bugün

dünyaya söylenen en büyük yalan olma sıralamasında çok kısa süre sonra zirvede olacak olan çakma virüs.
hala 11 eylül ün bende yeri ayrıdır.

nedenlerimi basitçe sıralayayım

1- dünya sağlık örgütünün saçma salak açıklamaları
2- ölüm oranları(full + full yalan)
3- virüse karşı alınan önlemler tamamı
4- pcr testinin influenza testi ile aynı sonuç vermesi + üstelik bu test her vaka için ayrı sonuç vermediği gibi(gripsiniz diyelim direk pozitif covid19 deyolar **) zaten testin garanti olabilmesi için en az üç test yaptırmanız gerekiyor.
5- dünya sağlık örgütünün "dayattığı" tedavi politikası

velhasılı kelam...

fake virüs.

not : her hangi bir ülkede her hangi ölen bir hastanın net olarak covid19 nedeni ile öldüğüne dair bilimsel, açık, görsel tek bir örnek yok. ama aslında 1 milyon tane var. dimi.
pandemisine inanmadığım yeni dünya düzeni aracı virüs.

pozitif sonrası bir ton ilaç veriliyor, yan etkilerini bir okuyun o ilaçların öyle için. çünkü aynı otorite size bunun tedavisi olmadığını da söylüyor. * ve devam ediyolar, semptomlarda hiç bir tutar yok. amk burnun aktığında bile covid semptomu diyorlar, osurduğundada.

ben şahsen ne testini, ne ilacını nede aşısını da sittim sene olmayacağım.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

abd 266 bin ölü açıklamış toplamda. abd de coronadan ilk ölüm 9 ay önce. bu demek ki ayda ortalama 3000 ölü sayısı açıklamış abd. cidden enteresan.

coronadan ölümler dahil, şuan abd de ölüm oranı 8.15 olmuş. nüfusa göre bakarsak abd de 350 000 kişi yaşıyor. bunu oranladığımızda abd de toplamda günlük ölüm oranının 2975 olduğu görülüyor. yani adamlar trafik kazasından öleni de covid19, bağırsak kanserinden öleni de covid 19 dan diye gösteriyorlar.

bol bol tv ve sosyal medya takip edin. covid 19 amımıza koydu falan... aman çıkmayın haaa hepsi buradadan alış veriş yapın. trendy yol da var. getir var ya getir.

insan koyun misali sosyal bir canlıdır. koyunlar evcil sürü hayvanlarıdır. sürüyü de çoban(lar) idare eder.
haklı çıkmak inanın istemiyorum.
https://www.sozcu.com.tr/...irus-bulasabilir-6143043/

(bkz: covid 19/#43935219)
(bkz: covid 19/#44152400)
puhahhaha

https://www.sozcu.com.tr/...rusune-yakalandi-6148517/
devammmmm....
nefes aldırmayan virüsmüş.

-sanki önceden alıyorduk amk.
99 türlü yalanı sürekli basın yoluyla sistematik bir şekilde söylenen ve toplumda koyunluğu hat safhaya çıkarmış pandemisi olmayan zararsız virüs.
7 - 8 ay olacak bu şekilde düşünüyorum. peki bu neden yapılıyor, kısaca özetleyeyim.

siz bir köy ağasısınız(büyük sermayedarlar seçkin bir kaç binden birisi) ve köyünüzde 1000 tane maraba var(görece zengin, orta ve fakir sınıf 7.5 milyarcık) ve endüstri 4.0 diye bir şey geliyor (tıpkı zamanında arabanın icat olup atların önemsizleşmesi gibi düşünün) diyor ki size ; "burada ki tüm işleri, sistemsel, raporlanabilir, gözlenebilir, otomatize olmuş, ve az insan bağımlılığı olacak şekilde ben yaparım diyor ve yapıyor da"
bu durumda ağamızın ilk düşündüğü şey şu olacaktır ;burada bu kadar insan maddi ve manevi anlamda ciddi tahribat ve atıl kapasite yaratıyor". tıpkı atların bakım maliyetleri ve verimlerinin önemsizleşmesi gibiyiz onlar için.

dolayısı ile 1000 değil (ağalar dahil 8 milyar dünya nüfusu) bunun 200 olması yeterli (2-2.5 milyar insan)...
böylece ağa köyünün ekosistemini kurtaracak aynı zamanda bu kaynakları keyfince kullanabilecektir...

ve gelelim covidimize ;

ve efenim son söylenen yalana sıçanzaaaa şekilde güldüm

https://www.sozcu.com.tr/...us-gorunmez-oldu-6183842/

mutasyona uğrayan virüs görünmezmiş. evet.

not : bu tarz dönemler de sistemle kavga etmeyin zikerler ancak aklınızı da kaybetmeyin.
not2 : bu sözcü de az oc değil... ! bekir abi affet.

sonradan gelen edit ; ağanın bunu insanlara yapmalarında haksız da değiller.
nüfus planlamasına uymaz, kurbağa gibi insan pırtlatırsın.
çevre ve doğa kurallarına uymazsın, ekonomiye zerre nitelikli katkın yok. mal mal avm lerde osurarak dolaşır ortalığa plastik atık saçarsın.
ağalar ne yapsın...
nasıl eğlendiriyor mu hala ?

o yüzünüzde ki maskeler, götlerinize benzeyen ağızlarınıza çok yakışıyor. koyun sürüsü cahillere pandemik moda yakışır haliyle.

yani akit okuyup inanan kitleden ne farkınız kaldı am k ?
haa birde bu covid in yalan olduğunun muzaffer savunucuları da yobazlar olmaya başladı diyim. bakınız abdurrahman dilipak.
neyse..

8 küsür milyarı ayıklamak lazım. malum Endüstri 4.0.
bunlar devam edecek... etmeli de. çünkü artık dans bitti arkadaşlar. dünyada dans bitti. kapitalist koreografi'nin sonuna geldik. ben bu dans gösterisini öyle yada böyle beğenirdim, ama bizim dedelerimiz özellikle bunu suistimal ettiler. kaptalizm'in kapitalizmini yarattılar ve etik hiç bir değere bakmadan, doğayı yok ettiler.
şimdi karşımızda 2 seçenek var.

ya insan böyle yiyip, içip, sıçıp, üreyip kendi fişini çekecek (ki bunu sahiplerimizin isteyeceğini hiç sanmam)
yada işte virüstür falan bir takım önlemlerle dünya nüfusunu ve buna bağlı olan üretim, tüketim hızını düşürecekler.

bakalım, izlemeye devam. keza bir 50 yıl falan daha yaşayıp şu filmin sonunu görmeyi gerçekten isterim.
yeni dünya politikası. sizin için soru politika nedir ?

efenim şovenistleri var bu virüsün. pandemi palavra kardeşim bak ülkemize gelen mültecilerde çıt yok, suriyede, libyada, afrika ülkelerinde, dünyanın en leş ülkesi hindistanda bir bok dediğinde, hemen palavradan istatistikler atıp tutarlar. ordularda bir şey yok, polisler, market ve sağlık çalışanları...
he arada basına pompalanan korku haberleri bunla ilgili var, işte doktor covid ile mücadele ederken öldü falan...
sg.
bu işte bir iş var diyenlere, aşı karşıtı, cahilll, falan gibi kralcılık yaparlar. tıp biliminin post modernitesini sorgulamamış(bir doktorun nasıl maaş aldığını bilmeyenler) aydınları reklamlarda oynatmaları, malum kitle içinde garanti teşkil etmekte.

benim akrabammmm öldü yeahhhhh diyenler en sevdiğim. demek öldü, peki.

dünyaya politik amaçla söylenen gerekliliği şart, iklim krizi politika aracıdır. iklim krizi politika aracıdır !
bakınız, paris iklim anlaşması. kimse o anlaşmadan çıkamaz, adamın götünü sikerler, rahat olun.

şşş hangi varyantın, hangi dozunu oldunuz la ?

puhahahhahaha....
şşş ne oldu oğlum bu ölümcül virüse ? etkisi azaldı mı nedir birisi bir kaç istatistik yazsın ne olur.
mu varyantı evet...
mü, mi ve tabi ki mö varyantıda olabilirdi. ama biz mu dedik. belki sonraki varyantlar için bu isimler konulabilir.
varyant evet.
nee aşı karşıtı mısın ? cahilllllll.

https://www.hurriyet.com....ili-isim-konustu-41887020

yeni dünyada 2010 lardan sonra kandırma şekli bilimdir arkadaşlar... ve ama bu kandırmayı öyle bir yaparlar ki sizin her hangi basit bir konuyu anlayabilmeniz için belki binlerce yalanı okuyup test etmeniz gerekebilir. dolayısıyla post modernizm ile soluk almaya alışsanız iyi olur.
buradan mal solculara, nutuk okumamış kemalistlere , cihangirde takılıp pkk ya oy verenlere ve son olarak yetmez ama evet diyen canım ülkemin oc larına seslenmek istiyorum.

bu yobaz tayfa, covid 19 karşıtlığında başı çekiyor... bunu 1 küsür yıl önce söyledim, tekrar edeyim. haklı çıkarlarsa bunlar bir 20 yıl daha iktidar bak diyim...

for example : abdurrahman dilipak, sonra erbakan ölünce mirasa ve partiye çöreklenen yetmeyip ülkeye çöreklenmeye aday (oğlum zaten çöreklendiler bir bok kalmadı ki) fatih erbakan vs

kalsın şurada.
şaka gibi.
https://www.sozcu.com.tr/...irusu-aciklamasi-6678637/

bu hastalığa tapan, pandemistler çıktı arkadaş. bu karı ve bunun ekürüsi uğuru da peygamberleri yaptılar, hee birde mehmet ceyhan denilen covid havaricisi pezevenk var.

la karı diyor ki bu virüs bitmeyecek ve her yıl sizi aşılayacağız diyor.

aşı yüzünden kalp krizleri 10 kat artmış durumda. aşıya bağlı ölüm covide bağlı ölümden kat ve kat fazla.

ama veri sunmuyorlar. gidin özgün bir araştırma yapın bunu göreceksiniz, nacizane tavsiyem özellikle anne babalarınıza dikkat edin. çünkü bu oc ları onları öldürmek istiyor.

gelişmekte olan ülkelerde gelişmemiş yada tıbbı bakımı olan insanları önümüzdeki 25 yıl içinde ve tabi doğum oranını dengeleyecek parallelikte, temizleyecekler.

net bu.

hadi şimdi gidin, maske mesafe, çamaşur suyu + aşınızla dini ritüellerinizi yapıp yukarıdaki pezevenklere tapmaya devam edin.
https://www.sozcu.com.tr/...i-yariya-dusuyor-6687727/

sapık bunlar.
virüs, aşı ve çamuşur suyu sevici güruh bu aralar yoklar.

vücutlarına iki, üç ayda bir enjekte ettikleri şey bunlarda baya kafa yapıyor anlaşılan.

şş iyi misiniz ? vereyim iki doz Sputnik kendinize gelin, yeni geldi bak.

arada ortaya çıkın pandemist dostlarım, varyantlar var bak, geçen açıkladılar gene son bir varyant daha gelmiş...
kardeşim bu öyle bir virüski 7 düvel mültecileri, antalya kemerde kopan rusları, fethiyedeki almanları, kalkandaki ingiliz dostlarımızı öldürmüyor.

daha yeni geldim la, gidin herkes salya sümük partiliyor, koca koca otellerde. 1 tane ne vaka, ne psr, ne aşı, ne maske, ne mesafe hiç bir şey yok.

gidin la bakın ! amk pandemist, aşı müptelaları sizi.

not :
şşş vaka sayıları arttı ama korkmayın 3.doz aşıyı yapınca etkisi yüzde 8.92323.
kovitistler neredesiniz ?
napıyonuz lan valla bak sesiniz çıkmayınca ben üzülüyorum, entübe oldunuz sanıyorum ya. arada yazın amk. şöyle ateşim cıktı, böyle götümün sağında bir ağrı vardı falan diye.

peygamberiniz memiş aleyhiselamın ek önlemlerini anlatın, böylece cennete nasıl gideriz öğrenek.

arada yazın lütfen, rica ediyorum, korkutmayın bizi.
pandemist dostlarım, bakın pandemi var, hiç bir şey yazmıyorsunuz. olmuyor böyle. oğlum çok pis korkuyoruz.

2.doz aldıktan sonra düşüşe geçtinizse çok yakında 3.doz şartı gelecek rahat olun. kafası on numara diyorlar.

ayrıca maske mesafe ok, ancak hijjen konusunda çamaşır suyu diklemeye devam edin. bol bol çamaşır suyu.

bir arkadaşım 30 yaşında spor yapıyordu temizliğe dikkat etmiyordu hastalığa yakalandı öldü. ona göre. dikkat edin tamam.
selamlar, maske, mesafe ve çamaşur suyu keşi dostlarım.

2 yıllık üstün çabalarım sonunda testim pozitif çıktım ve hidayete erdim.

bugün 3. gün.

tecrübelerimi aktarayım

1. gün apartkat yemik boksör misali yatağa uzandım, halsizlik, öksürük, ateş kafamda 10 adet fil grup seks yapıyorlar.

2. aynı

3. ayaktayım, kafam ot içilen ortamı koklamış gibi. fillerden bir kaçı keş bir şekilde uzanmış takılıyor. mal mal takılıyorum.

not : amk bu semptomların alayı daha önce 999 kere oldu. tipik üşütme. gribal enfeksiyon bu.
selamlar maske mesefa ve çamaşır suyu sevici pandemik dostlar.

covid 19 5. günün sabahından yazıyorum sizlere.

5 gün boyunca covid virüs tedavisinin her aşamasını kabul ederek geçirdiğimin altını çiziyorum, verilen ilaçları kullandım, çok su içtim, yattım, vitamin kullandım, hatta 4.gün oksijen desteği bile aldım.

bugüne kadar covid olmadığımdan ötürü, covide inanmıyor oluşum bende bir soru işaretiydi. tamam söylediğim her şeye okuduklarımı teraziye koymuş ve aklımına bana el verdiği değere inanarak yazmıştım fakat kendi aklım ve iradem ve inancım bu hususu fiziken tecrübe etmemişti.
nihayet covid oldum. ve 5. gün geçti.

inanılmaz bir ateş vardı, düşmeyen bir ateş. şöyleki 3 kere duş, eklem yerlerimde sürekli ıslak pamuklar, ve devletin verdiği ilaçlar ancak ateş düşmedi ve tehlikeli şekilde seviyesini artırdı. en sonunda bende özel bir hastaneden randevu aldım.

doktor arkadaşı tanıyorum, covid ile ilgili daha önce hiç konuşmadık, ki hekim arkadaşlarla bu konuları konuşmamayı tercih ediyorum çünkü aksi görüşü olanların tıp diplomalarını düşürüyor tabipler birliği denilen sapık aşiret.

her neyse, bir kaç test yaptılar, hatta ben pcr olduğumu ve pozitif olduğumu söyledim, onlarda farklı amaçla aldıklarını söylediler.
sonuç ; ateşimin nedeni covid değildi, tonsilit boğaz iltihabıydı.
boğazımda tonsillit olduğunu bununsa ateş, halsizlik tat ve koku kaybı yaptığını söyledi... aaaaaaaaaa anaa ! anaaaaa ! delirmemek elde değildi zor bela sakin kalmaya çalıştım.

tedaviye başladılar, ilk önce ateşimi düşürdüler, sonra orada 1 gece kalmamı istediler, 5 şişe serum yedim, sıf sıvı verdiler.

doktorlar konuştum, dedim ki bu ateş böyle devam etseydi ?
muhtemelen zature olurdun, süreç devam ederse ölürdün dedi. bu ateşi antibiyotik almadan düşüremezsin dedi. tonsilit çok ciddi bir enfeksiyondur.

tanış olmamızdan sebep kesin ve net açıkladı.

sonra bana bir antibiyotik yazıldı birazdan 2.sini içeceğim.

turp gibiyim, hiç bir şeyim yok diyebilirim.

ben fiziken güçlü bir adamım. bugün 100 kg lik bir ağırlığı 5 kata tek başıma taşırım. 30 dk koşabilirim. sigara kullanmıyor ve yıllardır amatör olarak boksla, son 6 aydır da düzenli olarak idmanlarımı yapıyorum. 101 kg yum.
yediğime içtiğime dikkat ederim. fakat 5 gündür benim gecem gündüzüm şaştı, 5 gündür 3 kg verdim, 5 gündür yemek doğru dürüst yiyemedim. ve bunun nedeni bazı oc larının bana fakeden koyduğu teşis ve tedavi şekli ! beni öldürücekti oc ları !

dikkat edin, ben başıma gelenleri yazdım gerisi size kalmış.

size aşı olmayın demiyorum, size covid tedavinizi tamamen reddedin demiyorum ama ayık olun ! hayat sizin hayatınız ve bu hayatı emanet ederken aklınızı, mantığınızı, bedeninizi tartın öyle karar verin ! bilinçlenin.

bugün benim ölmüş haberim gazetelerde ; aşı karşıtıydı geberdi şeklinde yapılabilirdi. olmuyor mu ?
aşıdan kaç kişi gitti biliyor muyuz ?
çocukları test kiti haline getirdiler bu memlekette, kobay yaptılar çocuklarımızı, sonuçları ne biliyor muyuz ?

kalın sağlıcakla dahada covid ile ilgili tek bir satır entry girmeyeceğim.
https://www.sozcu.com.tr/...arpici-arastirma-7561332/
"Bilim insanları corona virüsüne yakalandıktan sonra Covid-19 aşısı olan kişilerin ağır hastalanmaya ve hastaneye kaldırılmaya karşı çok uzun süreli bağışıklık kazandığını tespit etti."

inanılmaz değil mi ?

hangi bilim insanları, hangi çalışma ? nerede ? hangi ağır hastalanmalar ve ne tür hastane yatışları...

arkadaşlar dikkat ! bu hayat sizin...
aşı müptelaları şimdi siktirip gidebilirsiniz. ölen yüzbinlerde sizin gibi koyunların emeğini unutmayacağız.

https://www.uludagsozluk.com/k/covid-19/@congolos/

https://www.sozcu.com.tr/...isina-cikiyorlar-7710521/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar