bugün

eski sevgili düşmanıdır kendisi, eski sevgilileri ve sevimsiz dişileri kendisiyle birlikte imha edeceğiz, dünya üzerinde ses getirecek eski sevgili intikamatör isimli cihazı yaparken desteklerini alacağım yazardır. * hoşgelmiştir.
yanlışlıkla su yerine içilmemelidir.
*yalnizliklarin insani oldugunu dusundurtmustur.
dur denmesi gereken yazar kişi. dur diyorum kendilerine.*
ben toniğe tonik demem tonikte cin olmayınca.

bak şöyle bir şey de yapabiliriz. votka cin tonik sek buzlu. gideri var.

ha bir de: yazar efendim. güzel nick evet.
forum chat tarzı entry girmeyi bir kenara bırakmalı, fazla subjektif yazıyor, haydi rastgele.
nicki iyi, entryleri kötü yazar.
sözlük formatını acilen okuması gereken yazardır.

neden mi?
(#10259580)
bu yüzden.

(bkz: sözlük formatı)
(bkz: #10585499) entrysi ile takdirimi kazanan yazardır. ayar mı desem hiciv mi bilemedim. gerekeni yapmış, gayet format dahilinde sokmuş lafını. tebrik edilesidir.
(#10888833) zeki yazardır.
yedinci nesil sağlam yazar. selam olsun.
hoşsohbet yazardır.
(#11813252) futbola ve futbolla ilgili entylere aşırı ilgisizliğime rağmen güldürdü. düşündürdü.
lise hayatı sıradışı olan yazar. ayrıca isminde kesinlikle "ğ" var. hernekadar gıcık olsa da o "ğ" var dostum. ve ufak tefek bir insandır kendisi. aynı küçük bir animasyon karakter gibi. inanmayan kendisine sorsun diyorum. öhöm öhm...

diğer taraftan.. hadi iyi bir şeyler de söyleyeyim bari. * * *. * insan! evet gerçek bir insan. uyuzluk yapma özelliğini içinde barındıran bir insan olsa da samimiyetiyle tolere ediliyor. iyi rolü yapabiliyor ayrıca. şaka lan şaka. saf bir insan kendisi. pamuk kadar beyaz olmasa da, düştüğünde yaraladığın dizine koyabileceğin bir pamuk kadar işe yarıyor kendisi. *.
sağlam espri anlayışı olan, sıcakkanlı yazar. *
(bkz: sünnetsiz çük)
(bkz: #13479010) hakkında olumlu düşüncelere sahip olmadığım yazardır.
(#13478932) şu entry'ni gördüm ya. insan değilmişsin.
erkek lan. benim hatun olduğuma inanmasa da iyidir iyi.
bugün doğum günü olan yazar. iyiki doğdun, yaşlanıyorsun oğlum farkında mısın?
beni eski sevgilisi sanan yazardır. belki de öyleyizdir, kim bilir?
Nick'ine hasta olduğum yazar.
candır o can, iyi yazar, dürüst, güvenilir.
it miyiz? yes it is.
Çok fazla rumuz aklımda kalmıyor ama uzun zamandır görür görmez anımsayabildiğim bir yazar. Ayrıca bir nevi çadır karıştırandır. Kendisiyle göksel için duello yapacağız ve bu sayede haber olup en sonunda göksel'le buluşacağız. Artık kendisi seçimini yapar ve diğeri sessizce ortadan kaybolur.