bugün

dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
hoşbuldum diyen, etliye sütlüye karışmayan, kendince takılan yazar.
serkan diye okunur..

edit: eksilenmiş, demek ki farklı şekilde okuyabilenler varmış. kendilerini tebrik ediyor, bu konuda beni bi nebze olsun aydınlatmalarını rica ediyorum.
değişik bir dili hatırlatan nick.
ismini fransızca yazıp nick etmiş yazar. ama okunuşu serkan. daha doğrusu "seğkan".
serkan a farklı bir bakış açısı kazandırmış yazardır.
ülkede hala demokrasinin varlığına inanıp, fikir hürriyetinin arkasında durup, birilerinin buyruğu ile yaşayanlara takılmadan, kendince yazılar yazan kişidir.
böylelikle fikir hürriyetinin, mevcut düşünceler karşı tarafın tahammül edemeyeceği şekilde tezahür ediyor olması durumunda bir geçerliliğinin kalmayacağını öğrenen yazardır.

(bkz: sozlugun yararlari)
yazdıklarının anlaşılmama sebebi tek tük kişilerse, o kişilerin daha fazla kitap okuması, yok hayır çoğunluk ise benim daha çok kitap okumam gerekir sanırım.
kitap okumayı zaten bırakmayan yazar. ayrıca hala muhalif olmaya çıkan kişilerin bir elin parmaklarını geçememesi ülkenin geleceği açısından umut verici bir gelişme olduğunu düşünen yazardır. bu sebepten dolayıdır ki, fikir hürriyeti yasası aynen devam edecektir.
hakkımda tek bir şey bilmeden atıp tutanların bana "önyargılısın" demesini son derecede komik bulduğumu dile getirmek isterim. fakat sözlük candır, herkes zil takıp oynasındır.
kendini çok net ifade edebilen yazar. bazısına cin ali yetiyor, bazısı albert camus da okusa adam olmuyor işte, allah'ın hikmeti.
hangi müziği dinleyeceği yalnızca kendisini ilgilendiren yazar. isterse yabancı, isterse yerli müzik dinler, özgürdür, kimse de karışamaz.
artık birinin çıkıpta "maydanoz" yazmasını dört gözle bekleyen yazar.
şu anda kara kara birileri tarafından aninden ünlü yapıldığı için şöhreti kaldıramayacak olmasından dolayı içinde korkular barındıran yazar.
imzalı bir fotoğrafını isteyeceğim yazar şu an itibariyle.
un ecrivain de ulusözlük. *
yazdıklarını beğeniyle okuduğum yazar. güzel geyik falan yapıyor millette zannediyor bu herif burjuva, psikopat, kafadan falan. ustam yok öyle bir şey geyik var geyik.
okunuşunun serkan olduğu iddia edilen yazar nicki. halbuki ben ceren diye okumuştum. *
son zamanlarda açtığı başlıklarla dikkatimi çekmiş yazardır. abberline'ın bir değişik versiyonudur; eğlenceli başlıkları vardır.
yazdıklarıyla hem güldüren hem düşündüren yazar. hem güldüren hem düşündüren kalıbını da cümle içinde kullandım mutluyum.

not: kendisini azıcık tanırım,entelektüel falan değilim bağımsız olduğumu umuyorum.*
(#4291159) entrysi ile yarmıs, koparmıs yazardır, takipteyiz efendim.*
sözlüğe artı değer katan, her entrysini tebessümle okuduğum takip edilesi yazardır.***
espri sıçmayı espri yapmak zanneden bazılarına çok güzel bir örnek...yetenekli, yazdıklarını okutan ve bunu seviyeyi düşürmeden yapabilen ender yazarlardan...tebrik ediyorum...
orijinal başlık türetkeni. okunası yazar.
güncel Önemli Başlıklar