtemeldir..
(bkz: deli mine)*
+çok güzel ayşe kadınım var ister misin abla?
-aa ne ablası ayol, deli mi ne.
ismi mine olan bayanları kızdırmak için üst üste söylenince çileden çıkaran söz..
kızların dedikleri şey...bi erkeğin suratına karşı deniyorsa altında derinden evet yada hayır yatar..
bir adet 6.nesil.

(bkz: hoşgelmiş)
yardımını esirgemeyen samimi yazar.
sık kullandığım, sevdiğim serzeniş...
bir de nesildaş yazarmış kendisi..geç olmuş ama, hoş gelmiş sefa getirmiş!
hazımsız yazar.
sağa sola çemkireceğine savunduklarının bu ülkeyi ne hale getirdiklerine bi bak. buna yaşın yetmiyosa aç oku.
#7134730 o kadar ishal olmuş bir entry yazmıştır ki, bu yorumu yazıp kendisini önemli hissetmesinden çekiniyorum.
deli deli, cidden deli kendisini tanımlayan en iyi adı bulmuş yazar.
çocukken mine isimli kızları kızdırmak için kullandığımız sözdü.

- "deli mine, deli mineee!.."
(bkz: #7299923)

(bkz: allah da seni güldürsün)
adının "mine" olması muhtemel yazar.
( #7303800)
yazmak istediklerimi yazmış yazar.

sıcak savaş bitmiştir.
msn i kullanırken hatırlansın. biz mi teknolojiyi mi kullanıyoruz teknoloji mi bizi kullanıyor ?

klavyesine bilgisine sağlık yazardır.

deli de olsa iyidir.
onca akıllının arasında...

avatarına takıldım. araştırıyoruz efendim.
(#7361129) entrysine işte budur dediğim hem kendisini hem de ailesini takdir ettiğim nesildaş yazar. iyi ki gelmiş sözlüğe.
gerçeklerin farkında, aklı başında; kalemi sağlam, duruşu daim olsun.
provokatif ve aşşağılık yazılara cevabını veren yürekli yazardır. sonuna kadar arkasındayız, bu böyle biline.
ağzından çıkanı kulağı duymayan kapçık ağızlı yazarlara güzel cevaplar veren, küfürlerini haklı bulup arkasında olduğum yazar.
bir evin damına çıkıp atlamaya hazırlanan kişiye ,aşağıdan yukarıya bakanların söylediği ilk sözcüktür.
gerçeklerin farkında , düzgün , alımlı , yazılarıyla insanı yerin dibine sokan , bazı cahillerin korkulu ruyası bir yazardır. ayakda alkışlıyoruz efendim...

(bkz: böyle yazar sözlüğe 100 yılda bir gelir)
beyaz müslüman a verdiği ayar ile beni hayattan soğutmuş, belimi acıtmış, kabız etmiş yazardır, allah belanı versin diyorum başka da bir şey demiyorum.*

edit: yalnız bunu nick altına yazmasıyla birlikte o kuulluğu kaybetmiştir. Tamam konuda ayar verdin ama ne diye gidip nick altına yazıyorsun, yoksa korkun sabah saatlerinde sözlüğe giren ekser grubun bu verdiğin ayarı göremeyecek olması mı?
Bunlar küçük hesaplar, olmadı.

Ama hala süperdi be hacı.
Hayat tecrübesi ile kendisine hayran bıraktıran, kadın erkek ilişkilerine yeni bir bakış açısı getiren, büyük üstad olan yazardır.
soruya gerek yok.
deli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar