1. .
    daha kendi abonesine adam gibi hizmet veremezken, insanları parasıyla rezil etme cüretini gösterebilirken, bir de maç yayınlarında diğer platformlarda yer alan kanallarının yayınlarını kesme hatta sabote etme hakkını kendinde bulabilen dijital! platformun uyuz işleri.

elbette bir doğan icraatı olduğu için uzak durduğum bir mekanizmadır ama bizimle beraber bunun kendi abonelerine de tanrı'dan sabır diliyorum.

son fenerbahçe maçında ekranın ortasına sumocu götü kadar logo basmak nedir allasen?

peki misal digiturk'le paket dâhilinde gelen tnt kanalını maç yayınında kapatmak istemek nasıl bir stratejidir?(ha burada digiturk'un de bi olayı var gerçi ama benim menfaatime olduğu için yazmıyorum. karşıyım d-smart'a, ondan.)

şampiyonlar ligi maçlarını zaten ufak ufak star'dan kendi kanallarına geçirdiler. kimsenin ses ettiği de yok. sadece beşiktaş'ın maçlarını star'dan izleyebilir hale geldik.

her şeyi geçtim yine fenerbahçe maçında o logoyu karasal yayında vermek nedir ya?

yani kardeşim 2 maç seyredeceğiz diye nedir bu zulüm? açık konuşayım isterse beşiktaş'ın tüm maçlarını yayınlasınlar, kafama silah dayasalar, sikseler almam ben bunu. bu kadar da büyük konuşuyorum. almak isteyene de kafa atarım. bu kadar terbiyesizlik olmaz ya...
    ... el cordobeslerin yedincisi
  2. .
    (bkz: maç oynanırken geçmiş pozisyonu göstermek)
    ... anarsistmumin