bugün

hoşbulmuştur.
yanlış entryler giren muhtemel tıp 1 öğrencisi.
aldığı eksi oy üzerine editlediği bir entrysinde, kendisine eksi oy verenlere ithafen "görüşlerime katılmıyorsan eksilemen mi gerekir sikicem ha" gibisinden bir cümle kullanarak yaran yazar. görüşlerine katılmayanların ne yapması gerektiğini o cümleden sonra daha bi merak etmekteye başladım. bi de meslektaşmış sanırım ondan şaaptım, alınmasın bana da. *

(bkz: ya ne olacağıdı)
internet tarayıcılarıyla yakından ilişkisi olduğunu düşündüğüm yazar.
kimya olimpiyatlarında uludağsözlüğü temsil eden yazar, başarılar, sil süpür oraları!

(#7899513)
bürüt: hoş geldin demeyi unutmuşum lan!*
çok harika entryler giriyor,candır.
güzel yazan yazar. ama biraz ağzı bozuk sanki. aslında hangimizin değil ki. aylık şuku giderimde entrylerinin büyük yeri olan yazardır ayrıca.
(bkz: öptüm)
muhtemelen aynı okulda olduğum yazardır.
(#9787231) tebrik edilesi yazar. hoşgelmiş.
(bkz: #9826241) "hem laik hem müslüman olunuyor mu" diye sormak istediğim yazar!
hem laik hem de müslüman yazar. dünya işlerinde dine sarılmayan, ama dini işlerine de özen gösteren yazardır efendim. atatürk'ün laikliğine birebir uygundur.
gece gece yarmış yazardır.

(bkz: #9915627)*
#8509842 bakış açısını takdir ettiğim yazar, takibindeyiz.
birinci
başlık mı bu ha sana soruyorum bakınızı veren.
YGS 2011'de ilk 200 e girmiş yazar. Kutluyoruz efenim.
deve kuşu gibi yaşadığına inandığım user.
kafasnı holdig medyasının derinliklerine sokmuş mutlu mutlu muhalefet yapıyor.
ilk kez ismini görünce omerta benzeri bir oyun sandığım user.
yazarlığa kabul edilince kendi adıma açtığım başlıkta ilk yorum yapan kişidir. (bkz: ripwatcher)
ölümüne güldüren yazardır, bu kadar yapılmaz. *
nesildaşım değildir, kıdaemli yazardır, afiyette olmasını dilediğim yazardır efenim, ne desek boştur, kendisi hoştur.
kerhane kitaplığı terimini bizlere kazandıran yazar.
2 devre üstüm, leziz mütevazı yazardır.
sitemkar yazar. ürküttü beni. *
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.