entry'ler (66)

kıropotkin

henüz 16 yaşında tarifi imkansız acılara şahit olmuş yoldaşım. twitterda beni engellediği için kendisine yazamıyorum o yüzden buradan yazayım seni çok seviyorum sana çok kıymet veriyorum bil.

agar io

chp hdp birleş nickimle ortalığın tozunu attırdığım oyun. tayyip defol, Anadolu çomarı ve chp nickli kankalarım o bendim uludağdaysanız kritiğini yapalım.

kine em

sözleri cegerxwin'e ait olan bi şiwan perwer eseri.

azıcık kürtçe bilip te bu eseri ilk dinlediğinde tüyleri diken diken olmayan var mıdır acaba?

agar io

az önce selahattin Demirtaş'ın domuz etini yediği oyun.

wtsapi32 dll

bilgisayarımın verdiği hata hakkında Türkçe herhangi bir bilgi bulamadım. ne tarayıcılar çalışıyor ne de programlar. sorundan haberdar olan bilen varsa kırmızılandırsa makbule geçer.

summer daze

mutlu olmayı gerektirecek hiç bi bok yok. mutlu olduğum zamanlarda hüzün enjekte etsin diye dinlediğim şarkı. ömür boyu dinlemekten vazgeçmiyecem sanırım.

counter strike uludağ sözlük server

kurulursa katılmaya hazır u nazır olduğum server.

kürtlerin türklerden iyi yaptıkları şeyler

örgüt kurmak. ha ne sike yarıyor derseniz. susar köşeme çekilirim.

din işine girecek yatırımcılara tavsiyeler

bu işe girip peygamber olmayı düşünüyorsanız. manifestonuzu hazırlarken ümmetinizden her bir erkeğin dört kadınla grup yapmasına izin verdikten sonra kendinize sınırsız hak tanımayın aksi taktirde bir kaç yüzyıl sonra tutarlılığınız tevazunuz ve libidonuz tartışma konusu olacaktır.

oksun

şuan beni düşünerek osbir çekiyor olabilir mesaj kutumu zehirledi gay oğlu gay.

oksun

gay. insanları rahatsız eden bir piç. eş cinsel hakları savunucusuyuz diye götümüzü siktirtmeyiz orospu ibne.

counter strike global offensive

(bkz: iki smilele dost olunduğunu sanan yazarlar)

yolda bakıp gülen kız grubu

(bkz: başlık açma ehliyeti)

mahmute gundi

(bkz: mahatma gandhi)

çarşaflı görünce gelen korku hissi

çarşaflılardan korkmuyorum da etrafta kocası babası varsa karımın kızımın olduğu saat 12 yönüne doğru kafanı çevirdin aynı havayı soludunuz amı nem kaptı gibi bir gerekçeyle ebeveynleri tarafından öldürülmekten korkuyorum.

sözlük yazarlarının etnik kökeni

şaka bir yana nepal'liyim. zamanında osmanlı 1. dünya savaşında kaba eti sıkışınca cihad ilan etmiş bütün müslüman camia sesiz kalırken bizim gibi salak birkaç hintli aileyle gelmişiz istanbul'a biz gelene kadar savaş bitmiş amk zaten(yol 4 yıl sürmüş) biz de ne yapak kalak bari diye kalmışız türkiye'de

sıla dinleyip vurduran kemalist kız

(bkz: sılanın ekseriyetle akpliler tarafından dinlenmesi)

cem adrian gay mi sorunsalı

sorun falan değildir. daha bunun sorunsalı mı kalmış ulan. adam gay.

(bkz: sorunsal diyenin ağzına vurma isteği)

bir şey isteyince ben evde sana yaparım diyen anne

ELLERi ÖPÜLÜR KURBAN OLUNUR. BU DÜNYADA Ki EN GARiP EN GÜZEL ŞEY ANNE ARKADAŞ. KADININ iÇiNDEN ÇIKIYORUZ MUZ GiBi PORTAKAL GiBi DAHA NE OLSUN KARDEŞiM?

chokoprince

anasıyla beraber cihada katılması gereken yazar. milletin karısının kızının zorla cariye yapılmasını allah yolunda bir amel olarak görüyorsan ateist değilsen anneni yolla yollamak istemiyorsan tutarsız bir şerefszsin. gelmek istemezse senin de son derece insani bulduğun usül ile zorla götür. hem biraz sikişmek allah dostu ışidçilere de iyi gelir senin de amacın bu değil mi? yolla ananı kap sevabını kardeşim