bugün

para adama neler yaptiriyor?
iyice deli gibi bişi yaptı kendini

https://www.instagram.com/p/B58hGr7BjbE/
çok mutlusun döner yaparım seni.
instagram'ın en neşeli bebesi. işini iyi yapıyor. Umarım yimağını da yeriz.
yüzünde kocaman bir sırıtma ifadesiyle elindeki işe bakmadan sürekli bir şeyler kesiyor. izlerken elini ayağını kesecek diye oturduğum yerden ben strese giriyorum amk.
Millet o kadar huzursuz ki bu adamın gülmesinden rahatsız oluyorlar. Bana sempatik geliyor çektiği videolar.
Vallahi kim ne derse desin çok takdir ettiğim insandır. Bir insan yemek yapmaya o kadar aşkla bağlı olabilir mi ya? işini sanat yapar gibi özenle yapıyor. Her detayıyla böylesine ilgilenebileceği işler nasip etsin Allah herkese...
bu adam gülerken istemsizce utanıyorum amk.
Instagram’da engelledigim tek sahistir kendisi.

Yetti gayri!
Aşırı keko.
aklı fikri olan insan, insanımız, 5 milyona yakın sayı, neden sürekli ağzı açık olan, göbekli, her yaptığı yemekte yok olma isteği getiren bir insanı takip eder, sadece soruyorum.
sürekli sırıtıyor ve müşterilerine en az 10 kere hosgeldin diyor.
her gördüğümde iştahımı kesiyor.
bu kardeş ve muadillerini arap ülkelerine taşısak nasıl olur? bence on numara olur hem belki sırf bu arkadaş için gelen varsa sayıları düşer. adamlar görgüsüzlükte kendilerini o kadar geliştirmişler ki tonla para ödedikleri yerde bile eminönü baklava izdihamındaki gibi birbirlerini eziyorlar. ayrıca gülüşün sempatik değil burak kardeş, zorlama.

https://www.instagram.com/p/BvXR928Hfwm/
geçen cumali ceber 2 yi izliyordum orda da vardı. oyuncu mu oldun len. her yerde seni görüyorum cznburak.
Suratına önce yumuşatıcı sonra da kezzap atılası insan.
neden sürekli gülüyorsun amk.
Sahte bir gülümsemeye sahip yapmacık herifin teki. Youtuberlar iyi kaldırDi adamın götünü.
bu herifin video çekerkenki sırıtması sinirlerimi bozuyor. chucky gibi.
bu herif doğduğunda hemşireden şaplağı yediği andan itibaren gülüyor muhtemelen.
instagramda sıklıkla önüme çıkan tip. yaptığı yemekler ve tatlılar ilgi çekici.
fakat ben hayatımda böyle yapmacık bir gülümseme görmedim. gülmesen daha sempatiksin kardeşim, yapma.
sıfatı sıcakkanlı ve sempatik fakat hareketleri yapmacık gelen genç arkadaş. başarısı taktire şayan. instagram'da şu an için 3.6 milyon takipçisi var. gelişimini takip ettim, bot hesap olması kuvvetle muhtemel.
sinir bozucu şekilde, klibini izledikten sonra ce ze ne ce ze ne diyip duruyorum bir buçuk dakikadır.

sinirim bozuldu ya. ce ze ne ce ze nee.
itici mi? Bu adamın varlığından bugün haberim oldu, instagramda keşfette sürekli çıkardı karşıma ama hiç dikkat etmemiştim bence aşşırı sempatik ve tatlı biri. Yüzündeki gülümseme de samimiyetsiz değil, oldukça içten.
Nusret gibi kazıkçı bi bunağa alıştı gözünüz ondan yardırgıyor olabilirsiniz burki beyi ama yanılıyorsunuz. Kudurun.

Öffff şöyle bi lahmacun yapsa da dürüm yapıp yeseekk.
Acayip derecede itici biri. O boktan, yapmacık gülüşü yapma bir daha.