1. 1.
    dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
    -2 ... yasakani
  2. 2.
    hoşbuldum diyen, etliye sütlüye karışmayan, kendince takılan yazar.
    6 -5 ... cerquanne
  3. 3.
    serkan diye okunur..

edit: eksilenmiş, demek ki farklı şekilde okuyabilenler varmış. kendilerini tebrik ediyor, bu konuda beni bi nebze olsun aydınlatmalarını rica ediyorum.
    40 -9 ... chanson de roland
  4. 4.
    değişik bir dili hatırlatan nick.
    -2 ... dun gidecegim yarin geldim
  5. 5.
    ismini fransızca yazıp nick etmiş yazar. ama okunuşu serkan. daha doğrusu "seğkan".
    5 -2 ... paradisperdu
  6. 6.
    serkan a farklı bir bakış açısı kazandırmış yazardır.
    1 -3 ... densenblood
  7. 7.
    ülkede hala demokrasinin varlığına inanıp, fikir hürriyetinin arkasında durup, birilerinin buyruğu ile yaşayanlara takılmadan, kendince yazılar yazan kişidir.
    5 -6 ... cerquanne
  8. 8.
    böylelikle fikir hürriyetinin, mevcut düşünceler karşı tarafın tahammül edemeyeceği şekilde tezahür ediyor olması durumunda bir geçerliliğinin kalmayacağını öğrenen yazardır.

(bkz: sozlugun yararlari)
    2 -3 ... cerquanne
  9. 9.
    yazdıklarının anlaşılmama sebebi tek tük kişilerse, o kişilerin daha fazla kitap okuması, yok hayır çoğunluk ise benim daha çok kitap okumam gerekir sanırım.
    3 -5 ... cerquanne
  10. 10.
    kitap okumayı zaten bırakmayan yazar. ayrıca hala muhalif olmaya çıkan kişilerin bir elin parmaklarını geçememesi ülkenin geleceği açısından umut verici bir gelişme olduğunu düşünen yazardır. bu sebepten dolayıdır ki, fikir hürriyeti yasası aynen devam edecektir.
    2 -4 ... cerquanne