1. 1.
  çoğu kişiye göre avrupa nın en iyi basketbolcusu olduğu iddia edilen nba e gitmemiş olmasıyle nası yani dedirten sırp adam.
  ... kemalettin şentürk
 2. 2.
  tim duncan ı bile kıskandırıcak fundamentala sahip ve oyun zekası cok ustun olan bir oyuncu...her ne kadar foul atısları deisik olsada avrupanın en iyi oyuncularından biri
  1 ... iceberk
 3. 3.
  bir ara oynadıgı her takımı sampiyın yapan oyuncu lottomatica roma forması giymektedir.
  1 ... anil teknik
 4. 4.
  Sevgili Koko'nun ismimin bahadır olmasından da faydalanarak bana hitap ettiği adamın adı.
  -
  iyi bi abimiz olduğunu öğrenmek ise pek mutlu etmiştir beni
  1 ... nevada
 5. 5.
  barcelona'da iken adından cok soz ettirmiş avrupa'nın en cok tanınan basketçilerinden biri olmuş 2,06 lık sırp dev adam.
  1 ... oumar
 6. 6.
  dagilmadan once yugoslavyayi defalarca sampiyonluga ulastirilmiş uzun boyuna * ragmen muhtesem bir oyun teknigine sahip sirp forvet. muhtesem yumusak bir bilege sahiptir ve sutlari cok isabetlidir. onun serbest atislarini izlemek bir olumdur cunku iki saat sekilden sekle girer ve topu cok ilginc bir sekilde potaya gonderir. isin sasilacak yonu hiç de nizami olmayan bu sutun nasıl her seferinde isabet kaydettigidir. saygı duyulasidir , tebrik edilesidir.
  2 ... melankolik
 7. 7.
  avrupanın yetiştirdiği en büyük basketbolcudur.
  1 ... arude50
 8. 8.
  1995 yılında sacramento kings tarafından * seçilmiş, ancak avrupa da oynamayı tercih etmiştir. üç farklı takımla, 4 avrupa şampiyonluğu, ulusal takımla ise 3 avrupa şampiyonluğu, 2 de dünya şampiyonluğu kazanarak kariyerine nokta koymuştur.
  ... serander
 9. 9.
  en son lottomatica roma takımında oynamıştır
  ... city walk
 10. 10.
  bu sezon sonu itibariyle basketbolu bırakmıştır.
  ... zebellah