bugün

kesinlikle bilgisayar alınmaması, uzak durulması gereken firmadır. 3 kuruşluk bilgisayara 9 kuruş alan, adam akıllı servisi olmayan bilgisayar markasıdır efendim. bir zamanlar bende bir hata yaptım bunlardan bilgisayar alarak, almaz olayım. mavi ekran almakta nevrim dönmüştü. servise gönderdim 2 defa donanımsal problemden dolayı diye özellikle belirtmeme rağmen format atıp geri gönderiyorlardı*, en sonunda casper in bütün teknik servis çalışanlarına çaka çaka* başka bir servise götürdüm yarım saatte hallettiler. ses kartını değiştirdiler, buymuş yani mesele. yarım saatlik iş için beni 2 ay bilgisayarsız bırakan firmadır efendim. bilgisayarımın garanti kapsamında olmasına rağmen de özel servise para ödemem ayrıca bu firmaya nefret duymam için bir sebep benim için. tercih edilecek son marka bile değildir.
yılın ikinci yarısında akıllı telefonlarını piyasaya sürecek firma. bir casper kalmıştı. siz de girin bakalım.
Turkiye'nin en iyi yerli pc (kisisel bilgisayar) ureticisi !
teknik servisi şarj girişini yaparken bilgisayarın fanını bozan bilgisayar üreticisi sikindirik marka.
verilen paraya yazıktır. boş yere yazık almayın. evet.
bir bilgisayar markası.

birçok ürüne ait driver'ını şu linkten bulabilirsiniz: ftp:213.194.123.227/casper/
hakkı yenen bilgisayar markasıdır. casperın sağlam bilgisayarını alırsanız farkını görürsünüz. mesela şu an ben nirvana cky serisini kullanıyorum crysis 3 gibi ağır oyunu bile kasmıyor. işlemleri son derece hızlı, kasası sağlam, 3 saniyede laptop açılıyor. ön yargılar yüzünden gelişemiyor bu ülke.
izmir gibi yerde teknik servisi olmayan marka. hayır bi sefer iki sefer arıza çıkarsa neyse bir hafta gitsin istanbula da kardeşim devlet memurunun aylığı şaşar bunun ayda bir arıza çıkarma huyu şaşmaz.
bilgisayar üretmemesi gereken şirket.
bunu engelleyemeyeceğimize göre ürettiği bilgisayarlar alınmamalı.
f/p olarak gayet iyidir. genelde kullananların pek iyi şeyler söylediğini duymazsınız fakat ucuz malın yahnisi durumu burada da geçerli. bir de bunun hayalet olan çizgi film karakteri var ona girmiyorum.
o kadar da bok olmayan firma. idare ediyor.
(bkz: cristian baroni)
Asla almayın dedirten markadır, insanı perişan eden markadır, insanı usandıran markadır, insanı çaresiz bırakan markadır. Allah belasını verseydi de almasaydım dedirten markadır. Bilgisayarımın teknik servise 7.gidişi 6.parça değişimi oldu ama adamlar hâlâ bilgisayarı yapamadılar. bilgisayar ısınıyor sonra da kapanıyor değişen parçalar sırasıyla : anakart, hard disk, ram, soğutucu + fan, tekrar anakart, tekrar soğutucu + fan. sonuç : hâlâ ısınan hâlâ kapanan laptop. yapamıyorlar efendim, bu işi beceremiyorlar. almayın, aldırtmayın. casper pişmanlıktır. Üstelik bilgisayarı her teknik servise yollayışımda en ölü 15 gün gittiğini düşünürsek ! ohoo !

edit : bilgisayarımın özellikleri de şunlardır gidip en kötüsünü de almadım ki ! 2.5 ghz i5 işlemci, 8 gb ram, 2 gb harici hd ekran kartı, 500 gb hard disk.
bok gibi bilgisayarlar üreten firma.
çocukluğumun sevimli hayaleti.
Sloganı "Teknolojiden nefret mi ediyorsunuz? Daha hiçbir şey görmediniz..." olan firma. En azından olması gereken.
nirvana serisinin bir all in one stilli bilgisayarını almayı planladıgım markadır.
hayaletleri sevme nedenim... *
Ne kadar dandik bir firma oldukları yaptıkları son reklam dilminden de belli olabilir.
2.460 TL lik bilgisayarında bluetooth olmayan markadır.
su an yaptiklari tasakli bilgisayar 4 sene once aldigim toshiba ile kapisamayan firma.
Dost Canlısı Hayalet olarak da bilinir. Harvey Entertainment adlı şirketin yaptığı çizgi film ile televizyonlarda görünmeye başlamıştır.
yıldız teknik üniversitesi mezunlarının kurmuş olduğu şimdilerde dokunmatik telefon üreten helal olsun dedirten türk şirketi.
akıllı telefon reklamında bilgisayarlar akıllı telefonlara dönüştü o halde akıllı telefonun iyisini bilgisayarın uzmanları yapar diyerek kendisine bilgisayar uzmanı diyerek dumurlara uğratmış, berbat bilgisayarlar üreten firma.

http://www.youtube.com/watch?v=5nmgUv31JAY
ekranına kalp, yıldız gibi şeyler çizerek bile arama yapabilen yeni akıllı telefonu via 4 ü tanıtmıştır.