1. 1.
  ea games'in yapımcısı olduğu lord of the rings - the battle for middle earth 2 isimli oyunun the rise of the witch king isimli expansion pack'inde yer alan angmar ırkının okçu birimi.*

  bu da karmamın tarihsel dağılımıdır:

  edit: karma -41.
  edit: karma -44.
  edit: karma -52. peşimi bırak lan seovi!!!
  edit: karma -60. hayat ne güzel dimi bulutlar filan.
  edit: karma -72. ben bir mülteciyiiim.
  edit: karma -82. mühendislikten minübüs şöfürlüğüne.
  edit: karma -101. galiba ben de seçim yatırımı yapıyorum.
  edit: karma -172. kıllı lopez için yardırıyorum. doğru söyleyen şimdiye kadar 172 köyden kovuldu.
  edit: karma -190. hissediyorum, ışığı görüyorum!!!
  edit: karma -250. şifre yazıyorum. leave me alone seovi.
  edit: karma -300. filiz sevişelimmi.
  edit: karma -370. sözün bittiği yer.
  edit: karma -400. insanlıktan da çıktık artık, android olduk.
  edit: karma -500. öööeeehh.
  13 -17 ... darkranger
 2. 2.
  Veysel Karani Demir'in Uludağ Sözlük şubesi. *
  (bkz: veysel karani demir/#4474072)
  2 ... japon balikcisi
 3. 3.
  her türlü muhabbete ayak uydurabilen, bitmeyen msn zirvelerinde bitmeyen zırvalıklarımı çekebilen yegane insanlardan. *
  2 -2 ... rapsodik
 4. 4.
  burada yazilanlarin kisisel dusunce ve gorusler oldugunu bir turlu sindiremedigini dusundugum yazar. dusuncelerine saygi duyuyorum , onun aksine .
  2 -1 ... chocolate covered strawberry
 5. 5.
  über muhteşem sözlük yazarıdır.

  mesela mehmet ali şahin'in siyasi ahlaktan yoksun açıklamalarını; "acaba chp başa geçse akpli belediyelere tek kuruş yardım eder mi diye burdaki siyaset fakiri at gözlüklü akp düşmanlarına soru sormak istememe sebep olan kişi." şeklinde yorumluyor aynı zamanda über demokrat olan tarafsız, objektif akp dostu abimiz. biz ise onca kanıta rağmen klasik akp düşmanıyız onun gözünde.

  biz siyaset fakiriyiz onun muhteşem, über siyaset bilimi uzmanı gözünde, allahım yarabbim bu ne menem bir siyaset bilimi uzmanlığıdır, bu über demokrat kardeşimizin gözünde akp'li olmayan belediyelerin tek kuruş yardım almaya hakkı yok. bu nasıl faşizmle zıt, über bir demokrasi anlayışıdır? allahım bu ne menem bir ray-ban güneş gözlüklü yaklaşımdır.

  öpüyoruz o uykudan uyanmış mahmur gözlerinden. hayır bu gibi güzel kalpli kardeşlerimize siyaset nedir, nasıl yapılır, gelin öğretelim dediğimde sevgili dostum karamanlis yok pardon o başkaydı, sevgili dostum arjen gelip bana çemkiriyor, arjen bak sana da buradan sesleniyorum, ilk çarşı izninde gör * ahanda ben bu kardeşimiz gibileri kast ediyorum.
  5 -4 ... paleface
 6. 6.
  kadir has üniversitesi öğrencisi olma ihtimali yüksetir.
  (#480899)
  ayrıca kendisi tam bir kılıçdaroğlu düşmanıdır. soyulmak hoşuna gidiyor sanırım.
  4 -3 ... spor tutkunu disi
 7. 7.
  kadir has üniversitesi değil balıkesir balıkesir üniversitesi öğrencisidir. ama yakından kadir has bağları vardır. ayrıca at gözlüklü değildir, kimin soyup kimin soymadığını iyi bilmektedir, hizmetleri görmekte ve anlamaktadır, sadece nefretle düşünmemektedir.
  edit: neymişim lan ben...
  edit nuber two: dünün en kötü 14. entrysi oldu. demekki doğru.
  9 -16 ... darkranger
 8. 8.
  Yazarlara ayar verdiğini sanan şizofren belirtileri gösteren yazar.Aynı zamanda bunu onur meselesi yapıyor gibi.Yazık,onur bir iletiyle ölçülecek birşeymiş demek ki birilerinin bünyesinde. vah ki ne vah.Ama üzme kendini ayar veriyorum dediğin an ayarı veririz,gerek kalmaz sabaha akşama...
  4 -2 ... waffen ss
 9. 8.
  9 mart tarihinde günün en kötü entrylerine 1., 8. ve 15. olarak giriş yapmıştır. kıskananlar çatlasın. eksilemeniz gerçekleri değiştirmiyor kuzucuklarım.
  1 -6 ... darkranger
 10. 9.
  neticesi eksi almakla sonuçlanan bu kadar entry den sonra, iktidar yanlısı yakıştırmasına kızacağından şöyle dönüp mazisindeki entryleri bir daha okuyup, kendisine bir tanım bulup öyle boy göstermesi gereken yazar.
  2 ... franco86