bugün

teee eskilerde kalan uyduruk isimli iki kişilik grup.
duymak istiyorum adlı şarkıyla epey sevilmişlerdi.
yurtdışından gelenleri bağrımıza basmadığımız bi döneme denk geldiler.
şimdilerde ise cankan ve ismail yk gibi abidik gubidik takıp takıştıran alamancılarla uğraşmaktayız.
ayrıca güzel bi şarkılarını hatırlamak için;
(bkz: dön bana)
şimdi popcuyum diye geçinen insanları cebinden çıkartma potansiyeline sahip insanlardır.

(bkz: şimdi uzaklardasın)
1995 yılının herhangi bir ayıydı tam hatırlamıyorum ilk şarkıları olan duymak istiyorumla aynı ismi taşıyan albümleri çıktı.bu şarkı uzun süre listelerde üst sıralarda kaldı.albümdeki diğer şarkılar yada tamamı:
1- bil kendini
2- biliyorum sonunu
3- bunca sözler
4- deli ali
5- dönence
6- duymak istiyorum
7- hoş geldin
8- neşe katalım
9- sev beni
10- şimdi hayallerdesin
Piyasadan silinmesine anlam veremediğim iki kişilik mini grup.
duymak istiyorum adlı, çok acıklı sözlere sahip müthiş şarkıyı söyleyen grup. piyasadan silindiler ama. .
sürekli gözlük takan, daha esmer olan kardeşin sesi daha iyiydi grubu. walkman le kasedini bir batında kaç kez tersyüz ettiğimi unutana kadar dinlerdim. kardeşlerin birisinin kankigiller'deki elemana benzemesi ve çok mülayim olmaları grubun handikaplarıydı.
(bkz: balmumundan kanatlar yaptim)

ft: jöntürk.
duymak istiyorum isimli parçalarına çektikleri amerikanvari klip ile bir ilke imza atan ve artık mazide kalan gurup.
dön bana şarkıları da en az duymak istiyorum kadar güzel olan grup.
tuğba ekinci ve petek dinçözlerce işgal edilen piyasada çok aradığım gruplardan biri.
en popüler parçaları duymak istiyorumve şimdi uzaklardasın olmasına rağmen sever misin o zaman, dön bana ve bir yudum sevgi gibi daha sağlam parçalara da sahip olan doksanlı yılların sevilen bir müzik grubudur.
pop muzik aleminde dikkat cekmeleri kadar yok olmalari da garip olan iki kisilik grup. cem kirmizi pantolon siyah gomlek giyerken, ali siyah pantolon kirmizi gomlek giyerdi.
yeni yazar .

(bkz: hoşgelmiş)
hristiyanlık ve mezhepleri konularında kısa tematik çalışmalar yapan yazar.
necip fazıl'a mason demeyi başarabilmiş yazar. dayanak noktası da harika: "yok".

necip fazıl'ın (bkz: Yahudilik - Masonluk - Dönmelik) adlı eserini görmesini tavsiye ediyoruz.
türkiye'ye gelmiş bir albüm çıkartmış ve gitmiş bu ikili, türk müzik tarihine adeta bir damga vurmuştur. neden devam etmediler bilmiyoruz, belki de ilk albümün üzerine çıkamayacaklarını düşündüler, belki de bugün "serdar ortaç süper besteci yaa, ay demet*çıktıı" diye dolaşanları öngördüler. bilmiyoruz.
premier league takipçisi yazar..
futbolla ilgili değerli bilgi entryleri giren faydalı yazar.
(bkz: futbol bilgi bankası)

insan azıcık polemik neyim yapar. *
sporla dışında müzikle * yakından ilgilenen yazar. ayrıca tarihe meraklıdır.
sözlükte iş arayan yüksek mühendis.
tematik takılan yazar.

takipteyim.
polemiği olmayan, bilgi entryleri giren örnek yazar. *
1-Duymak istiyorum
2-Youh Youh
3-Hayat
adlarında 3 adet albümlerini çıkardıktan sonra suskun kalan iki kardeş.
http://www.cemali.com/ web siteleridir.
eey milliyetçiler ne olur beni eksilemeyin gibi dik bir duruş sergilemiş yazardır. dikkatimi çeken bir husus ise yazarın kendi düşüncelerini nesnel bilgilermiş gibi kabul ettirmeye çalışmasıdır. adeta etrafını aydınlatmaya çalışan bir aydınmışcasına. *
tesadüf eseri gördüğüm entrysiyle kendini savunmasına hayran olduğum yazardır.onu artılayan melek olma gururunu taşıdığım, sulh yolunda güzel insan...