bugün

sağlam bir yazara benziyor. hoşgelmiş.
beşiktaş-fenerbahçe süper kupa maçını, internetten izleyebilmek için link arayan yazardır.
(bkz: yunus yıldırım/#5729727)

dikkat etmesi gereken yazar. göte falan girebilir, hukuki sorunlar çıkarabilir. bir sinirle yazmaması gerekir.
altıncı nesil bir yazar. hoş gelmiş sefalar getirmiş.
beşiktaş taraftarı, nesildaş yazar. sözlüğe faydalı olması dileklerimle. *
(bkz: #5744506) lafını esirgemeyen yazardır. helal olsundur.
hem abi, hem arkadas, hem sirdas, hem seyyah, hemde yazar. hakkinda sayfalarca yazilabilen, dolu dolu, eylenceli, keyifli muhabbeti olan ve herkesten farkli insan. öyle ki kendisi hem burc takintili olup (bkz: ikizler burcu erkegi), hem koyu besiktasli olup, hem isimsiz bir kedi beslemektedir. sahsim tarafindan cok sevilir. ailemizin kahramanidir kisaca.
(#5772448) böyle düşünen bir yazar..

hala kaldımı bunlardan bilmiyorum, amcalarınız şu an ergenekon davasında yargılanıyor bilmem biliyormusunuz...
bugün itibari ile belli olan yerleştirme sonuçlarına göre afyon kocatepe üniversitesine yerleştirildiği için eski mezunlarda inceden ayvayı dişlemiş bu arkadaş hissi uyandıran yazar.
gerçek beşiktaş taraftarı'dır.
yeni tanıştım kendisiyle ama abim gibi oldu. doğum günün kutlu olsun abi.
(#8321249) manyak olduğunu kanıtlamış yazar.
renktaşımdır. koyu beşiktaşlıdır. ailecek severek izlemekteyiz.
muhabbeti hoş bir yazardır. bir de renktaşım çıktı daha ne .
herkesten farklıdır çünkü bir ikizler burcu erkeğidir kendisi. *
yazdığım başlıktaki entry sonucunda beni gülme krizine sokan yüce kişilik. oldukça hoşsohbet, ciddimtrak (ciddimtrak neyse, şimdi türettim galiba), kültürlü, adeta roman yazarı*. roman yazarıdır kendisi, kitabının çıkmasını dört gözle beklediğim vatandaş. genç yaşına rağmen, hayattan farklı deneyimleri tatmış, kitaplar ve okuma kültürü ile içli dışlı olmasından dolayı edebi yanı kuvvetli sayın arkadaş.

biraz kronik hüzünlü hali olma durumu var gibi. gereksiz bir ağırlık varmış gibi üzerinde. (bkz: sanki sırtımda biri oturuyor)

sözlük sayesinde kendisine ulaşmış bulunmamla beraber, diyaloğumun sözlükle sınırlı kalmasını istemediğim yazar.***
yazmayı bırakırsa, insan ziyanı olması muhtemel kişiliktir aynı zamanda. allah kalemi elinden düşürmesin.
ikizler burcu yazar.
(#8435774)budur.
hislerimize tercüman olan güzel yazan,dopdolu bir yazardır.
(bkz: cinsiyeti manyak)*
not: kafayı yiyorum sanırım...
beşiktaşlıdır gerisi teferruattır.
tarafımdan sır perdesi aralanmış yazar... kimliğini saklıyor ama benden kaçmaz haberi yok... kendisi çok ünlü olmasa da, memleketin yetiştirdiği hatrı sayılır astrologlardan biridir efendim.
ikizler burcunun tüm dengesizliğini bünyesinde barındırmasıyla ünlüdür.
bu da benim sözlüğe hediyem olsun, geleceğini merak eden doğum tarihini, yükselenini, şuyunu buyunu yazıp yollasın özelden, cevap verir mi bilmem, gazetelere burç yazıyor, madonna'nın yıldızına bakıyor vs... malum yoğun bir insan ama yapar artık bir güzellik sizlere * .
ya o değilde temmuz ayında terazi burçlarını neler bekliyor kanka? *

ps: bu filmdeki kişiler ve olaylar tamamen hayal ürünüdür * .
(bkz: #8681713) entyrsi ile ben yarmış yazar.

ilahi sen. (bkz: kim ağzında mı öpmüş)
bu gece totem enerjisi yapmamız gereken yazar zira aynı totemi yapıyormuşuz zorda kalınca.
şimdi zor durumdayım azizim ve bu enerjiyi yapmak durumundayız. haydi rastgele.
(bkz: kürdan) * .