bugün

biz yetiskinler icin, hatta yagli saclar icin, ekstra etkiye sahip sampuan uretmesi gereken marka.. temizlenmiyor gibi hissediyorum.
Saçını civciv tüyü gibi yapıyor. Belli bir yaştan sonra kullanılmamalıymışş.
Her derdime deva olan, mis kokulu, her kullanımdan sonra insanı adeta bebek poposu gibi harika hissettiren Sabun içermeyen sabundur.
uzun zamandır kullandığım banyo mutluluğum sanki bütün yaşadıklarım bir rüya ve banyo süresince hepsinden sıyrılıp tekrar çocuksu masumluğuma dönmüş gibi hissediyorum çıkınca bitiyor tabi.ve şimdi gözlerim kan çanağı gibi bi bozmayan dalin vardı o da bozdu mu ne...
annem ben bebekken kullandığını söylediğinde şaşırdım o zamanlarda var mıydı diye.
1983 yılında oluşturulan üründür.
çocukken gözlerimi yakan göz yakmayan şampuan. Yilar yillar sonra formülünü geliştirdiler ama ben büyümüştüm artık, geç kaldılar.
Hiperhidrozis yuzunden kullandigim sampuan.
Tevekkeli degil yakinima her gelen "bebek gibi kokuyosun.", diyo.
Sizsiniz bebek lann!! Haddini bil köpek. Essek kadarim ben!
Yumuşatıcıları efsane kokan bebek şampuanı markası.
Kendisi de güzel kokuyor. Sabunları bile.
Bici bici yapilan sampuan.
Sarı renkle özdeşleşen ve sadece şampuanı olmayan marka. Reklamları civcivler ve bir sürü altın saçlı çocuklardan oluşur.

(img:#1574750)
--spoiler--
annecim annecim baksana
şampuanım bitmiş alsana
dalinle gözlerim yanmadan
neşe ile çıkarım banyodan
--spoiler--
kokusu mutluluk hormonu salgılatıyor.
onikinci nesillerin kullandığı şampuan.
12 yaşındayken babamla alışveriş merkezinde kavga etmeme sebep olan şampuan. Ben alacağım dedim babam hayır dedi. Bütün alışveriş merkezi bağrışlarımla inlemişti.
Şampuan ve duş jellerinin aksine sabun olanları göz yakar.
şampuanını makyajımı temizlemek için kullandığım markadır.
Bebekler için üretilmiş göz yakmayan şampuan ve diğer nice bakım ürünü markası. Bunun bebe yağını, kolonyasını, sabununu, nemlendiricisini vs bebeklerden çok yetişkinler kullanıyor. Bende bile sprey kolonyası var. Kokusu o kadar güzel ki duştan sonra tüm vücuduma sıkıyorsun bebek gibi oluyosun.
bu yaşıma kadar hala kullanmaya devam ettiğim ve kokusundan vazgeçemediğim şampuandır.
Çok severim ya bende arada kullanırım kolonyasını ve bebek yağını.
Göz temizliğine önem verenler için mükemmel bir şey olabilir, göz yakmaz.
Reklamlarında sevimli civcivler ve çocuk hedef kitlesiyle özdeşleşmiş çocuk ürünleri markası.
Bebek Kolonyasını bebeklerden çok yetişkinler kullanır, ben de şampuanını göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum yıllardır.
Yalnız klasik sarı şampuanı dışında, bir de turuncu şampuanı vardı fakat yıllardır raflarda göremiyorum. Gören varsa mesaj atarsa sevinirim.