bugün

#4267487 entrysi ile acayip şekilde ironi "yapmaya" çalışmış yazar.* biz gülmekten bayıldık, öldük.
(bkz: yapma cemil abi) *
reenkarne yazar gibi duran yazar. onceki hayatinda da profesyonel ayarmator oldugu izlenimi vermekte. severek izliyoruz.
(#4382982) numaralı entrysi ile takdirimi kazanmış yazardır.
dil bilgisi sıkıntısı çeken yazar. ilk 2 seferde mesajla uyardım kendisini, artık üçüncüsünde dayanamadım.

kendisine bir dil bilgisi kitabı öneriyor, yazdığı yazıları tekrar tekrar okumadan ekle butonuna basmamasını tavsiye ediyoruz.

(bkz: sayın abim)
her şeyin ayrı yazılacağını da öğrenecektir kendisi. abim benim.. cemil abim..

editten sonra gelen edit: hemen öğrenir kendisi.
ana sınıfı kelimesinin ayrı yazıldığını bir türlü öğretemediğim yazar.
bir çok konuda ehil olmasının yanında çok nuktedan bir kişiliktir. tdk konusunda kendisine katılmakla beraber "abicim, dergi olayı bitmedi mi? artık dvd'ler iş başında değil mi?" diye de kendisine sormayı borç bilir, insanların takıldıkları yerlerde -özellikle mahrem odalarda- senin olmamanı temenni eder gözlerinden öperim abim benim... cemil abim... (iki değil üç nokta konur.)
sadece 4'e kadar sayabilen bir kişidir kendisi. keza chevy'de toplam 6 tane cam vardır ve bu camların arka ve ön camlarının açılmadığı bilinir. ön cama kafa sıkıştırmak abimizin eğlenceliğidir. abimiz bizim, mahallemizin abisi.
manipülasyonu da çok iyi bilir cemil abi. ona ön denmez cemil abi o hala "yan"dır (şimdi tdk dedirtme bana delirtme beni cemil abi) ama sen istersen ben o camdan girer diğer camdan çıkarım geçtiğimi bile anlamazsın. saygı duyarım abim benim.
durmadan birilerine ayar verme uğraşında olan abi nickli ergen. zorlayınca da olmuyor ki bu iş.

ben sıkıldım siz devam edin.
ofline olacak kadar cesur bir yazardır, ayar manyağı yapar...
(#4316595) bu entrysiyle bir anda gözümde büyümüş kocaman aslan gibi olmuş yazardır.
avukat olduğu düşüncesi yaratmıştır. esprili nüktedan olmaya çalışırken tekniğe kaptırıp özü kaybediyor.
kendisinin bilgiye aç olan tutumu göz kamaştırır. kamaşmış ama asla buğulanmamış gözlerle kendisini aydınlatmak gerekir. keza şirinlik yapmaktadır ama şirin olamamaktadır.

evrim ilk canlı ile ilgilenmez denmişti çok kere. ama ilk canlı ortaya çıktığında evrim süreci işlemeye başlar. bunu bir kenara koyalım. ilk canlının oluşumu hakkında teoriler vardır fakat kesinlikleri yoktur. isaak mark okumasını salık verelim. ve kıçlarından bilim yapanlar gibi olmadığımızdan ve aynı zamanda bilimadamı da olmadığımızdan "bu ne ya, bu ne ya?" şeklinde sorulan her soruya net yanıtlarımız yok. çünkü bilimin de henüz yok. bu kadar basit. net yanıtlar istiyorsanız onun da yeri belli.
her şeyden önce uslubu yanlıştır.
burada kimsenin niyeti birilerini üzmek değildir.
uslubunu kontrol ederek,
tezini seviyeli bir uslupla savunması rica edilen kişidir.
akşam akşam epey güldüren yazar. kendisini yeni gördüğümden mütevellit bir hoşgeldin derim önce.
gayet mantıklı bir soru sormuş olup, üslubu da epey eğlencelidir. en azından yaratıcıdır.
ama farklı fikir beyan eden herkese yaptığınız gibi başladınız saldırmaya yine.

aha ben de soruyorum; ilk canlı nereden geldi lan?

şimdi bana da gelip evrim öyle de böyle de ilk canlıyla ilgilenmez de bilmem ne demeyin. evrimdışı bir soru bu.

ilk canlı nereden geldi?

bu kadar basit bir soru. 4 kelimecik sadece...
cemil midir abi midir tanimam etmem ama cok iyi bir yazar olduguna garanti veririm.
mahallemizin alemci cemil olmasindan korktugum yazar kisisi. dukkani yoksa sorun yoktur *
türküden anlayan abi. abi sözünden hiç hazzetmem aslında; ama adam hakikatli adam!
ibretle izlediğim yazar. helal olsundur. *
madalyatör yazar.
farklı fikirler taşıyan biriyle girdiği tartışmada, seviyesini koruyabilen, bu özelliğiyle bu sözlükte ender bulunan kaliteli yazarlardan bir tanesi.
(#6298511)başarılı tespitlerin yazarı.
dersini iyi çalışmış.iyi ezberliyor.
tepeden inme fikirleri iyi benimsemiş.afferin oğlum.tuutt!!
meseleyi bi kadeh rakı muhabbetine indirmiş ya..aferin..yanarım yanarımda sözlükte böööyle bi muhabbet yaptığıma yanarım..