bu yılbaşına da carlsberg le giriyoruz çok şükür.
adam gibi biradır.
alkollü içecek.
oldukça güzel bir biradır. tek atımda adamı uyuşturur. yılan misali şerefsizim.
efes gibi bir zehrin bira diye içildiği diyarlarda değeri bilinmeyecek olan, kuzey almanya komşusu danimarkanın alamet i farikası. diğer alamet i farikalar için;

(bkz: tuborg)
(bkz: lars ulrich)
(bkz: volbeat)
yine muhteşem bir reklam yapmış enfes bira markası. leffe ve heineken ile birlikte türkiye' de bulup içebildiğim en iyi bira.

http://www.dailymotion.co...klamy_people#.UUx1GRdQaSp
Mükemmel olan bira efes gibi acı degildir kafası da harbi güzeldir.
içimi çok güzel olan ancak kafası olmayan bira.
thalesroom diyor susuyorum. carlsberg içmek isteyenler gelin efenim.ortam hoş,loş kalbim boş.
marmara bira'yla birlikte en güzel biradır.
bunun kafasını yaşayabilen var ise bir zahemt anlatsın birası. ithalat oranına direk etki edecek kadar içen bir arkadşa kitlem olmasına rağmen henüz rastalamadım öyle kafası güzeline.
Bilmeyen arkadaslara söylemekte yarar var biranın alkol oranı 7.2 dir.extranın 8.0 oldugunu düşünürsek carlsberg tercihimdir akar adamın bogazından akar..
Tanrının bizi sevdiğinin, mutlu olmamızı istediğinin en büyük kanıtı.
Bir dönem Liverpool'a verdiyi forma reklamıyla dünya insanının bilinç altına bira'yı yerleştiren marka.
Hayatımda içtiğim en iyi bira budur, tuborg gold 2.sıradadır.
hayatım boyunca tadından hiç vazgeçmediğim bira.

anavatanı Danimarka dır. biranın hasıdır.
tadı inanılmaz güzel olan bira. buna alıştıktan sonra diğer biraları beğenmez oldum, en çok da asidi kaçmış kola gibi gelen efes birayı yadırgadım. gittiğim heryerde önce carlsberg var mı diye soruyorum, alıştık bi kere.
diğer biralar ikibuçuk litrelik kola ise carlsberg yeni açılmış kutu kola gibidir.
Ilk saf bira mayasını üreten ve patentini alan J. C. Jacobsen tarafından dünya ülkelerine pazarlanmaya başlanmış, tadına doyum olmayan, 7 tane içildiğinde dahi hazımsızlık ve baş ağrısı gibi sorunlar ortaya çıkarmayan danimarka birasıdır.
soğuk soğuk olsa şuan iyi gidicek biradır.
isminden ötürü çekici gelir bu bira. ne alakaysa mk.
su gibidir. hafif bir şeyler olsun denince alınabilir, mideye baskı kurmaz.
stella'dan bile kötü olan bira.

stella hiç değilse ağır kokar ama bira tadı vardır, oysa carlsberg tam anlamıyla yüz karasıdır.
ismi güzel, cismi güzel, tadı güzel, her şeyi güzel bira. mideyi de yormaz. al 4-5 tane geç maçın karşısına ohh götür.
bir sevgili, cok sevdiginiz birisi ama cok, baya cok sevdiginiz birisi olacak. iste o degerde bir icecektir.