bugün

adam sokrates beyler.

http://inciswf.com/1290044914.swf
(#18615597)

banal*
gezi parkı olaylarında ortalığı velveleye veren 30 lu yaşlarının başındaki islam düşmanı militan ateist bayandır.

(bkz: öyle göte böyle yarak)
(#20865415)sarmıyor pek buralar twitterdayım.
sözlükten unutmayacağım dört vatandaştan biri de bu. zamanında beni çok güldürmüştür. o zamanlar minnaktı şimdi kocaman adam oldu. uçuk kaçık fikirleri vardır, mantıklıdır ama... hep gülümsesin sarı kafa.
(bkz: bir erkekten soğuma nedenleri/#7636647)

adam haklı. şapka çıkartıyorum sayın yazar. kaleminize kuvvet, sevgiler.
mükemmel yazan yazar. kusurları mutlaka olacaktır.
başarısız troll. açtığı başlık siklenmeyince bir gün sonra tekrar entry girerek saçmalamakta tavan yapmış zavallı.

(bkz: #19114909)
entryleri takip edilmeye değer bir yazardır. başımızla beraber efenim.
Kendileri hakkında çok bilgim olmamasına rağmen okurken keyif aldığım bir yazar.
Sevdim.
(bkz: domates bulamıyolarlarsa ketçap yesinler/#9730178)
erkek yazarlara altın tavsiyeler Başlığında kendi öz bilek gücüyle uludağ sözlükten nasıl 'güzel' karı kaldırılır dersi veren yazar.
Yazının sonunda teşekkür etmeden hemen önce söylediği 'tezavrata gerek yok' cümlesi ile de gece gece gülümsetmiştir zira yavaş avrat sevdiği tahmin edilmekte..
tezahürat kelimesini tezavrat olarak bilen birisi. yarıldım vallahi. ek olarak ki'nin yazımından da bihaber. böyle adamlar sözlükte yazıyor diyeceğim ama çok popülist bir davranış olacak. o yüzden demiyorum.

(bkz: erkek yazarlara altın değerinde ki tavsiyeler/#17568796)

--spoiler--
tezavrata da gerek yok, teşekkür ederim...
--spoiler--
(bkz: aynalı tahir) olduğunu düşündüğüm yazar. Erkeklik kitabı bundan sorulur. Ama bir taraflarına sokmuş galiba biz okuyup bilgilenemiyoruz amk. kalk üzerinden.

(bkz: çıkar da gölgesinde rakı içelim)

Kitabı da ayet ayet sözlüğe kusmaya başlamış. Toptan kitabı vereydin bilgileneydik sözlüğü bu işe karıştırma yoksa çocuk ölür.
Erkeklerin davranışlarıyla kafayı bozan, yer yer acaba kız/kadın mı diye düşündürten yazar.
adam erkekliğin kitabını yazmış bee, kaç kilo taşşak var bilader valla saygı duydum, çıkar öpüp alnıma koyucam. *

1. (bkz: evinde hırdavat bulundurmayan erkek/#16964432)
2. (bkz: sevgilisini ulu orta öpen erkek/#16964418)
3. (bkz: sevgilisiyle aşk filmi izleyen erkek/#16964394)
4. (bkz: sevgilisini koluna takmayan el ele tutuşan erkek/#16964371)
5. (bkz: sevgilisinin istediği şarkı dinleyen erkek/#16964348)
6. (bkz: bir bakışıyla sevgilisini susturamayan erkek/#16964326)
7. (bkz: üşüdüğünü sevgilisine belli eden erkek/#16964309)
8. (bkz: evinin boyasını boyacıya yaptıran erkek/#16964295)
9. (bkz: bir priz değiştiremeyen erkek/#16964282)
tonik denen ne olduğu pek belirsiz sıvıyı bir sabah bir arkadaş evinde kalırken rakıya kattım. hayır, bilinçli değil, ben, bir insanın dolabında tonik bulundurabileceğine inanmadığımdan, su sandımdı. sonuç ziyan olmasın diye (malum altından pahalı) rakıyı da dökemedimdi. hayatımın en kötüsü rakısıydı, önermem.

cinle nasıldır, bence pek iyi sayılmaz, toniği sevene lafım yok da cin ne la?
saçma sapan bol asitli bir sudan başka bişey değildir...
(#16897929) kişilerle kurumları karıştıran yazar.*
türkiye' nin en önemli spor kulüplerinden beşiktaş' ın sembolü olan kartal heykeli ve türkiye' nin yüz akı galatasaray' ın bayrağı ile, sadece kendi takımına yaptığı 3-5 senelik hizmet karşılığı yapılan alex heykelini bir tutan sıradan fenerbahçe taraftarı.

kamuya ait bir alana herhangi bir spor kulübü ya da spor adamının heykelinin dikilmesi için tüm halka hitap etmesi gerekmektedir. matin oktay gibi, lefter gibi... alex bu tanıma uyuyor mu? maalesef hayır.

şimdi uyku zamanı cincik totik.
Çok fazla rumuz aklımda kalmıyor ama uzun zamandır görür görmez anımsayabildiğim bir yazar. Ayrıca bir nevi çadır karıştırandır. Kendisiyle göksel için duello yapacağız ve bu sayede haber olup en sonunda göksel'le buluşacağız. Artık kendisi seçimini yapar ve diğeri sessizce ortadan kaybolur.
it miyiz? yes it is.
candır o can, iyi yazar, dürüst, güvenilir.
Nick'ine hasta olduğum yazar.
beni eski sevgilisi sanan yazardır. belki de öyleyizdir, kim bilir?
bugün doğum günü olan yazar. iyiki doğdun, yaşlanıyorsun oğlum farkında mısın?
erkek lan. benim hatun olduğuma inanmasa da iyidir iyi.
güncel Önemli Başlıklar