bugün

oyunculuğu sıfır olan, bala göte batman rolünü alan godoşun teki.

ben affleck geldi geleli bunun adını anan var mı ? kimmiş batman ?
asıl ben affleck kim? dün kü bebe. trollük yapacağım diye laf atmayın sanatkarlara.

tanım:en iyi oyuncu değil ama büyük oyuncu.
oyunculuğu kilo alıp vermekten ibaret sanan mimik özürlüsü yeteneksiz bir aktörümsü.

bir de batman rolü vardı tabi herkes bunu batman sanmıştı ama ben affleck geldi ve verdi küsküyü bu hünersize.

kimmiş batman ?
yürüyen karizma;

görsel
kara şövalyede az mı uçtu kaçtı. Kaliteli filmleri olan aktör.
en büyük şansı kendinden önce adam gibi bir batman olmaması olan gereksiz bir aktörümsü.

ben affleck geldi şamarı ağzına vurdu. kimmiş batman dedirtti.
En iyi batman dir.
christina bale diye okuduğum ünlü.
bugün doğum günü. 44 yaşına girmiştir.
13 yaşındaki bale, film setinde Spielberg ile:

görsel
the promise denen yalanlarla dolu soykırım propagandası yapan bir filmde oynayarak sevenlerini üzmüştür.
mimik özürlü bir balon. kendisinden batman olamayacağı açıkça belliydi. neyse ki ben affleck geldi de gözler batman gördü.
sen kendine yine ne yaptın amk.

görsel
bir balon. zerre sevmem kendisini de, filmlerini de, aktörlüğünü de.
Kel kafasını öpmek ve bıyıklarını yalamak istediğim yakışıklı aktör.
işine aşık bir adam. *
matriksteki morfiyus karakteriyle gönüllere yer etmiş oyuncu.
aktörlüğü ve oyunculuğu kilo alıp vermekten ibaret sanan itici ve kötü bir aktör.

bir batman serisi vardır ki sadece nolan ve ledger sayesinde isim yapmıştır. insanların en iyi batman dediği adam başkaları sayesinde ün yapmış aq. zaten zerre yakışmıyordu batman rolüne.
Sinema tarihinin gördüğü en rezil batman'i canlandıran kepaze bir aktör.

Bu adamın tek artısı christopher nolan ile çalışması ve oynadığı filmde heath ledger'in * hayatını kaybetmesiydi. O günden sonra bale patladı.

Az çok çizgi roman okumuş ve çizgi film seyretmiş olan kimseler bu herifin batman için seçilecek son kişi olacağını bilir. Batsuit üzerinde ısmarlama gibi duruyordu. Kostümü dolduramıyordu.

Nolan eğer batman seçimi için ben affleck'i seçseydi ve bale'da sonradan zack snyder ile dceu'ya girseydi bu millet batfleck'i göklere çıkarıp baleyi gömecekti.

Neyse ki batfleck ile birlikte gerçek batman'i gördük. Umarım bale de o yamuk ağzı ile halen ortalıkta "i'm batman" falan demiyordur.
Ermeni soykırımını destekleyen The Promise filminde oynamıştır ve kendisine gelen tepkiler üzerine "Filmi kabul etmeden önce Ermeni soykırımının ne olduğunu bilmiyordum sonra öğrendim" bu tarz bir açıklama yapmış. Burdan yalancı olduğunu da anlıyoruz. Bu adamı zaten Batman üçlemesinden önce hatta üçlemeden sonra bile hiç sevmezdim, boşuna değilmiş.
Dc evreninin en ünlü kahramanı olan batman'in başına gelmiş en kötü şey.

Batman ile uzaktan yakından alakası olmayan, bütün primini heath ledger'in jokeri sayesinde yapan at ağızlı bir balondur kendisi.

Affleck bunu siker atar.
Zerre sevmediğim bir oyuncu. Christopher nolan ile bir olup koskoca batman'in anasını sikmişlerdir.
görsel

insan mısın amk?
Her rolün adamıdır.
bugün doğum günü. 45 yaşına girmiştir.