1. 1.
    Filmde bulunan flashbacklerde Tarık akan'ın gençliğini kendi oğlu oynarken şerif sezer in gençliğini ise kızının oynaması dikkat çekicidir.
    2 ... molly
  2. 2.
    kar altında geçen sıcacık film...
    4 ... peizerat
  3. 3.
    fazlasıyla güldürebilen, hem de fazlasıyla hüzünlendirebilen murat saraçoğlu filmi. tarık akan ve şerif sezer' in oyunculuklarına zaten diyecen bir şeyim olamaz; ama ben yine de en çok tavşan lakaplı veledi beğendim filmde. o kadar sevimliydi ki sıpa, yani hiç sevmem küfür eden çocukları; fakat ona o kadar yakışmış ki, o kadar içtendi ki bayıldım. tavşan' ın repliklerinde kahkahayı koyveren herkes filmin sonunda burnunu çekiyordu. bilin de ona göre gidin...

--spoiler--
    sikem anasını. ben akşam ne yicemi düşünüyorum.
    --spoiler--
    *
    3 ... the faerie queene
  4. 4.
    tarık akan'ı gördüğümüz her sahnede insanın gözlerini dolduran çok hoş film.
    3 ... cifte kavrulmus zenci
  5. 5.
    sarmaşık olmak isteyen ayrık otonun hikayesi, güzel ve hüzünlü.
    5 ... isimde gucumdeyim
  6. 6.
    Tarık Akan ve Şerif Sezer gibi sevdiğim iki oyuncu "Yol" dan 28 yıl sonra biraraya getiren ve seyretmeyi arzuladığım film. Özellikle Tarık Akan'ın bir röportajında bahsettiği bir şiire yazılan ve piyano ile çalınan şarkıyı çok merak ediyorum. Senaryoda 4 kıtalık bir şiir vardır. Tarık Akan kaldıkları otelin karşısındaki KArs konservatuvarına giderek "piyano öğretmeni kim" diye sorar.Karşısına tesadüfen Olga isimli bir rus çıkar. Tarık Akan şiiri gösterip bunun için 1800'lü dönemlerinin Rus halk müziklerine benzer bir şeyler yapmasını ister ve 1 gün zaman verir.Daha sonra bunu 2 güne çıkarır. Kadıncağız hiç uyumadan 2 günde besteler şarkıyı ve çaldığında Tarık Akan ağlamaya başlar. Yönetmen Murat Saraçoğlu'nun da gözleri dolar. Ayrıca filmde pek bilinmeyen Malakanlar hakkında da bir fikir sahibi olabiliriz.
    8 ... rick blaine
  7. 7.
    taksim'de mephisto'nun karşısındaki yeni rüya sinemasında gösterimdedir..
    2 ... aysel gurel
  8. 8.
    daha iyi bir son beklediğim filmdir. oyuncuları ve senaryosu böylesine kaliteli olmasına rağmen sonunda ağlayamadığım için çok da beğenmediğim filmdir. müzikler belki de daha iyi olabilirdi...
    -2 ... noel babanin babaannesi
  9. 9.
    yeke kişi takma adını sevgilisi olmamasından dolayı anneme takmama ve annemin bana haftalığımı vermemesine sebep olan filmdir...
    3 ... xoox
  10. 10.
    Kars ın doğal güzelliklerini izleyiciyle bir kez daha buluşturan, şivenin gerçek anlamda düzgün kullanıldığı, küfürlerin olması gerekenden daha az olduğu, sonu pek etkileyici olamasa da Şerif Sezerin mükemmel oyunculuğu için mutlaka görülmesi gereken filmdir. Ek olarak bence Tarık Akan şimdiye kadar iyiki kendi sesiyle şarkı söylememiştir. ikinci ek olarak Şerif Sezer'in pek bir kendisine benzeyen kızı farklı bir güzelliğe sahiptir. Üçüncü ek olarak aşık denen kemikten yapılan günümüz tasolarına benzeyen oyuncakların değerine dikkat çekmek isterim.
    4 ... standby