Ben sizin gibi itici bulmuyorum. Ayrıca çok fazla para kazansın istiyorum çünkü çok genç ve bi şeyler yapmaya uğraşıyor. Evet tatlı, sempatik fln değil ama ben bi gencin bir restaurant işini ilerletmek için çabalıyor olmasından memnun oluyorum. Ayrıca en azından bi şey yapıp satıyor.. ne kadar boş beleş evlilik yarışması yarışmacılarına para kazandırırken kendi dükkanının reklamını yapanı beğenmemek de ilginç.
Hatay medeniyetler sofrası adlı lokantanın sahibi. Yemekleri de gayet başarılı.
yurt dışında gülüşüyle ünlenmiştir. (bkz: smiley bae)
Arap silkeleme yeri.

Ben yemekte şov sevmiyorum arkadaş. Siktir git mutfak arkasında yap ne yapacaksan. Masama gelen eti bıçak sallayarak kesmen veya yemeğe 1 metreden tereyağı dökmen zerre haz vermiyor. Steak yapan her restoran masada şov yapıyor amk. Geçen gün bi video izledim, adam tuzu havadan bıçağa atıyor, bıçağı da yemeğe silkeliyor falan lan ben bunları izlerken o işi yapan kişi adına utanıyorum.
Suratında zerre samimiyet yok. O gülüş çok sahte lan.
Bir gülüşü var görenler görmeyenleri uyarsın.
Evet lezzetli olabilir ama herşey lezzet değil be hafız kusura bakma ama inanılmaz itici bir adamsın.
cznburak kim amk tepkisini vermemize neden olan şahsiyet. kim bu herif durmadan sol frame de adı var?
instagram ana sayfada hep karşıma çıkıyor, sırıta sırıta yemek yapıyor, koca tencereyi hunharca çeviriyor, masadaki mezeler dökülmüyor. ilginç.
esnaf lokantacısının fenomen hali. hiçbir zaman lüks restoran sahibi kategorisine giremeyecek.
"smile bae" olabilmek adına o ilginç el hareketiyle süslediği japon çizgi filmlerindeki teenage kız gülüşü Anadolu delikanlısına yakışmamaktadır.

Videolarında çok sayıda montaj var. Tencereleri hunharca çevirirken pek çoğunda etraftaki mezeleri -hatta bazılarında tencerenin içindeki nevaleyi- bariz bir şekilde dağıtıyor. Ancak montajla düzgün bir şekilde devam ediyorlar.
Mesela aşure videosunda ikinci malzemede tencere full iken son malzemede yarıya iniyor. Ya da tencere kapakladığında mezeler dağılıyor ama bir saniye sonra örtü, mezeler değişmiş ve her şey düzenli devam ediyor falan...

"her masayla ilgilenmek" adamın işi zira müşterileri de nedense bu yüzden geliyorlar. Bu arada daha ziyade arap turistlere hitap ediyor. Ancak bu alev gösterilerini ihtimalen alkolle yapıyorlar. Peki nasıl bu kadar cazip oluyor çölün arabına bu durum, bilemedim.

çok kötü bir klip çekmiş. Etilere gelince hemen solda ilk durak" falan gibi zorlama sözlere develi meveli bir klip yapmış. Her türlü samimiyetten uzak... iyi niyet OK ama bir mentor ihtiyacı var en azından dijital pazarlamada...

Bu arada Nusret kesin itici ama bu çocuk bir tık daha katlanılabilir. Her türlü falsosuna rağmen videolarını izliyorum.

Sonsöz, bu Medeniyetlere bir öğünde vereceğiniz para ile Hatay'a gidiş dönüş uçak bileti alır, orada bunların kralını yer gelirsiniz.
Çok itici biri.
Beni instagram'da neden engellediğini anlamadığım tip.
Pide üstüne isim yazılır.
Acayip derecede itici biri. O boktan, yapmacık gülüşü yapma bir daha.
itici mi? Bu adamın varlığından bugün haberim oldu, instagramda keşfette sürekli çıkardı karşıma ama hiç dikkat etmemiştim bence aşşırı sempatik ve tatlı biri. Yüzündeki gülümseme de samimiyetsiz değil, oldukça içten.
Nusret gibi kazıkçı bi bunağa alıştı gözünüz ondan yardırgıyor olabilirsiniz burki beyi ama yanılıyorsunuz. Kudurun.

Öffff şöyle bi lahmacun yapsa da dürüm yapıp yeseekk.
sinir bozucu şekilde, klibini izledikten sonra ce ze ne ce ze ne diyip duruyorum bir buçuk dakikadır.

sinirim bozuldu ya. ce ze ne ce ze nee.
sıfatı sıcakkanlı ve sempatik fakat hareketleri yapmacık gelen genç arkadaş. başarısı taktire şayan. instagram'da şu an için 3.6 milyon takipçisi var. gelişimini takip ettim, bot hesap olması kuvvetle muhtemel.
instagramda sıklıkla önüme çıkan tip. yaptığı yemekler ve tatlılar ilgi çekici.
fakat ben hayatımda böyle yapmacık bir gülümseme görmedim. gülmesen daha sempatiksin kardeşim, yapma.
bu herif doğduğunda hemşireden şaplağı yediği andan itibaren gülüyor muhtemelen.
bu herifin video çekerkenki sırıtması sinirlerimi bozuyor. chucky gibi.
Sahte bir gülümsemeye sahip yapmacık herifin teki. Youtuberlar iyi kaldırDi adamın götünü.
neden sürekli gülüyorsun amk.
Suratına önce yumuşatıcı sonra da kezzap atılası insan.
geçen cumali ceber 2 yi izliyordum orda da vardı. oyuncu mu oldun len. her yerde seni görüyorum cznburak.
bu kardeş ve muadillerini arap ülkelerine taşısak nasıl olur? bence on numara olur hem belki sırf bu arkadaş için gelen varsa sayıları düşer. adamlar görgüsüzlükte kendilerini o kadar geliştirmişler ki tonla para ödedikleri yerde bile eminönü baklava izdihamındaki gibi birbirlerini eziyorlar. ayrıca gülüşün sempatik değil burak kardeş, zorlama.

https://www.instagram.com/p/BvXR928Hfwm/