bugün

yargıya güvenmeyip sanki kendisi tanrıymış gibi davranarak kendi adaletini sağlamaya çalışan mahlukları ve onları destekleyerek alkış tutan diğer değersizleri vatandaşlıktan çıkarıp müebbetle içeri tıkmak. ülkenin adaletine güvenmeyip kendi adaletini sağlamaya çalışanların ülkeyi yok etmeye çalışanlardan farkı yoktur.
Oligarşi ve diktatoryaya yol açacak anayasal boşlukları saptamak üzere bir komisyon kurardım.
Din ve siyaset işlerini birbirine karıştırmayacak bir düzen ve kurallar koyardım. Sonra temelin'de bilimsel araştırmalara odaklanan ve yoğunlaşan okullar yapmak. Daima üreten ve başka ülkelere muhtaç olmayacak şekilde ülkemizi geliştirmek.
cehape ve hedepe nin kepenklerini çekmesini sağlamak .

cehape hedepe den daha kötü .

hedepe nin ne olduğu belli ancak cehape çok yüzlü yerine göre müslümanım diyor yerine göre ateistim diyor !

buda onu zerre kadar güvenilmez yapıyor .

zaten türk milletine hakaret etmeleriyle de bunu taçlandırıyorlar .

ülkenin önün de engel olmaya çalışıyorlar çünkü dışarda ki sahipleri bunu yapamazlar cehape ye yaptırabilirler ama .

zaten politikaları yıkmaya yaptırmamaya dayalı yeteri kadar ortada değiller ancak ifşaya ağırlık vermemiz gerekiyor .

gerçi kendileri de bunu yapıyor farkında değiller ama daha fazlası gerekiyor .

kendi hatalarını görmemeleri kendilerini ele veriyor ama tabi bunu bilmeyen vatandaşlarımızın bunları bilmeye hakları var .

cehape yi siyasi bir parti sananlar var yani .

o aslın da sadece bir maske !

bir ülkeyi yıkmak istiyorsanız o ülkenin muhalefeti size en yakın olandır çünkü bu çok önemli !

çünkü onların da işine gelir bu ve iktidar olabilme ihtimali kalmayan cehape zihniyeti için bu bulunmaz hint kumaşı gibi olmaz mı ?

15 temmuza tiyatro demeleri mesela ?
yobazları arabistana sürmek.
ilk işim torpille gelenleri işten atmak(sürünsün biraz yediği haram lokmalar bedenini terk etmeli )sonra eğitim sistemine el atardım en azından 5 yıl boyunca değişmeyecek bir sistem oluştururum.
ULUDAĞ SÖZLÜK'Ü KAPATMAK.
şu soytarıları tasfiye etmek değil ! olabildiğince kendilerini açığa vermelerini sağlamak .

bakın ne güzel kendi kafalarına sıkıyorlar zaten .

https://www.youtube.com/watch?v=VQ2zRxTDVVU&t=1s
kızımı baş danışman, damadımı hazine bakanı, eski takım arkadaşımı spor bakanı, ilk okul öğretmenimi milli eğitim bakanı, babamı başbakan, annemi kadın ve aile bakanı, kardeşimi turizm bakanı yapardım...
istifa etmek.
Bu saatten sonra bizden ancak ucuz iş gücü olur. Evet, bizden kastım Türkiye vatandaşları. Ayran, kalça misali yaşadığımız için bir nane olmayacağımız belli. 50 yıllık anlaşmalar imzalanmış, üreticinin üzerine giyecek bir çaputu kalmamış, şirketleştirilmiş ülkeye ancak bu müstehak. Karamsar mıyım? Belki. Gelecek planı gelecek ay kirası olan ülkeye bu müstehak. Hala kendi içinde ayrışmaya çalışan ülkeye bu müstehak. Hala din, bilim kavgasından dünyayı kaçıran ülkeye bu müstehak.
Kısacası, bu saatten sonra bizi ancak dünya savaşında ülkenin büyük bir kısmı (ben de dahil) temizlenirse kurtulacağımız için bu ülkeye 2023'e kadar, 2071 e kadar her şey müstehak.
Yargının bağımsızlığını ve üstünlüğünü sağlamak. Bunu sağlarsanız diğer bir çok problem kendiliğinden çözülür zaten.
kaçak saraydaki odamın belirli bölgelerine yuva yapar, şu anki cumhur reisi destekçilerinden 15-20 tane kıç yalayıcısını itim olarak oraya bağlarım.
Devlet ten mülakat olayını kaldırmak.
esenlerde cami açılışına gelip tüm istanbul trafiğini kilitlemektir. bugün yapılmışını gördüm 1.5 saatte esenler sapağından vatan caddesine dönebildim çoh hoşuma gitti..
Rte yi divan-ı harp te yargılatmak.
imam hatipleri kapatıp, alkol fiyatlarını düşürürdüm. Hatta mümkünse bedava yapardım. içsin millet yahu yoksa böyle tımarhane gibi bir ülkede nasıl yaşanır.
Gençlere yönelik bir hamle.
Reisin notlarına bakıp kaldığı yerden devam ederdim.
Başbakan ile seni istemeye geleceğim delikanlı.
suriyelileri kovmak.
ülkedeki bakanlar kurulunu feshedip bütün bakanları tek tek içeri tıkmak. milletvekillerini de aynı şekilde. bu milletin sırtından, oturduğu yerden binlerce lira para yiyen insanların hepsinin sonu cezaevi olmalıdır diyeceğim fakat orada da ayrıcalıklı muamele görür bunlar.
olmayız.
türkiye dünya'nın en büyük mahkeme salonununda, halkın ekran başında naklen, onbinlerce katılımcının ise canlı izleyeceği, hukuk alanında uluslar arası bağımsız denetçilerin sivil toplum kuruluşlarının da gözlemci olarak bulunacağı yargılamalar.
Tiktok instagram facebook twitter ve whatsapp’ı kapatmak. internete de yaş sınırı koymak. Ülkenin iq seviyesini bir senede %15 arttırırım.
Korumaya çekil oğlum yana gmc kullanayım biraz derdim..