1. 1.
  çok güçlü çok sağlam bir parça- grup yorum havasının hissedildiği şarkılardan..
  17 -17 ... radikalcevap
 2. 2.
  mesaj belli siz dağlara gidin arkanızdan türk ordusu da sizi kovalasın denilesi durumdur.inşallah o dağlar sizi yutar da türkiye de huzura kavuşur beee.
  18 -24 ... silte
 3. 3.
  bir takım gerizekalının, 3 gram beyniyle pkk ile bağlantı kurduğu gevheri türküsü.

  gevheri kim? 18.yy ozanı.

  bi s.ktir git şimdi.
  67 -17 ... endirekt serbest vurus
 4. 4.
  (bkz: #2526937)
  ... endirekt serbest vurus
 5. 5.
  gayet de güzel bir anadolu türküsüdür. kimin ne amaçla söylediği beni ilgilendirmemektedir. benim ne olarak algıladığım önemlidir. ve ben bunu türküyü dinlerken pkk aklımın ucundan bile geçmemektedir. özellikle 2. kıtanın sözleri çok sevip de sevdiğini dağlara kaçıran bir garip yurdum genci getirir aklıma. öyle ota boka paranoyaklık etmenin manası yoktur. gayet de masumane bir halk türküsüdür. gayet de masumane bir halk ozanı eseridir.
  14 -6 ... isi degistirgeci
 6. 6.
  sözleri gevheri'ye ait olan şarkıdır,sizin ''bak bak terörist olun diyo'' cümlenizdeki,terörist,kelimesi,gevherinin ölümünden yıllar, sonra rusya'da ortaya çıkmıştır.birisi hotel california'yı dinleyip intihar edince,intihar şarkısı olmuyor,ama 3-5 pkk'lı bu şarkıyı kendilerine marş yapınca,pkk şarkısı oluyor öyle mi?kendi dünyanızda güzel güzel yaşayın siz.
  14 -5 ... rockandroll
 7. 7.
  ortada "terör" diye bir kavram yokken Gevheri tarafından kaleme alınmıştır. Grup Yorum tarafından bestelenmiştir. garip bir şekilde mhp tarafından bir ara seçim şarkısı olarak kullanılmıştır.
  8 ... vayanasinisayinseyirciler
 8. 8.
  an itibariyle dinlediğim grup yorumun seslendirdiği sözleri gevheri'ye ait olan güzel bir türküdür. bazı sığ düşünceli insancıklar tarafından terörist şarkısı ilan edilmiştir. * *
  6 -3 ... istanbulls
 9. 9.
  94 yerel seçimlerinde mhp'nin kullandığı şarkı. buna karşılık grup yorum mhp'ye dava açarak şarkının kullanılmasını engellemeye çalışmıştı.
  7 -2 ... kisil
 10. 10.
  bu şarkıyı zamanında pkk'lılar marş olarak kullanmış, pkk'ya karşı operasyon yapan polis ve jandarma da buna karşılık ersen ve dadaşlar'ın dağlar seni delik delik delerim türküsünü çalmışlardır.
  4 -4 ... cemali