bugün

Digitürk'e rakip olarak gelmek üzere olan platform.Doğan grubu eseri.

http://www.dsmart.com.tr/
vatandaşa sokulacak yeni bir kazık. doğan grubu'ndan da başkası beklenmez zaten...

yahu, doğan medya akp ile daha mı bi büyüdü?
(bkz: digiturk)
(bkz: kapitalizmin kazik atma yollari)
(bkz: ya bir sansui free tv vardı ne oldu ona)
discovery channel'ın türkiye yayın haklarını alarak digiturk'e sağlam darbe indirmiş olan, eğer eurosport'u da alırsa digiturk'u bayağı bir alaşağı edecek olan, üstüne bir de süper lig'in maç yayınlarını alırsa digiturk'un artık arkasından ağıt yakacak olan doğan holding'e ait dijital platform.

not: discovery channel'ın digiturk'ten çıkması digiturk satışlarını hissedilir derecede etkilemiştir *. digiturk'u şu anda satan 3 şey vardır biri derbilerin art arda olması, biri baby tv'nin bilinçli ebeveynlerce bayağı bir tutulması, diğeri de lost'un yayınlanması. gerçi lost'un müdavimleri digiturk yayınlamadan önce internetten indirip izliyorlar o ayrı...
free tv aldatmacısında sonra doğan grubunun müstakbel fiyaskosu... discovery'nin ayrılması farklı bir olaydır; doğan grubunun digitürk'e çalımı değil; discvery ile digiturk mahkemelik olmak üzeredir *...
kullananların bir çoğunun şikayetçi olduğunu öğrendiğim zımbırtı. duyduğuma göre kumandaları sürekli arıza çıkaran bir cihaz olmasının yanında vaadedilen türksat kanallarının da birçoğu yokmuş ve teknik açıdan oldukça problemliymiş. kullananların yalancısıyım.

(bkz: sözlükten uyarmak)
süperlig'in yayın hakkını alması halinde eve bir tane almak zorunda bırakacak gereksiz platform. diğer taraftan digitürk de meydanı çok bulmuştur. rekabetin etkisiyle fiyatlarda indirime gitmek zorunda kalabilir. bu da tüketici lehinedir.
sadece ve sadece yakında açılacak olan futbol naklen yayın ihalesini platformuna taşımak üzere kurulan piyondur. zaten türk telekom lig a maçlarıda onlarda. ancak bu seferki ihalede tek kanal alması olanaksız. * yani dört büyükler, anadolu takımları yada karadeniz takımları gibi bölünmeler olacaktır. dolayısıyla d smart ta aydın doğan ın ne koparabilirsem mantığındaki platformdur.
reklamlarında digiturk'ün amblemindeki gibi haleler çıkması ve bir d smart reklamı içerisinde geçen bir cümle ile digiturk'e benzeyen firma.
reklam içerisindeki cümle : uydu uydu mu uymadı mı ?
(bkz: dandik)
Aydın Doğan'ın insanlara kazık atsam ama nasıl yapsam diye günlerce düşündüğü ve sonunda ortaya çıkardığı dijital platform. Kazık atmanın yeni yolu...
önümüzdeki 4 yıl boyunca galatasaray'ın şampiyonlar ligi ön eleme ve uefa kupası maçlarının yayın hakkını satın alan platform.
süper filmler, avrupa maçları, muhteşem diziler! hepsi d smart ta üstelik hepsi bedava! *
ilk başta discovery ile digiturk'e çalım attığı düşünülen amma ve lakin boktan yayını ve sürekli arızalanan kumandası ile kullananların bin pişman olduğu dijital yayın platformu. papucumun dijitali. bizim tel anten bile daha iyi gösteriyor bundan.
discovery channel'ın yayınını kablo tv'de zırt pırt keserek insanın ruh sağlığına zarar veren platform...

muhtemelen lig maçlarının yayın haklarını alamayınca tez zamanda batasıcalar grubunun üyesi olacaklardır...
bundan sonra avrupa maçlarını da izleyememe nedeni olan digital şey!
yahu diyorum bu ülkede şifreli yayın dönemi başladığından beri aydın doğan'ın kanalları bas bas bağırmadı mı yıllarca insanlar maç izleyemiyor, gençler kahvehanelere gitmek zorunda kalıyor vs. diye.
yine aynı kanallar cine5 zamanında ordan çaldıkları görüntüleri yayınlamadılar mı insanların gözüne girmek adına.
yıllarca direnmediler mi yayıncı kuruluş denen zımbırtıdan görüntü alıp yayınlamaya.
eee nedir şimdi bu?

bu ülkenin insanları yıllardır aç kendi takımlarının maçlarını izlemeye,
bi avrupa maçlarımız vardı o da yalan oldu!

ha şimdi diyecekler ki bu kadar transfer hangi para ile yapıldı?
ben izleyemedikten sonra aydın doğan çıkıp oynasa ne olacak ki?
smart ın türkçe anlamına bakarsak;
acımak, sızlamak, yanmak, üzülmek, kırılmak, incinmek, acıtan, sert, keskin, şiddetli, çabuk, çevik, şık, zarif, açıkgöz, kurnaz, yakışıklı, gösterişli

pek de birşeye benzemeyen birşey. *
"kanallar sıralı ve d-smart almışım akıllanmışım" şeklinde bir sloganla yola çıkarak hedef kitlelerini kanalları sıralamayacak kadar akıldan yoksunlar olarak belirlediklerini düşündüren dijital platform.
gs, fb ve bjk'nın avrupadaki ve özel maçlarının yayın haklarını aldığını öğrendiğimde sinir krizleri geçirmeme neden olan digital platform.* ayrıca reklamındaki "d-smart almışım akıllanmışım" sloganı, reklamı her kim yaptıysa ona "sen d-smart almadan önce salak olduklarını mı iddia ediyorsun?" sorma isteği uyandırır.
üç büyük takımın avrupa maçlarının yayın haklarını alarak kapitalizmin bokunu çıkaran hede.
aydın doğan'ın aç gözlülüğünün eseri.
yakında havuz sistemini satın alacak olan platform.
kendi takımımızın hazırlık macını bile izletmeyen yeni baş belası.diğerleri için (bkz: cine 5) , (bkz: teleon), (bkz: ligtv)