1. 1.
  türkiye ye, inanç ve ahlaki değerlerimize saldırıda bulunan kurum, örgüt ve ülkelerin birçok sitesini hackleyerek sanal dünyada bir anlamda öcümüzü alan, taktire şayan insanların sitesi...
  http://www.cyber-warrior.org
  7 -3 ... dr rocco amca
 2. 2.
  peygamber efendimizin karikatürlerinin yayınlandığı drawmohammed.com u deface etmişler.. ayrıca 11 türk askerinin başına çuval geçirilmesi olayıyla ilgili olaraktan bir gecede 1500 amerikan sitesini hacklemişler.. ultra disiplinli bir ortamda emir-komuta zinciri tıkır tıkır çalışan organize siber savunma takımı..

  http://www.drawmohammed.com/
  2 ... slasher
 3. 3.
  ümmetçi hack sitesi.
  1 -1 ... russell
 4. 4.
  yurt dışında tanınma anlamında * isimleri cyber warrior olan, kendilerini zararlı siteleri yok etmeye adayan hackerların kurduğu oluşum... *
  4 ... kemik koleksiyoncusu
 5. 5.
  uluslararası bilişimin illegal alanında türkiye yi temsil ettikleri için,ne idükleri belli olsun diye dünya dili olan ingilizce bir isim kullanan oluşum ..

  bu kadar piyasanın içinde olmalarına rağmen , kendi web sayfaları yarım saatte açılıyo , o ayrı mesele .. *
  1 ... postsinaptik golge
 6. 6.
  domain satın almada diğer hack sitelerini açık ara geride bırakan site.
  3 -1 ... amadeus
 7. 7.
  bazı lamerler tarafından ısrarla ve haince karalanmaya çalışılan siber saldırı takımıdır. şöyleki 3-4 tane lamer topluluğu web sitelerinde hacklenmesi gereken karikatür sitesinin dravmohammed.com olduğunu,buna karşılık hacklenen sitenin drawmohammed.com olduğunu yani domainin satın alınıp direk index bırakıldığını söylüyorlar.

  E sorarım size, bunu araştırmak çok mu zor ?

  http://web.archive.org/web/*/http://drawmohammed.com

  Bu siteden istediğiniz tüm web sitelerinin belirli aralıklarla alınmış görüntülerini görebilirsiniz. Ben şimdilik drawmohammed.com u yazdım. isterseniz dravmohammed.com da da ne var ne yok bakabilirsiniz. Tabi öyle bir site varsa.

  Kaldıki bu siteyi bilmeye hiç gerek yok, gidin google'da drawmohammed.com u aratın, son sayfalara, yani sitenin aktif olduğu zamanlarda indexlenen yabancı sayfalara bakın. Sonra dravmohammed.com u aratın ne fark var görün.

  bir kaç örnek verirsek;

  http://meidell.dk/archive...03/the-mohammed-drawings/
  http://www.hannity.com/fo...ve/index.php/t-53944.html

  girdiğim entry gayet nettir. cw, türkiyedeki tek güçlü hacker topluluğudur. kanıtlarıylada ortadadır. ısrarla kötülemeye çalışmak haincedir. yaptıkları eylemler takdire şayandır.
  2 ... slasher
 8. 8.
  ilk kuruldugu zamanlar Jenson,Hartboy,Zehir ile çıkışı yakalamış sonrasında her çıkışın bir inişi kanunun gereği düşüşe geçmiştir.Tabi düşüsün başlıca sebepleri üstteki 3 önemli ismin ayrılmış olmasıdır.
  Keza listpath'in Türkiyede yaygınlaşmasına sebep Zehirhacker gerçek ismiyle Selman isimli eski hacker şimdi güvenlikçi ve coderdır.
  Platform artık bilgi yaymaktan cıkıp "HACKERCILIK OYNAMA(K)"ya dönmüştür.
  Komik komik saldırı grupları isimleri(kendileri dahi ne anlama geldiklerini bilmiyorlar o isimlerin),garip garip nicklerin mevcut olduğu aşikardır.
  Forumlarda başlıklara post yazanların yarısından cogu 2 yıldız ve üstüdür ve genellikle tebrik mesajlarınıdır "...üstat helal,bravo,harikasın,bir numarasın" tarzında.
  Bunları malesef olarak anıyorum cünkü eski sistemini,kalitesini bozmadan,sistemdekiler egolarını ön plana cıkartmadan devam etselerdi şuanki durumda olmazlardı.
  1 ... zayi
 9. 9.
  Domain isimlerini satın alıp Hackledik dedikleri sıklıkla görülür.
  2 -2 ... zayi
 10. 10.
  turkiye nin en iyi hackerlerini bunyesinde bulunduran topluluk. brezilyaliar turkiye demir yollari sitesinin bir bolumunu hacklemislerdi bir ara, karsilik olarak zehir adli hackerin bizzat onderligini yaptigi bir saldiriyla 10 binden fazla brezilya kokenli web sitelerini hacklemislerdi. bu hacklenen siteler arasinda brezilyali hack siteleri de vardi ve saldiriyi gerceklestirenler dalga geciyorlardi. bu olaydan sonra brezilya kokenli sitelerin dunyada en cok hacklenen siteler arasina girmesi ise ayri bir muhabbet malzemesi idi.
  ... aynadaki adam