bugün

Digitürk'e rakip olarak gelmek üzere olan platform.Doğan grubu eseri.

http://www.dsmart.com.tr/
vatandaşa sokulacak yeni bir kazık. doğan grubu'ndan da başkası beklenmez zaten...

yahu, doğan medya akp ile daha mı bi büyüdü?
(bkz: digiturk)
(bkz: kapitalizmin kazik atma yollari)
(bkz: ya bir sansui free tv vardı ne oldu ona)
discovery channel'ın türkiye yayın haklarını alarak digiturk'e sağlam darbe indirmiş olan, eğer eurosport'u da alırsa digiturk'u bayağı bir alaşağı edecek olan, üstüne bir de süper lig'in maç yayınlarını alırsa digiturk'un artık arkasından ağıt yakacak olan doğan holding'e ait dijital platform.

not: discovery channel'ın digiturk'ten çıkması digiturk satışlarını hissedilir derecede etkilemiştir *. digiturk'u şu anda satan 3 şey vardır biri derbilerin art arda olması, biri baby tv'nin bilinçli ebeveynlerce bayağı bir tutulması, diğeri de lost'un yayınlanması. gerçi lost'un müdavimleri digiturk yayınlamadan önce internetten indirip izliyorlar o ayrı...
free tv aldatmacısında sonra doğan grubunun müstakbel fiyaskosu... discovery'nin ayrılması farklı bir olaydır; doğan grubunun digitürk'e çalımı değil; discvery ile digiturk mahkemelik olmak üzeredir *...
kullananların bir çoğunun şikayetçi olduğunu öğrendiğim zımbırtı. duyduğuma göre kumandaları sürekli arıza çıkaran bir cihaz olmasının yanında vaadedilen türksat kanallarının da birçoğu yokmuş ve teknik açıdan oldukça problemliymiş. kullananların yalancısıyım.

(bkz: sözlükten uyarmak)
süperlig'in yayın hakkını alması halinde eve bir tane almak zorunda bırakacak gereksiz platform. diğer taraftan digitürk de meydanı çok bulmuştur. rekabetin etkisiyle fiyatlarda indirime gitmek zorunda kalabilir. bu da tüketici lehinedir.
sadece ve sadece yakında açılacak olan futbol naklen yayın ihalesini platformuna taşımak üzere kurulan piyondur. zaten türk telekom lig a maçlarıda onlarda. ancak bu seferki ihalede tek kanal alması olanaksız. * yani dört büyükler, anadolu takımları yada karadeniz takımları gibi bölünmeler olacaktır. dolayısıyla d smart ta aydın doğan ın ne koparabilirsem mantığındaki platformdur.

d smart Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.