bugün

entry'ler (110)

ibrahim irdem

Polis Akademisinde görev yapan öğretim üyesi. isveçin güneyindeki Linköping Üniversitesinde master yapıp birincilikle bitiren ve genç yaşta Ankara da bir üniversitede doktora yapan ve söylentiye göre bitirmek üzere olan genç ve dolu bir beyin. Lisansta da Çap yapıp iki bölümü aynı anda derece ile bitirmiş. Akademideki öğrencilerin en çok sevdiği hocalardan birisi. Bilhassa diksiyonu ve beden dilini kullanma yeteneği ile derslerini hayranlıkla izlediğim bir hoca. Göç, sınır yönetimi ve liderlik çalışır. Ha unutmadan, sınavda sadece iyi çalışan yüksek not alabilir. Biraz zorlar *

komünizmin yıkılması

komünizm ne demek bilmeyen insan şahsının laf salatasıdır.

rusya daki ırkçı saldırılara karşı nazi bilinci

(bkz: plan yapmayın plan)
(bkz: tutmaz karadenizde)
(bkz: faşizm büyüyor 1)

sokrates in kitaplarını platon un yazması

(bkz: sokratesin entrylerini platonun yazması)

mevlana nın gizli eşcinsel olma olasılığı

mevlana homoseksüel olabilir ya da olmayabilir. ancak ortada şöyle bir gerçek var ki, başka durum olsa -örnek olarak, biri gay olarak lanse edildiğinde- size ne dersiniz, ancak söz konusu sizin sevmediğiniz hoşlanmadığınız bir kişilik olunca mevlana homoseksüel hoca ahmet yesevi şöyle yazıyorsunuz. arkadaş sanan ne ! yok bi durum varsa ilgilendiğin bilelim.
he bir de homofobiksen.. hoş türkkiye 'de gereğinden fazla var ama..

yirminci yüzyılda yahudilerin kurduğu iki devlet

(bkz: içimizdeki masonlar)

modern yaşayıp akp yi savunmak

dini kurtarmak amacıyla akpyi savunmamaktadır bu kişi. realisttir kendisi, at gözlüğü ile bakmamaktadır olaya. içer sıçar sonra gider oyunu akpye verir onu savunur, çünkü liberaldir, kendisi fabrikası vardır, ya da küçük orta büyüklükte işletme sahibidir.
(bkz: şimdi dağılabilirsiniz)

atatürk ü yeni türk nesline unutturmaya çalışanlar

atatürk'ü tabu haline getirmekle, naber sorusuna atatürk cevabını istemekle aynı kaderi paylaşmaktadırlar.

şüphesiz ki kadınlar kusurludur

kadını yaratmanın hata olduğunu itiraf eden tanrının, bazı vesileleler -rüya- ile insanoğluna belirttiği gerçek. Kadın kusurludur kabul etseniz de etmeseniz de, yaptığınız erkeklerin yaptığından daha iyi, ama gereksiz. olması gerekenden fazlasını yaparak zaten kısıtlı olan kaynakları ziyan ediyorsunuz.

(bkz: yazıktır günahtır)

chp yi muhalefet akp yi iktidar zanneden gençlik

bunu düşünen ordu göreve de der.

20 yaşına gelip facebook ta aşk şiiri paylaşmak

küçüklüğünde sorunları olan kişinin yaptığı eylemlerden yalnızca biridir. bunlar aşk şiiri yanında film quote leri de paylaşır. Halbuki ne söylediği hakkında hiç bir fikri yoktur. bunları paylaşanlara gelsin;
(bkz: hasktirrrr) diyorum
(bkz: oh rahatladım)

el falı bakan erkek

kadınların bir numaralı düşmanıdır. amaçları fal bakmaktan tamamen uzak, kimyasal madde alışverişi ile ilgilidir. tabi bir de bunların uçkursuz olanları vardır, tehlikesiz sayılabilir tedbiri elden bırakmamak gerekir.

(bkz: he siz kadınlar)
(bkz: size diyorum siz ikinize)

kadının yaratılmasının hata olması

tanrının itiraf ettiği bir tümcedir. kadının ne kadar tehlikeli olduğunu gördükten sonra, hatasını telafi de edememektedir. belki nötrler düşüncesiyle şeytanı salıvermiştir dünya üzerine, ancak o da etki etmemiş, kadın yine yapacağını yapmıştır.

(bkz: ve tanrı kadını yarattı)
(bkz: kadın var dediler geldik)

ecnebi kadına aşık olmak

iki arada bi derede kalır insan. çünkü karar veremessin ne yapman gerektiğine. yukarı tükürsen bıyık aşşağı tükürsen sakal misali, ama kendini de çekip alamaz malum çokta güzeller kendileri, öyle bir durum da en iyisi bulunduğunuz ülkeden ayrılmak ya da aşık olmadan yakınlaşmak.

(bkz: çok güzel kadın abi ya)

seviştikten sonra baş ucuna para koyan erkek

(bkz: seviştikten sonra sigara içen erkek)

17 aralık 2010 trabzonspor kdç karabükspor maçı

trabzonsporun insanları 83 dakika saç baş yoldurttuğu maçtır. Ama galiba gerçek oluyor panpa. ihtimal vermediğim bir duruma da doğru gidiyoruz, hadi hayırlısı.

(bkz: bindik bi alamete)

herkesin dini kendine diyenlerin ateizmle sınavı

kimse saldırmaz efendim, milletin çok şeyinde afedersin. ben görürüm onları şeklinde gülüp geçiyor millet. böyle demeyen varsa ondan da kime ne.

herkesin dini kendine

cevap arıyorsa bir kişi dinle ilgili kendine baksın e bulamıyorsa bakacağı yer orası sözlük değil ;
(bkz: kur an)

vladimir makarov

büyük laf ediyor, pek haz ettirmiyor kendinden. ucundan fransızcasıyla milleti ezmeye çalışıyor.
delikanlı ol lan

türkiye profesyonel orduya geçmelidir

kesinlikle katıluıyorum. konvansiyonel savaşa hazırlıklı ordu ile bu savaş yürütülmez. yok kitaplarda yazıyor bu, ben dahi okudum, görmüyor mu bunu kodamanlar anlamıyorum ki.