bugün

ünlü mimar eren talu ile evli güzel haber spikeri.
dünyanında konuştuğu, etliye sütlüye dokunulmazsa yabancı tv kanallarınında peşinde koşacağı haber spikeri.
sıfır bir elektriği olan spiker. yani ne sevdiriyor kendini ne nefret ettiriyor. bir de kendisi zamanında kaset yapmıştı pop müzik türünde. doksanlı yıllarda çocuk olanlar bilir. o iş tutmadı. dedi ben en iyisi spiker olayım. bu iş tuttu ama. her neyse biz ailecek kendisini beğenmeyiz. güzel allah için. ama iptal derecede yeteneksiz.
oldu bitti aynı tip saçına, değişmeyen makyajına, o acıklı ses tonuna ve saçmasapan mimiklerine takılmaktan, "yav insan kendini yeniler biraz, hep aynı bu kadın" diye düşünmekten, anlattığı habere * konsantre olamadığım, sıradan bir haber spikeri. * *
ismini türkiye'ye bir güzellik yarışmasıyla duyurmuş, ancak güzel kızlar aptal olur tezine inat haberciliğe el atmış ve başarılı da olmuş tabiri caizse anchorwoman. sihay saç, beyaz ten, yeşil göz ekolünün önemli temsilcilerinden. beğenerek izliyoruz...

ha ayrıca bir de şöyle bir şey var:
(bkz: aşık olunan kızı ünlü birine benzetmek)
her show haberin bitişinde 'bizi izleyin haberiniz olsun' diyerek reha muhtar zamanındaki 'her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa' repliğini bize unutturan bir güzel şahsiyettir.Ancak kendisinin 'başörtüsü' konusunda at gözlükleriyle bir yorum yaptığını duyduğum vakit tüm sempatimi yitiren bir haber sunucusudur.
çok güzel bir hatun ama konuşana kadar. konuşup yorum yaptıktan sonra kendinden soğutan bir havası var. güzelim, zekiyim edalarında.
eline kalem kağıt verin associated press standartlarında bir haber yazsın. bir kitap yazsın edebi gücü oldukça güçlü. düşüncelerini öylesine dikkatlice ve analiz ederek sunsun ki şaşırtsın bizi bir köşe yazısında.

hayır bunların hiç biri yok.

sadece görselliktir. bir kaç televizyon kanalı dışında, tüm kanalların aklında olan "ulan porno koysak tüm türkiye 24 saat bizi izler" mantalitesinin haber programı versiyonudur.

haftanın hiç bir günü ne atv'ye ne de kanal d'ye rakip bile olamaz. kanal geçiştirmeleri arasında "komik hayvanlar" diye 15 dakikalık güya haber koyarlar salak olan kitle de ona bakar.

AB grubundan 1 kişi düzenli izliyorsa aklından şüphe ederim.
zekasıyla değil yüzüyle olduğu yere gelen, kağıt bebek kökenli spikercik.
ali kırcanın gelmesiyle show tv den ayrılan en son aracıları kullanarak fox tv ye ben boştayım mesajı yollayan ama olumlu cevap alamayan anchorwoman.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.