bugün

bordiga diye okuyup oha dememe sebebiyet vermiş ex basketbolcu ve yeni euroleauge başkanıdır.

bordiga için
(bkz: amadeo bordiga)
sarunas jasikevicius'tan sonra birçok otoriteye göre avrupa basketbolunun en iyi 2. ismi.
1.si, bir dönem bizim de formamızı giyen ve şu an barcelona koçu olan sarunas jasikevicius reyizdir.
euroleague in yeni başkanı olmuştur.

https://www.ntvspor.net/b...-6321b9c168c42113b87f3fa9
Gsli gergin Ataman sevici. Bugün fenerbahçemizin gergine deplasmanda döşemesiyle keyfi bir hayli kaçmıştır.

görsel

edit: ayrıca;
(bkz: #43944387)

ahahaha. ''nerdeyse 5-6 oyuncumuz rotasyonda iken yine de 5-6 tane net pozisyon bulmuş, müthiş futbol oynayıp, maçı belhanda ve babel'in pozisyonları ile kazandık..

mbaye diagne'ye ayrı bir parantez açmak istiyorum, öyle müthiş şekilde hazırlamış ki kendini, yeri geldiği zaman radamel falcao ile yanyana oynarlarsa ortalığın ...... koyarlar..

anladınız siz ne demek istediğimi''

ve yine ahahaha ''umarım haftaya rangers eşleşmesini de güzel bir şekilde geçelim,18 oyuncumuz hatta 20-24 oyuncumuzu yeterince verim alarak kullanalım, böyle devam edelim, en azından yarı final ve final oynama başarısı gösterip 2000 yılında olduğu gibi uefa kupasını tekrar ülkemize getirebiliriz.''
kpss'den bir kurtulalım da izlenecek daha çok şey var.. *
The it crowd izlemiş.
sevdim.
himmetsaray taraftarı ezik biri. galiba kendisi babasız, yani babasının kim olduğunu bilmiyor. çünkü sürekli bir babanız falan diyor. yavrucum çocuğum sen kendi babanı bul ona baba de.
ahim e kadar yolunuz var.. siz gidin azizeniz gelsin..

galatasaray'a hakaret ettiğiniz ilgili ekran görüntüleriniz alındı..

yarın gün içinde hukukçular derneğine bildirilecek..

ırkçılık yaptığınız, şike yaptığınız, hapis cezaları, fetö ye sponsorluklarınız, halı saha maçlarınız gün gibi ortada..

böyle güzel oluyor, bi engel de size basıyoruz.. malca yorumlarınızı da görmüyoruz..

galatasaray spor kulübü sizi aşar..

yallah masa tenisine, yüzmeye..

babanız her daim biziz..

ikileyin şimdi..
diğer başlıkta yazdım cevap versene, markoya yapılan verilmeyen faulü izle..

öyle konuş..

ama yok işinize gelmez.. alışmıssınız rezilliğe, ırkçılığa, şikeye, hakemleri maçtan önce şöyle yönet böyle yönet diye aramaya..

ee karşınıza da elin galatasaraylısı ergin ataman çıkıp içerde dışarda ankara da antep de ispanya da koyup koyup gezdiriyor..

ee haklısınız ben olsam 2 gün uyuyamam..

yallah masa tenisine.. anana selam söyle beni tanır o.. o küfrü de iade ediyorum aq çocuğu seni.. kan alırım g.tünden..
sizin heryerde babanız biziz..

futbolda terim, basketbol da ataman..

çıkıp terim in hegemonyasından kurtarın diye ağlarsınız kongrelerinizde..

galatasaray sizi aşar boş yapma.. sizin en büyük başarınız içerde galatasaray a yenilmemek.. bi de 6-0 mı var ? bak bakalım tarihte kim hangi skorla kazanmış..

ha farkımız şu; gidip inönü de beşiktaşı 6-0 yendik, kimse hiç bi gs li çıkıp yendik demez, 1940 larda 9 gol atmışız kimse çıkıp konuşmaz..

biz skorla övünmeyiz.. önemli olan kupa dır şampiyonluktur..

5 kupa finaline çıkmışsın galatasarayla hepsini kaybetmiş takımın.. siz busunuz.. babanız da biziz..

karıköy de yenilmemeye devam.. azize 20 yıl iyi geçirdi size.. bi yirmi yıl da dilenci geçirsin..
basketbol da futbolda babanız biziz..

ergin ataman fatih terim olduğu sürece gün yüzü göremeyeceksiniz..

erkeğim diye geziyorsan çık karşıma, anan mı anonim baban mı anonim uygulamalı gösteririm..

klavye den trollük yapma.. şikeci,rezil herif..
evet babanız biziz..

tecrübeyle sabit.. elinizin altında internet var, otur araştır.

hepinizi üst üste koyup şampiyon olduk defalarca..

gene olacağız..

sizin futbol neyinize aq rezilleri, gidin balık malık bişeyler tutun..
matih merim babanız len amq.
men müyük malatasaray len merkes mayağını menk malsın.
Övüp övüp durduğu, götünü yaladığı gergin atamanın efesi, tuttuğu takım gassarayın içinden geçti bugün. Ama eminim ki bu tip kanı bozuklar, takımını silken efesin ve gerginin bi tarafını iştahla yalamaya devam eder. Nasıl sikti gergin sizi?

Her neyse, babanız fenerbahçe.
Galatasaray sevdası ve bilgisi üst düzey bir arkadaşımız.

Özeli falan bilmemm.. Bu sözlük te o kadar kalitesiz ana bacı giden oç var iken..

Bu adam babanız galatasaray yazıyor...
bir adet suri. ersun babasının şampiyonluğunu bu yıl bir kez daha tadacak.
özelden hakaret eden velet.
çaylak.

fırtınada ağaçlar nasıl çatırdar bilir misin kardeş?
sırp mafyası ismine sahip basketbolcu.

kafası çalışmıyor. bu isim soyisimle bir köşeyi çevirirdim, namım yürürdü. o isimle namın her türlü yürür zaten.

bakkalı taşlasan, "duydunuz mu dejan bodiroga migros zincirlerine çökmüş. mangal gibi yürek var be adamda" derler.

kim uğraşacak her gün antrenmanla. haksız mıyım babako?
bir adet suriyeli (gs). ''efesin şikecileri geçmesini bla bla''

he yarram he diye bir cümle var, onu kullanmak isterdim de gerek yok.
yıl 2001, 12 yaşındayım, ülkemizde avrupa basketbol şampiyonası düzenleniyor, a milli basketbol takımımız da finale kaldı tabi, karşımızda da o zamanki adıyla yugoslavya var.

maçı bekliyoruz başladı maç, yanlış hatırlamıyorsam ilk periyotta kafa kafaya oynayabildik sadece,2.periyottan itibaren yugoslavlar oyuna ağırlığını koymaya başladı. nitekim kaybettik yugoslavlara, avrupa şampiyonu oldular, aynı yugoslavya bir yıl sonra 2002 de abd nin ev sahipliği yaptığı dünya basketbol şampiyonasında çeyrek finalde abd nin eline vererek onları saf dışı bırakıp finalde de arjantini yenip dünya şampiyonu olmuştu.

ilk o zamanlar milli takımımız karşısında oynadığı oyunla 2.05 boyuyla guard olarak oyun kurmasıyla dikkatimi çekti dejan bodiroga 4 numaralı formasıyla, adamın boyu 2 metrenin üzerinde, guard gibi oyun kuruyor dedim kendime bi yanlışlık var bu işte, boyu bir guard için çok uzundu çünkü. bir süre sonra da 3 numara da oynamaya başladı.

neyse devam edeyim, o zamanlar çocuğuz biraz küçüğüz tabi de bir süre sonra ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu anladım. bence dünya basketbolunun gelmiş geçmiş en büyük oyuncusudur dejan bodiroga. pivot hariç dört pozisyonu da rahatlıkla oynayabilir, maç zora girdiği zaman sorumluluk almaktan kaçınmaz, sırtı dönük bire bir oynar basketi atardı, hiç çekinmeden arka arkaya üçlükleri sokardı.

çok akıllı bir basketbolcuydu bodiroga, bunu anlamak için abd ye attığı basit bir turnikede carmelo'yu kaç kez zıplattığına bakabilirsiniz.

dejan bodiroga'nın eli düzdür, atışlarını çok temiz yapardı özellikle serbest atışlarını izlerken bunu net olarak görebilirsiniz.

dejan bodiroga, yugoslavya ile 1998 ve 2002 de dünya basketbol şampiyonu olmuş,1998 de mvp seçilmiş,1995,1997 ve 2001 de yine milli takımıyla avrupa şampiyonu olmuş;2000,2002 ve 2003'te farklı takımlarla eurolig şampiyonluğunu kazanmış ve bunlardan ikisinde mvp seçilmiş tüm bunların yanı sıra oynadığı takımlarda lig, kupa şampiyonluğu kazanmış ve sayısız ödül almıştır.

ha nba e gitmedi diye eleştirenler var, varsın eleştirsinler nba gitmese de onların yıldızları var ya abd milli takımı hani süper yıldız diyorlar!!!! carmelo anthony, reggi miller ve daha birçoklarına gereken basketbol dersini en güzel şekilde vermiştir.

nickimden de anlaşılacağı gibi büyük hayranınım bodiroga, real madrid, pana ve yugoslav basketbol milli takım formalarını sana imzalatağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.
nba'de çok rahat oynardı. *
Avrupa basketbol tarihinden bir beş yapılsa, takımda kesinlikle yer alacak bir oyuncudur.
neden gasol-petrovic-nowitzki varken bu adama avrupa'nın en iyisi diyorlar diye merak edenlere açıklama aşağıdadır;

https://www.youtube.com/watch?v=MYwZCqQo6cc

hepsi bodiroga'dan iyi işler yaptılar ama,dream team'i tek başına yıkmıştır bu adam.