bugün

meali: birini bulana kadar peşimde takıl, ilgilen , beni gezdir, para harca.
bunun dışında düşünüp düşünmediğini merak ettiğim kızdır.
menüde ciddi ilişkiden takılmaktan başka neler var acaba diye düşündürür .
Acikca soyluyor. Vay be. En azindan oynayip atacak kiz degildir. Direk oynayacaktir.
Tel numaram: 05..... Swh.
Fuckbuddy’e fuckbody demediğini temenni ettiğim kızdır. Bir kelime hayat kurtarır.
aranan kızdır

yani birileri tarafından aranan öyle belasını arayan değil.
görsel
Mesela bunu diyen kızlar o anda çıktığı kişiyle ciddi düşünmüyodur yoksa bence onun da hayali vardır.
En sevilen kız tipidir.
işin biter ve sonra aramazsın v3 buna dair vicdan yaptırmaz sana.

O yeni tokmakçılara yelken açarken sen yeni av aramaya başlamışsıdır bile
Keşke bütün kızlar böyle olsa

Edit
Ana fantezin varsa Önce senin ananınkine bir bakalım sonra benim anamı düşünürüz
Senin işin bitince bana gönderirsin

Kudurdum ananı gönder
Sanki seni sikicem dedim amk
Zorlanırsın duygusal ergen.
Türk kızları ile zor

Her türk kızı seviştiği kişinin unutulmazı olma sevdasıyla adama yapışır. Sevişirken iki taraf da zevk alıyorken kız tarafının kendini kullanılıyor hissetmesi çok salakça. Halbuki kimseye ayak bağı olmadan alabileceği zevki alıp, o macerayı orada noktalamak her iki taraf için de en idealidir.
Başlık kızlar için açılmış ama yine iki erkeğin karşılıklı fantazilerine gelmiş. Esefle kınıyorum.
Benimdir. Bu durumu çok abartmaya gerek yok.
(bkz: hay ben senin ağzını yerim)
ciddi ilişki sekstir. ciddi ilişki istemeyip takılalım diyen kızın gözü daha fordçuluktadır. uzak durun. kalabalığa çıkmayın.
Babasina cay doldurup evde bulasik yikayan kizlara bak takilalim falan demeyi de ogrenmisler. Midem bulaniyor sizden aq.
vardır canını yakmış bir odun parçası.
Irisbidir.
kıııııııız.....senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? ne güzel şeyler söylüyorsun sen böyle...ağzını yüzünü yerim len senin...
sevdiğimiz hatun türüdür...anadolu coğrafyasında belirli bölgelerde türüne rastlanır...