bugün

entry'ler (88)

ihsan özkes

4 Şubat 2015 Cumhuriyet gazetesi haberine göre (bkz: http://www.cumhuriyet.com...tigini_gavur_yapmaz_.html#) "Müslümanın müslümana yaptığını gavur yapmaz" sözü gerçekten yaşanıyor, diyen birey. Bu cümleler Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşayan yüzbinlerce gavur'u incitecek, acıtacak cümledir. Bu ülkede en çok oyu alan 3 partiyi ele aldığımızda illa sünni müslüman mı olmak gerekiyor incinmemek, acıtılmamak, ötekileştirilmemek için. Bir ateist olarak bu cümleleri yazıyor ve aslında sol, demokrat tabana sahip olan CHP'nin bugünkü halini özetleyen bir duruma değinmek istiyorum. içlerinde (bkz: Melda Onur) , (bkz: Hüseyin Aygün) gibi sosyalist düşünceye sahip vekillerin aynı havayı teneffüs ettiği partinin hali içler acısı. Ben "gavur" kelimesinden son derece rahatsız oldum ve incindim. ihsan Özkes derhal özür dilemeli ve açıklamasını geri çekmelidir. Yoksa bu yapılan bu topraklarda beraber yaşayıp aynı havayı soluduğumuz yüzbinlerce belki de milyonlarca müslüman olmayan bireylere yapılmış hakarettir.

nasıl seksi olunur

özgüven ve mimiklerle sokakta, iç çamaşırları ve küçük dokunuşlarla yatakta.

internette 18 99 yaş arası kız arkadaş arayan adam

beyin ölümü gerçekleşmişse dahi yine de sevebilirim diyen erkektir.

göğüsleri ile meşhur sözlük kızları

sadece büyüklük iyidir demek yanlıştır. normal veya küçük göğüs de harika olabilir. (bkz: kate upton) iğrenç büyük göğüsleri vardır. kişiye "ben mandıra mı işletiyorum ya" hissi uyandırır.

avea nın diğer operatörlerle geçtiği taşak

iyi ki avealıyım dedirten reklam. bahsettikleri kesinlikle doğru ayda 25 lira vermeme rağmen 1000 dakika konuşup 1000 sms atip 2 gb da internete giriyorum. bu reklamı hazırlayan, düşünen ekibi tebrik etmek lazım. ben kendi tebriklerimi buradan kendilerine iletiyorim. çok zekice olmuş çook. ama bu hâlâ katetmeleri gereken yol olduğunu unutturmaz bize.

seksin iki kelimelik tanımı

reglim aşkım.

passolig

Adana Demirspor taraftar grubu Şimşekler'in şuanki abilerinden, yöneticilerinden Ramazan Ölçer'in "Türkiye'de yeterince passolige karşı direnç bulamadık, tepki oluşturamadık bu yüzden alalım" dediği lanet rant elde edilen sistem. tek amaç klüpleri ve taraftarları koyun gibi gütmektir efendim. Ayrıca Şimşekler gibi Sol 'u temsil ettiği söylenen taraftar grubuna yakışmayan hareketti. Ben Türkiye'de en büyük en ilginç en dikkat çekici tepkiyi vermeyi beklerken alıyoruz denmesi hayal kırıklığı yarattı.

turkcell superonline

allah varsa belasını versin dedirten şirkettir. ev taşıdık yeni geldiğimiz evde superonline alt yapısı olmadığı için bana yalın ADSL teklifi sunan bunun da 8 Mbps 60 lira olduğunu söyleyen firma aksi taktirde 280 lira ceza ödeyeceğimi söylediler. fırıl fırıl internet bağlatmak isteyen insan arıyorum efendim... eyy sözlük Adana’da olup da internet bağlatmak isteyen varsa lütfen yardım etsin.

pamukkale üniversitesi

içindeki inşaatların neredeyse hepsi bitmiştir. Kalan son 1 tanesi de insana kesinlikle rahatsızlık vermemektedir. Sorusu olanlara her türlü yardımcı olabileceğim harika üniversitemdir.

çekici erkek nasıl olur

Kadınını özgür bırakan onu her şeyden ve her insandan kısıtlamayan. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorsa bunu seve seve öğrebilen biliyorsa zaten sıkıntı çıkarmayan erkektir.

aynaya bakarken elinde hançerli cin görmek

psikolojinin o sıralarda düşük seviyede olduğunu gösterir. acilen kişi dinlenmelidir.

netten tanışılan kişinin sizi görmek istemesi

insanı heyecana sokar. "netten bile karı düşüyormuş lan" denir.

general mobile discovery

Fiyat- Performans kriterindeki en iyi telefon. Alalı yaklaşık 1 ay oldu ve son derece memnunum. Mavi renk tavsiyemdir. Menü geçişleri oldukça hızlı, oyunlarda kasma yapmıyor, kamerası iyi, süper ince, ekranı parlak, yazıları keskin, renkleri canlı telefon. Alanın kesinlikle pişman olmayacağını düşündüğüm telefon. Aldım, kullanıyorum hiç de pişman değilim.

casper

Asla almayın dedirten markadır, insanı perişan eden markadır, insanı usandıran markadır, insanı çaresiz bırakan markadır. Allah belasını verseydi de almasaydım dedirten markadır. Bilgisayarımın teknik servise 7.gidişi 6.parça değişimi oldu ama adamlar hâlâ bilgisayarı yapamadılar. bilgisayar ısınıyor sonra da kapanıyor değişen parçalar sırasıyla : anakart, hard disk, ram, soğutucu + fan, tekrar anakart, tekrar soğutucu + fan. sonuç : hâlâ ısınan hâlâ kapanan laptop. yapamıyorlar efendim, bu işi beceremiyorlar. almayın, aldırtmayın. casper pişmanlıktır. Üstelik bilgisayarı her teknik servise yollayışımda en ölü 15 gün gittiğini düşünürsek ! ohoo !

edit : bilgisayarımın özellikleri de şunlardır gidip en kötüsünü de almadım ki ! 2.5 ghz i5 işlemci, 8 gb ram, 2 gb harici hd ekran kartı, 500 gb hard disk.

casper bilgisayar

Asla almayın dedirten markadır, insanı perişan eden markadır, insanı usandıran markadır, insanı çaresiz bırakan markadır. Allah belasını verseydi de almasaydım dedirten markadır. Bilgisayarımın teknik servise 7.gidişi 6.parça değişimi oldu ama adamlar hâlâ bilgisayarı yapamadılar. bilgisayar ısınıyor sonra da kapanıyor değişen parçalar sırasıyla : anakart, hard disk, ram, soğutucu + fan, tekrar anakart, tekrar soğutucu + fan. sonuç : hâlâ ısınan hâlâ kapanan laptop. yapamıyorlar efendim, bu işi beceremiyorlar. almayın, aldırtmayın. casper pişmanlıktır. Üstelik bilgisayarı her teknik servise yollayışımda en ölü 15 gün gittiğini düşünürsek ! ohoo !

siyasetin sözlük tadını kaçırması

şu günlerdeki durumdur. hükümet ve icraatlerinin her zaman doğru olduğunu düşünenler ile bunların her zaman yanlış olduğunu düşünenler arasındaki artık itici gelen entrylerdir. bunların zamanla azalmasını diliyorum. sözlüğün tadını kaçırmayalım efendim sözlüğün formatı bilgi, düşünce paylaşmaktır. insanların bilmediği konuda bilgi almasıdır. şunun bunun ağlaması, şu şehrin gavur olması, şu başbakanın icraatleri, şu muhalefetin icraatleri değildir. isyan ulan.

kadın 250 gramın etrafındaki et parçasıdır

iğrenç bir söylemdir. yazardan an itibari ile nefret duyulmasına sebep olur.

şu anda milyonlarca bekar kadının zina etmesi

bu başlığı açan yazarı zerre ilgilendirmeyen hatta o kadın ve seviştiği erkek haricinde kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. (bkz: her koyun kendi bacağından asılır).

ofis tuvaletinde sevişmek

en büyük hayallerimden birisidir. gerçekleştirebileceğim günü, anı, zamanı halatla çekiyorum.

türkiyede en çok günah işlenen şehrin izmir olması

yazara : nerden biliyosun olum sen tanrı mısın ? sorusunu sordurtacak başlıktır.