1. 1.
  bebekler icin bitkisel urunler sunan fransız bebe bakım markası. fiyatları piyasadaki diger markalara karsı yuksek olsa da kalite acısından tavsiye edilir. bebe sampuanı, sabun, bebe yagı, pisik kremi gibi urun cesitliligi oldukca fazladır. her yerde bulmak mumkun degil, ya internetten ya da unlu eczanelerden siparis ile getirtebiliyorsunuz.
  1 ... kabaktadi
 2. 2.
  http://www.mustela.com/index.htm
  ... kabaktadi
 3. 3.
  gebelik sonucu oluşan çatlaklara karşı kremi de bulunan muadillerine göre biraz daha pahalı olan ancak verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden marka.
  1 ... etipuf
 4. 4.
  bebeklerin vücudunda oluşan her türlü isilik, kızarıklık vb. için temizleyici ve rahatlatıcı losyondur. fiyatı biraz pahalıdır ancak işe yaramaktadır.
  ... allj
 5. 5.
  e bebek com tarafından da satılmakta.

  http://www.e-bebek.com/ma...la?page=1&stockunit=1
  ... mendoza
 6. 6.
  (bkz: muslera)
  ... bozkurt69140
 7. 7.
  Anne adaylarına gözüm kapalı önereceğim bir ürün. Üründe çocuğunuzu etkileyecek zararlı etken madde yok. Hamilelik döneminde düzenli kullandığınız da çatlak oluşmasını önlüyor. Benim cildim zaten çatlamaya yönelik diyerek olumsuzluğa kapılmayın. Kardeşim çok düzenli kullandı ve böyle bir sorun yaşamadı. Tavsiye ediyorum.

  mustela

  (bkz: Mustela)
  (bkz: Mustela Maternite Krem)
  (bkz: Mustela Çatlak Önleyici Krem)
  3 ... cgdmorl
 8. 8.
  Bebek ve çocuk şampuanı için önerebileceğim en iyi marka. içeriği tamamen organik kokusuz zaten bebeklerin kokusu çok güzel parfüme gerek yok. Çocuğunuzun cildini yumuşacık yapıyor. Hem saçta hemde vücutta aynı ürünü kullanabiliyorsunuz.

  mustela
  (bkz: Mustela)
  (bkz: Mustela Gentle Cleansing Gel)
  2 ... cgdmorl
 9. 9.
  Nutella'yı tercih ederim sonuçta marka.
  -1 ... bir idealistin ta kendisi
 10. 10.
  Çok güzel kokan bebek ürünleri markası.
  1 ... sinaps