1. 1.
  cok guclu,islak gostermeyen,sekil vermede bir numara ancak sac dokulmesine sebep olan sac sekillenirici. * * *
  2 ... looser
 2. 2.
  mubarek ayakkabı cilası gibi bir jölemsi kimyasal hede...
  1 -1 ... akrep
 3. 3.
  sactan cıkarmak icin özel bir sampuanı vardır,normal sampuanla cıkartmak icin sacınızı en az 5-6 kere yıkamanız gerekmektedir **.
  2 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  Son derece kullanışlı pratik ve saça harika şekil veren hede. Pahalıdır ancak bir kutusu aylarca yettiğinden dolayı jöleden daha ucuza gelir. ilk kullanan arkadaşlar sakın ola jöle gibi zannedip çok kullanmasınlar. Parmağın ucu ile alsanız bütün saçınıza rahat rahat yetecektir.
  2 ... eurasia
 5. 5.
  almanya borsası'nın kodu.
  3 ... redwinemania
 6. 6.
  efendim, şimdi bu meret güya saçı mat görünümlü şekillendiriyormuş... makina yağı gibi kokar... macun kıvamındadır... parmakları saça yapıştırır bi daha da bırakmaz... ıslak saça sürmek gibi bir gaflette bulunmayın bile... * saçtan çıkartmak için bile çok kuvvetli bir güç ister... yani uzun lafın kısası nalet bir şeydir... hiç sevmem, hatta nefret ederim kendisinden... bi daha kullanmam, kullananı da sevmem... * * *
  3 -1 ... don santino corleone
 7. 7.
  nasıl üretildiği konusunda şüphelerim olan saç biçimlendirici hede...Tikky modeli saçların bozulmaması için fön çektikten sonra kullanılır genelde...
  ... midnight
 8. 8.
  iğrenç ötesi olan kırmızı ve yeşilinin içinde gress yağı olduğunu düşündüğüm sürülen hiç bir yerden çıkmayan saçtan zaten çıkma gibi bir ihtimali olmayan margarin gibi olan saç şekillendirici.
  1 -1 ... corkcuk
 9. 9.
  eskiden ayakkabı cilaları olurdu aynı kutularda, görünümüde aynısıydı.saçı doğal görünümünde şekillendirmeye yarayan alman yapımı madde.
  ... imparatoro
 10. 10.
  sırf koklamak için alınası, metal mavi silindirik kutuda saç hedesi.
  ... pulemjot kalashnikova