bugün

Pis arap. Bok...
yobazdir. net.
işidin uludağ sözlük temsilcisi olduğunu düşündüğüm yazar .
(bkz: ışid in amirli den püskürtülmesi/#24984057)

ışid'in amerli'de bozguna uğramasına çok üzülmüş tatlı su selefisidir. hiç kıyamam kendisine.
anasıyla beraber cihada katılması gereken yazar. milletin karısının kızının zorla cariye yapılmasını allah yolunda bir amel olarak görüyorsan ateist değilsen anneni yolla yollamak istemiyorsan tutarsız bir şerefszsin. gelmek istemezse senin de son derece insani bulduğun usül ile zorla götür. hem biraz sikişmek allah dostu ışidçilere de iyi gelir senin de amacın bu değil mi? yolla ananı kap sevabını kardeşim
cihad meraklısı selefi yazar. özellikle ilahiyat bölümlerinde çoktur bu türden. genç safların aklını karıştırıp kandırmaya calışırlar. tek lafları cihaddir. lakin gotleri yemediginden olacak ki o müslüman(!) kardeslerinin yanına cihada gitmezler.
(bkz: süleymancılar/#24976420)

süleyman tuna hilmihan v.s. süleyman hilmi tunahan.
Turkluk denen uydurma kavrama, zorlama bir tanim olan laiklige karsi durmasi iyi de az biraz liberallerin yasam hakkina saygi duysa guzel olur.
türk düşmanları tarafından övülen yazar. ne diyordu kendisi "küfür tek millettir".
aşağılık kompleksi olan yazardır. yoksa kim kendine 75 kuruşluk çokoprens nickini seçer ki ?
O değil de bakın burda ezan okunuyor, reklam olmasın ama namaz kılacağım birazdan da tam abdest alırken aklıma ne geldi biliyor musunuz, ışid'i savunmadığımız, hatta sövdüğümüz için hepimiz bu arkadaşa göre münafık ve kafiriz sanırım hehehe. Ha çok mu önemli, değil de aklıma geldi.
nefret suçu işleyen yazar.
nick değiştirmiş yazar. yeni nicki ile de yazmıyor uzun süredir. ışid'le cihat etmeye gitti zaar.
hayalleri ile düşündüren yazar.

düşündüren diyorum, fikirlerini ciddiye aldığım için değil, bu kadar safsataya nasıl inanıyor ve başkalarının inanmasını bekliyor, merak ediyorum.
gerçek islam' ı anlamış biri, en azından dürüst.
ciddi ciddi ışid'i savunan yazar. bir de ışid gerçek cihad örgütüymüş gibi (medya yanlış gösteriyormuş) sözlük'teki dindarlara terörizmi güzel gösterme uğraşında.
Beni korkutuyor onu sevmiyorum.
Yaşıyor mu la bu hala?
adam işidçi lan.
bu yazar resmen vahşi ışidi n sempatizanı.
bu yazar işid'i mi destekliyor? bana mı öyle geliyor?
vahşi ışid'e ''islam devleti'' diyen yazar. ışid ve onun gibi bozgunculuk yapanlar kur'an'a göre cehennemliklerdir.
Yine mi geldi bu.
beyni bonzai'den tam gitmiş bunun.

tez zamana ya inşallah beynin geri gele ve bu sapkınlıktan kurtulasın.
yada tez zamana geberesinde o cehennem huri'lerine kavuşasın.

gelip burda ışid güzellemesi yapma.
senin sakalını yolarım la değişik *
alaca fistanlı yağız buzağıların terörörö diye mimlemeye çalıştığı yazar.

ağır göt korkusundan paranoyak olunca bu kestaneler çirkefleşiyorlar.

hesapta aslanların ortasına atacaklar yem misali...

aslan dediysek de işte legabeteli fistanlı tırıvestiler...