bugün

anakartlarını ve kasasını hoin şing, tang tung etiketli saçma sapan firmalardan temin edip üzerine lazerle casper logosunu kazıyan vasat ötesi firma.

gpuları yüksek sıcaklık değerleri altında kısa sürede reballing arızası verir, ve lehimi eriyen, soketle teması kesilen pinler yüzünden ya görüntü hiç gelmez, ya da monitörü taradığını ve piksel piksel işlediğini dahi bilmediğiniz pinlerin yokluğunda garip desenler sizi karşılar.

en kötüsü de voltaj regülatör modüllerinin yüksek watt, dolayısıyla yüksek sıcaklık değerlerinde kızarıp eriyen smd direnç, kapasitörlerle havaya uçup kül olması.
Kendisini iki kişi seslendiriyor
Biri Yasemin Şişli
Diğeri ise Fatih Özkul.
casper'ın yeni modeli VIA A40 nasıldır sizce, çok hoşuma gitti ya telefon, hiç aklımda yoktu telefon almak aslında ama nasıl olduysa ön siparişi vermiş bulundum * bi gelsin bakalım yine kullandıktan sonra. Tecrübelerimi buradan yazarım detaylı bir şeklide.
geçmişte nirvana şimdi ise excalibur serisini kullandığım marka. oyunlardaki yol arkadaşım oldu artık *
çok sevdiğim ve bozulan eski telefonumun markası. * telefonum bozulduğu zaman casper'ın piyasada telefonu olmadığı için şuan mecburen samsung kullanıyorum. ancak bu da bozulursa tekrar casper telefon almayı düşünüyorum.
çok sevdiğim eski telefonumun markası.

(bkz: casper via g3)
excalibur kullandığım seri laptop markasıdır. aldığımdan bu yana yaklaşık 3 yıl oldu artık bakım zamanı geldi tabi ankarada araştıra araştıra güzel bir servis buldum verdik laptopu falan bi aldım çokta güzel olmuş macunu falan yenilenmiş ellerine sağlık burayada bırakıyım adresini.
https://www.ankara-casper.com/
çok sevdiğim eski telefonumun markası. bugün bozuldu. şuan kullandığım samsung'a alışamadım.
eski telefonumun markası.
çizgi filmini izle, bilgisayarından uzak dur.
Bizim eski bilgisayar. içine xp ile Vista kurabiliyorduk. Bu bilgisayarın sorunu ısınınca ekran gidiyordu. Bundan ötürü her hafta üçkağıtçı bilgisayarcıya 20 tl veriyordum. O zamanlar 20 tl çok önemliydi. 10 euro' ya denkti.
almayın amk sikeyim böyle pcyi.
kespıır firendly gost.

peder eve vcd almıştı o zamanlar gimsa marketlerde çizgifilm satılıyordu her ay başı casper tom ve jerry afecan dennis alıyordum çok güzel günlerdi tekrar çocuk olabilsem de o günlere gidebilsem keşke.
sevimsiz bir hayalettir. teknik olarak bir çocuk ölü gösteriliyor.
sevimli bir hayalettir.
aynı zamanda yerli bir bilgisayar üretimcisidir.
Sevimli bir münafıktır.

görsel
Ölü bir çocuk

görsel
sevimli hayalet.
Küçükken hep izlediğim çizgi film
Hatta cine 5 Planet çocukta çıkardı.

Hatta bunun şerefsiz amca oğulları vardı buna insanları korkut diye baskı yaparlardı..
Türk markası olduğu için insanda hiçbir güven vermeyen ve asla kullanmayacağım dandik ve sikko marka.

Yabancı markalar allahtır.
Şirin mi şirin Sevimli hayalet evet.
bir bilgisayar markası manasi hayalettir ama internette her tùlü ip belli olur görünmez ve güvenli değildir.
Çizgi film. ilk bindokuzyüzkırksekizde yayınlanmış, olandır.
Kuzenimiin bu marka laptobu vardı kullandıkça sövdü. Daha sonra moonster'a geçti aşırı memnun