bugün

Insanlarin nasıl oynadıklarını anlamadigim oyun. Çok gereksiz bence. Aşırı zor üstüne bir de 5 defa bölümü gecemezsdn yalvar yalar hak bekliyorsun. Oyun dediğin zevk almak için oynanmalı ne lüzumsuz bir şeydir bu.
409. bölümünde takılıp kaldığım oyun. Geçemiyorum arkadaşlar. 3 aydır aynı bölümdeyim.
ing. şeker ezme destanı.
bir merakla bakmak için bir iki oynayıp, en son 29.bölümde takılıp kaldığım oyun.

insanları oyuna alıştırmak için oyunu en basitinden başlatıp, kolayca bölümleri atlatan, alıştığına kani olduktan sonra gitgide zorlaştırılan bir stratejiye sahip oyun olduğunu görünce oyuna geldiğimi anladım.

fekat halen 30a geçemediğim için hayıflanmaktayım. bizim çaycı bile 350lerde be.
hala oynayan var mı acaba diye merak ettiğim oyun. varmış.
Tabletimi yiyen zıkkım kaldırdım rahat ettim.
Henüz oynamadığım oyun. Herkes o kadar çok oynuyor ki oynamam büyük ihtimal hiç.
Önce nefret edersin, sonra istemeden bağımlısı olursun. Lanet olası bişeydir.
Gelen isteklerinde bıktığım, söylenenlere göre bağımlılık yaratan oyundur. Oyun yapımcısı '' King '' epeyce para kazanmıştır.
1.defa oynayım dedim onda da tüm canları ve hakları kullandım yine bölümü geçemedim amk böyle oyunun nasıl oynuyonuz oğlum siz bunu adamı ruh hastası eden oyundur.
Çok şükür ,ayıptır demesi hilesiz.
Tamamiyle telefondan oynayarak an itibari ile 560 ci seviyeye gelmiş bulunmaktayım..
Nihayet Windows Phone sistemine de gelmiş oyun.
Bir Candy crush soda değildir.
Çıldırtıyo. Hayatımdaki tek idealim bütün bölümleri geçmek,
hiç oynamaya başlamadığım ve başlamayı da düşünmüyorum bağımlısı olmamak için.
hilesi ciktiktan sonra oynamayi biraktigim oyun.
kadınların facebookta bol bol oynadığı oyundur.
otobüslerin içine ürün yerleştirme reklamı yaptığını düşündüğüm ucu bucağı olmayan oyun. herkes oynuyor
görsel
181 ıncı bolumunu gecene kadar 3 gun gecen oyun..
Sodası çıkmıştır.
şu sıralar bölüm kilidini açamadığım oyun.
boş adam oyunu.
Annem oynuyor ve biraz üzücü bu durum. Vakit kaybı saçma bir oyun.
sürekli gelen istekleriyle insanı canından bezdiren şekerli oyun.