bugün

(bkz: necip fazıl la başbaşa/#7826854)

bir gecede onlarca entry sine bedel tek entry.
yukarıdaki giriye, cevabını vermiş, ama cevap alamamıştır.

"necip fazıl, ibda'nın mimarı mı? cevabın evet, değil mi?
mirzabeyoğlu, ibda-c'nin mimarı mı? cevabın evet, değil mi?
mirzabeyoğlu, necip fazıl'ın öğrencisi mi? cevabın evet, değil mi?
ibda-c, necip fazıl'ın fikriyatından mı yola çıkmış, cevabın evet değil mi?

ne konuşuyorsun, anlamadım.."
düşüncelerini görsellerle bile anlatabilen yazar.
aşağıdaki entryleri ile, tarafımdan alkışlanmıştır*:
(bkz: en güzel tayyip fotoğrafları/#7902183)
(bkz: en güzel tayyip fotoğrafları/#7902201)
fotoğraf ile karikatür ayırımını yapamayan kafalardan, kendi gibilere eğlence olmuş yazarımsı.

(bkz: en güzel tayyip fotoğrafları)
(bkz: #7908111)
hislerime tercuman olmuş yazar.
"sağlam fikri olanın şiddete ihtiyacı yoktur, zira onun en şiddetli yumruğu fikridir" sözünü hatırlatan yazar... bağımsız düşünmesi, ve varlığı ile bizlere umut veriyor.
fikirlerime yoldaş olan yazar varolsun.
sözlükteki var olma amacını son 25 entrysine bakarak çözebilirsiniz...
acayip bir yazar . çok güzel entryler yazıyor ama noktalama işaretlerinde biraz hata yapıyor . ama bana göre bu sözlügün en iyi yazarlarından birisi hatta en iyi yazarı.
savunduğu ideolojinin peşinden sonuna kadar giden, düzgün yazar.
bu sözlük ona dar mı ne ? yahu adam şiir gibi yazıyor . ilk defa bir yazarın detay ara butonundan yazdıklarını aradım . ne yalan söyleyim kıskanıyorum.
klavyesinin ucuna kurban oldugum yazar ne güzel yazıyor öyle. çok övdüm yazarı ama ne yapayım elimden gelmiyor tutamıyorum kendimi.
beğeni ile izlediğim yazar.
(#8003642) nolu entrysi ile hem güldürmüş, hem de pratik zekasını vurgulamıştır.

ona derim ki;
vakit, nakittir;
bunu sağlayan akittir*.
zilleri taktı çıkı çıkı yaptı
taktın taktı taktın yaptı.
şeffaf bir maske taktı deli mi ne?
bir oynadı bir oynadı
oynamaya doymadı.. *
çok beğendiğim, takdire şayan yazar.
çaylaklığa asla yakışmayan aslan parçası...
takip edilesi nesildaş. düşüncelerini korkmadan açıklayabilen süper kahraman. antiyobaz, din kardeşi.
bugün coştu efendim, durduramıyoruz kendisini. aman durmasın...
bana zorla küfür ettirip, sözlükten attıracak yazardır. allah sabır verdi ama bu adama (!) sabır etmek mümkün değildir.
sığır dostu yazardır. Sığırları çok sevdiğine inanıyorum. Doğum gününde ona sığır hediye edeceğim.
emekli, yetim ve garibanın dostu, "padişahım çok yaşa" soytarılarının ve yalakalarının düşmanı nesildaş, yoldaş.
delidir. Akp'ye laf atar. Ama delinin sözüne kimsenin inanmayacağını unutmuştur. Yeni üyelikle bekleriz. Fark ettimde akp'ye laf atanların nicklerinde hep deli, manyak gibi kelimeler geçiyor. Akıl sahibi insan akp'ye laf atmaz zaten.
#8199496 nolu entrysi ile incide maymun edilmektedir an itibari ile. zaten ak partiye yazdıklarından ben bu adamın kafasıyla düşünmeyi bilmeyen bir ergen olduğunu anlamıştım çoktan.
gerçekten deli olduğunu düşündüğüm yazar, tenefüste tek başına halay çekiyormuş, ayrıca okulun duvarlarını sırtını dayayıp sürtüne sürtüne merdivenlerden iniyormuş.

(bkz: kronik vaka)
(bkz: #8217215) iddiasında bulunmuştur.
(bkz: #8215333) lakin çuvalamıştır ve iddiaya girmeye cesaret edememiştir.
(#)
ayrıca israil ak partiye zarar versin gider bir taraflarını yalarım iştahı ile tabut üstünden siyaset yapma denemelerinde bulunmuş deli (mi ne)?