bugün

ikinic nesil, yeni sıfır kilometre yazarlarımızdan. hoşgelmiştir..* * *
(bkz: kültür şoku)
sözlükteki ilk hoşgeldin msj'ını okumamı sağlayan kişi.
uluslararasi pazarlama yonetiminde kendi ulkenden yabanci bir ulkeye gonderdigin calisanin ilk olarak girdigi evreye verilen ad. ayni etkiyi kisi bir kac sene yabanci ulkede yasadiktan sonra geri dondugunde kendi kulturu ve yasam tarzi icin yasayabilmektedir.
kultur shock diye bi grup vardı nickini görünce bu manada beni heyecanlandırmış yazar..
internet yüzünden üniversiteyi askıya alan yazar.allah yardımcısı olsun entryleri cekememe gibi bi durumda söz konusu.
tanıdığım kadarıyla hafif gıcık hatta uyuz ama yinede sevimli,canayakın ve sıcakkanlı süper tatlı bıcır bıcır yazar kişisi.
aşırı derecede unutkan yazardır.***
kelimelerle ifade edemeyeceğim yazar kişi.bir araya geldiğimizde çevreye verdiğimiz rahatsızlık ibret verici boyutlara çıkar. Nev-i Şahsına Münhasır kişilik.

(bkz: Sonuçta Ne Var Yani)
Kendini Kucak Kucak KuCAklaTAcak KapasiTEye SAhip 2.nesil YAzar kişisi.Yazar olmamıza SEbebiyet weren,Mütüş Practice Öğretmenim.SAygıLar.

(bkz: ehüehüehü)
miss tatanga, Esooommm, Esta, .... daha bi cok seyyyy. sakarya`nın kralı, dert ortagı. dibine kadar insan... en büyük sakaryalı (bkz: döner bıcagı)
africa ile diyalogları son derece iyi olan ilerde ne olur bilmiyorum dedigim olaylar zincirinin baş oyuncusu.*** köfteye meraklı olan africa ile iyi bir çiftler...
(bkz: yenge kişisi)
10 kasımda düğün yapan milletvekili başlığındaki yazısıyla beni ağlatan yazardır. klavyesi dert görmesin.
bir cok tanımımın silik yemesine neden olan yazar.
kankalar kankasidir, otur muhabbet et bi insan hic mi sikilmaz. Tatangadir, bir numaradir. Iyi ki tanisilmistir, bin kere sukurler olsundur.
hani dünya küçük derler ya, bakmayınız sanal dünyada küçük efendim, zatı ali bu gerçeği bana kanıtlamış insan olmakla birlikte, pek bir sevdiğim pek bir saygı duyduğum yazarlardan.
kavga gürültü birbirimize girdiğimiz, daha sonra arkidiş olduğumuz sevgi pıtırcığı yazar kişisi.. (bkz: hahaha)
Bacıların bacısı, hanım ağa, ilkokul arkadaşı ancak üniversitede tanışılan kişi. Ula dünya küçükte biz dahada bir küçülttük anasını satmıyım. satmayalım anasını anası kalsın iyidir anası. Bide sözlükte istatistik yapmış acayip kişi. Ellerine sağlık...
zannımca nickinin yalnış telaffuzundan sıdkı sıyrılmış, bu yanlışlığı düzeltmek adına mesaj kaygılı entryler girmesiyle bana evvelki, ecnebice nickli, günlerimi yad ettirip gülümseten yazar. (bkz: #1919926) selam ederim.*
fazla atarlı, ağzına geleni dobra dobra söyleyen değerli yazar.
son entrysini 4 yıl önce giren ikinci nesil yazar.