bugün

canlı yayına starbucks bardağı ile çıkan tgrt haber spikeri meltem günay'ın ve yayın yönetmeninin işine son verildi.

https://twitter.com/yirmi...1nfITQIHU8R2h_wQ&s=19
Çok ilginç bir ülke haline geldik. Ne var ya bunda? Sanırsın israil e mal tedarik etmişler.
Burada ne savunma ne suçlama içine gireceğim keza benim haddime değil lakin bir yayın kuruluşunda haber spikeri veya değil reklam olsun veya olmasın izinsiz hiçbir şekilde ekran karşısına birşey koyamaz. Giyim kuşam bile kurallara tabidir. Diyebilirsiniz siyasi bir karar buna biz değil o kurumun genel yayın yönetmeni karar verir.
Çok cesurca bir karar ve bu kararın sonucunu almış olması muhtemeldir. En azından düşünce bazında böyle varsayıyorum.
ulan tgrt yatacak yerin yok. tgrt izlemiyoruz kampanyası düzenlicem ama zaten izlemiyoruzki amk.
Madem o kadar Filistini düşünüyorlar.

Atın lan elinizdeki iPhone'u, altınızdaki Mercedesleri.

Yemez demi aslan,sizin derdiniz Filistin'de ki ölen çocuklar değil sizin derdiniz yıllardır Starbucks ile sembolize ettiğiniz seküler yaşam tarzı
ben hayatımda bir firmanın bardağıyla program sunan sunucu ilk defa görüyorum. Sunucunun önünde firma bardağıyla çıkması bu acaba bunun için para aldımı sorusunu doğurur yönetmenide niye uyarmadın diye atmışlar heralde.
Hata falan değil bunun için para almadılarsa düpedüz gerzeklik.
Siyasal islam bunu gerektirir. Cem Küçük suskun.
iyi para almış olan spikerdir.
Simdi genelde bu sunucuların kendi bardakları yada fincanlari olmuyor mu, nasil oraya cikip hemde tam logoyu gösterecek sekilde cekim yapıyorlar. Yönetmenin de dikkatini çekmemis mis. Ya bi .. gidin. Burda başka bir iş dönüyo.
burdan o kadar komik görünüyorsunuz ki. işinizi gücünüzü bırakmışsınız starbucks logosunu sanki devlet meselesi çözer gibi analiz etmeye çalışıyorsunuz. ne kadar gereksiz ve boş bir meşgale bu. gidin spor yapın, ailenizle vakit geçirin, film izleyin, kitap okuyun. biraz ufkunuzu geliştirin.

dünyanın neresinde görülmüş bir kesim boykot yapıyor diye bir boykota dahil olmayanların fişlendiği? ister starbucks içer ister mahmood.

burda başka bir iş dönüyormuş... peh. gerçekten seviye çok düşük. filistin meselesini adamlar ciddi anlamda starbucks - coca cola - zara seviyesinde ele alıyorlar.
Tgrt işte. Bunların sahibi olan holdingin ceo'sunun performansını da gördük.
resmen gizli reklam yaptı bir de logoyu kameraya çevirmiş.
her ne kadar yobaz kafalardan nefret etsemde dogru olan yapilmistir.
Ama dogru olmasinin sebebi israil-filistin olaylari degil, yapilan isini vergisinin odenmedigi bir reklama giriyor olmasidir.
Keske ayni hassasligi terorist basinin kardesini televizyona cikaranlara, cikarttiranlara karsida gosterselerdi.
özlem gürses halk tvden kovulduğunda hanginiz umrunda oldu?

Bim bardağıyla çıksa bunun için kovulsa burdakilerin hepsi havada 8 takla atıyor olacaktı.

Iki yuzlu ve sahtekarsınız.
kasıtlı yapıldığı her halinden belli hareket.

israil'e karşı boykot hali olmasa dahi, türkiye'de ulusal çapta yayın yapan tv kanallarında bu tip bir durum olması, reklama gireceği için yasak olduğu ve tv kanallarının buna özellikle dikkat ettiği düşünülürse, sadece sunucu değil, bir ekibin özel bir çalışma yürüttüğünü gösterir.

örtülü reklam, reklam kurulunca suç olarak kabul ediliyor. cem yılmaz, örtülü reklam yüzünden kaç kere davalık oldu haddi hesabı yok. reklam kurulu, resmi olarak sponsorluk sözleşmesi bulunmayan ve kitlelerin izlediği mecralarda marka gösterimini suç olarak kabul ettiği için, bu yayında ve yapımda emeği geçenler emekliliklerini yaktılar diyebiliriz.
araptaparları rahatsız etmiş olan spikerdir, araplar kendilerini bu arapseverler kadar sevmiyordur, ülkede starbucks kahvesi içmek suç sanırım, lan bu kadar arap sevdalısıysanız yürüyün gidin gazze'ye arap dostlarınızla savaşın, yalandan duyar kasmak için bir kahveciyi hedef göstermeyin.
Starbuckstan bağımsız olarak kanal haklıdır. Spiker kanalın bilgisi dışında reklam yapamaz.
konudan bağımsız bunun reklamdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. izinsiz şekilde yapamaz.
işimizi gücümüzü bıraktık devlet meselesi çözer gibi bu olayı çözüyoz. Filistin meselesinide ciddi anlamda Starbucks-coca cola olarak ele alıyoz He ya. içerikte neyin analiz edildiğini anlamadan gelmis burda seviye çok düşük peh... diyo. Kalkmış bide hayat dersi veriyo pikachu daha satrançta kac tas oldugunu bilmez.
iyi para almış olan spikerdir.
Gereksiz bir harekettir. Ben o kahveyi göstere göstere içip hava atanları hep küçük gördüm. Hele şu boykot zamanı ne gerek vardı. Sonuçta israil'e gemi gönderip ticaret yapan zihniyetin kurbanı olsa da acımadım bana ne. Zıkkım iç.
bu zamana kadar bu markanın mekanlarında yatıp kalkanlar masum bu karı günah keçisi oldu. fatura yine hiç alakası olmayana kesildi amk. götün yiyorsa bu markayı ülkeden sürersin böyle ucuz işlerle uğraşmazsın.

ülkem hep aynısın hiç şaşırtmıyorsun.
Kasıtlı yaptığı belli.

iyi olmuş allahın dinsizine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar