bugün

entry'ler (250)

yeni türkiye nin er geç kurulacağı gerçeği

Yeni turkiye kuruluyor. Lutfen biraz bekleyiniz.

fatih projesi

Bilimsel hic bir alt yapisi olmadan hazirlanan projedir. Eee noldu bu projeden ses var mi? Yok tabi. Neden peki? Cunku egitimin sakasi sovu olmaz kardesim. Olursa da boyle balon olur. 18 milyon tabletin sadece yuzde besi kadar dagitilmistir. Peki millet bunun farkinda mi? Cevabi duyuyorum.

real islam

Real madrid e rakip olabilecek gercek islam kulubu. Derhal kurulmali ve insanlara gercek islam gosterilmeli.

özgecan ın katillerini savunacak avukat

Nasil savunma yapacagi merak konusudur. Ne diyebilir mesela. Muvekkilim erkek olarak dunyaya gelmistir. Tecavuz icin hormonlari sucludur kendisi degil diyebilir en fazla diye dusunuyorum.

nihat doğan

Bu arada prim yapmaya calisan IQ zavallisi ünlü bozuntulari laikligi agizlarina sakiz ettiler. Lan sen kim laik yasamak kim zaten. Sen git özürlü beyninle salyalarini akıt. Bir tugce kazaz bir bu yavsak yeter artik amk bi siktirin gidin.

türkiye de yaşanan ahlaki çöküntü nedeni

Insan sayisindaki artis. Nerde cokluk orda bokluk diye bosuna denmemis.

ayşenur islam

Bir dahaki secime milletvekili olabilme telasina dusmus olan sadece bakmakla yetinen bakan.

kara subayı vs deniz subayı

Amfibik subayı gömer hepsini.

hayalimdeki türkiye

Hayallerde kalan turkiye'dir. Benim hayalimde insana insan muamelesi yapan dini mezhebi irki ne olursa olsun liyakata onem veren bir ulke.

sözlüğün zeka ortalaması

Gercek bir deger vermek gerekirse 90 ila 110 arasinda gidip gelen ortalamadir.

efsane ak partili yalanları

Tek dil demedim din dedim din.
Ben ne dil dedim ne din dedim. Hicbir yerde benim boyle bir aciklamami bulamazsiniz. Cunku bunlaaaaaar yalan makinesi. Ama benim halkim bunlari iyi goruyor.
Bok goruyor. Senin halkin burnunun ucunu goremiyor.

eğitimhane

Bir ortaokul ya da lise ogrencisi sinavlardan yuksek bir not almak istiyorsa bu sitedeki sinavlara calissin. Zira ogretmen camiasinin bircogu bu sitedeki sinavlari kullanmaktadir.

nuh un dinozorlara sen gelme ulan ayı demesi

Ayiya deseydi lafi gedigine oturturdu.

elekrikli şofbende çarpılarak ölmek

Iznik'te birkac ay once bir kisinin basina gelmis olaydir. Pilavci ismail diye bilinirdi. Allah rahmet eylesin.

sesi huzur veren şarkıcılar

(bkz: sharon den adel)

ışid in uzaylı topluluğu olması

Tartisilmakta olan bir programda sozlenen soz. Fesat adli silah gelistiren yecuc mecuc adli uzayli toplulugu, bu silahi insanlar uzerinde kullanmaktaymis. Bu baglamda isid denen uzayli orgut dunya uzerinde insanligi yok etmek amaciyla gorevlendirilmis olabilirmis. Yok ebesinin ami zaaaar dedirtir.

özelleşen elektrik kurumu nun halkı soyması

Şey edilmekten dübürü cuvala dönmüş millet icin fark edilmeyen soygundur.

ölmeden önce yaşamanız gereken 14 deneyim

Ayin sonunu zor getiren turk emekcileri icin cok da heyecan yaratmayan deneyimlerdir.

tayyipizm

Dindarlik ile kindarligin birlestigi hayali dusman yaratma ve magdur olma felsefesi.

neden hdp ye oy verilmeli

Cunku elektrik faturalari artik yük olmaya basladi di mi kuzum benim.