bugün

entrylerine göz gezdirdim de pek bir mantıklı olan yazarmış.
son entrysini 3 yıl önce giren birinci nesil yazar.
8 aydır buralara uğramayan yazar.
sözlükte ilk kez rastladığım, bir kez dirsek temasım olan yazardır. bu kısa süreli muhabbetten bana yazacak birkaç entry çıkarımı olmuş arkadaşın. kendisini,altına entry girecek kadar tanımadığımı itiraf etmek zorundayım. tek söyleyeceğim bu sözlükte herkese yer olduğudur. yazarlık yaşamında başarılar.
mutsuz.
Hayat bahçemin açan her çiçeğinde pırıltısını gösteren,
Uzaktan doğan güneş gibi içimi ısıtan,
Hayatın parlaklığını, canlılığını yaşattıran,
Tum bunları sevgisiyle veren,
Herşeyiyle dünyadaki kanatsız melek...
gece gece moral ve umut aşılayan, yardımsever, gec tanıstıgım, "aaa ben bu zamana kadar nasıl görmedim" dedirten, entrylerine baktıgımda takip edilecek yazarlar listesine derhal giren yazar**
uo'cu yazar..severiz kendisini..

*in vas mani* * *
üds'sini tebrik ettiğim yazardır. ben zaten bir ışık görmüştüm.*
bu gecesini mart üds'den 80 çekmesi dolayısıyla hava atarak geçirmektedir. *
online listesinden bir kalakalma büyüsü yapacağı korkusu ile her daim asamı elimde bulundurduğum, ama tam tersi şeker mi şeker, yardımsever mi yardımsever, hatta panik mi panik ve ayrıca komik mi komik, kaliteli entrylerin altındaki imza sahibi okunası yazar.
ortak başlıkta birleştiğim ve desteklediğim yazardır. * * * sevimli ve okunası yazar.yazılarını takip etmekteyiz devamını dileriz.
Nickinin her tarafinda frp kokan yazar
kendilerinin açtıgı başlıklardan meslek tahmini yaptığım ve tutturduğum (her iki yönden * *) biyolojik aktivite gösteren organik moleküller * üzerine çalışmalar yapmaya hevesli ve bunu sözlükte de online oldugunda sol menuden de anlayabileceğiniz biçimde bariz şekilde hissettiren, modaşımın kardeşi kankisi canısı birtanesi gibi.*
kültürlü insan.
15 dakikada, "alternatif penis isimleri", "beraber olmak istediğimiz ünlüler" tarzındaki başlıklardan sol menüyü temizleyen, ilim, ifran yuvasına döndüren yazardır, yazsındır.
bilgi insanı
o biirr biyoorganik kimyagerrrrrr (?) o birr sözlük kahramanıı o birr frp sever o birr kafa insan(?) o biirrr coincidentall o biir süper insan... (bkz: daha ne diyeyim)
meleklerin dunyadaki en guzel modeli, kalbimi canımı icimi kaplayan biricik..
incelediğim kadarıyla formata uygun başlık açan ender yazarlardan biri
içinde bulunduğu final dönemi sebebiyle sinirleri bozuk olan uuser.
kendisinden LOTR ve/veya forgotten realms ve/veya dragonlance ve/veya ice wind dale ve/veya bilimumlarıyla,rpg oyunlarıyla ilgili entryler bekledigimiz uuser
kendime özel mesaj geldiğini görünce beni aşırı sevindiren,fakat mesajı herkese attığını öğrenince bende 4.kattan atlama hissi yaratan taze yazar.hoşgeldin.
frp için 3 sene okulu uzatmayı göze almış, hakkında iyi kötü düşünen ve/veya düşünecek herkese minnet duyan yazar. hoşbulmuş.
an itibariyle herkese selam vermiş,düşünceli yazar.ayrıca frpyle ilgili olmasını can-ı gönülden dilediğim yeni yazar.hosgelmiş